Skocz do zawartości

[NIEAKTUALNE] Mi5 32Gb Biały- uszkodzony tył 700 zł


Sidelek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam na sprzedaż Xiaomi Mi5 zakupiony w czerwcu 2016 od xiaomi4you.pl. Aktualnie na telefonie wrzucony jest CM 14.1 który sprawuje się wyśmienicie. Telefon z dwoma kartami sim, w tym na drugiej cały czas transfer danych i lokalizacja wytrzymywał od rana do jakieś 22, więc myślę że to dobry wynik. Niestety telefon zaliczył upadek podczas którego wyleciał z oryginalnego etui czarnego z klapka xiaomi. Uszkodzony został zarówno tył jak i przód telefon jednak wszystko jest sprawe. Szkło niklina potłukło się więc zostało zdjęte. W zestawie daję telefon, pudełko, ładowarkę bez przejściówki ( posiadam gniazdko chińskie w domu więc telefon wziąłem bez przejściówki) oraz nieszczęsne etui. Do telefonu zamówiłem tył, co prawda plastikowy jednak będzie wyglądać lepiej niż teraz jednak przyjdzie on pewnie za dwa tygodnie a ja potrzebuję pilnie pieniędzy ( choroba mamy). Poniżej załączam zdjęcia, cena do lekkiej negocjacji, tył doślę na swój koszt jak przyjdzie. Przepraszam za jakość zdjęć jednak posiadam tylko LG Leona aby zrobić zdjęcia.   Kontakt poprzez forum lub email [email protected] Cena 700 zł ( w tym koszt wysyłki ) Allegro/przelew :) Sprzedałem już w tamtym roku tutaj Mi4. mogę dać namiar do kupującego gdyby ktoś nie był pewny czy to nie fake.

19700203_123930.jpg

19700203_123921.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...