Skocz do zawartości
  • 0

Który wariant jest bardziej opłacalny: 3/64gb czy 4/32gb?


MatthewS

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mam mi5s 3/64 od około tygodnia, i już zapchane mam 10gb samymi aplikacjami. Po dorzuceniu muzyki/zdjęć 32gb pewnie szybko by się zużyło, natomiast 3gb Ramu wystarcza mi do wymagających gier/trzymania 10 aplikacji takich jak messenger, Netflix w tle i nic się nie zacina.  Możliwe,  że to dlatego, iż telefon jest nowy ale wydaje mi się, że 3gb na spokojnie wystarczy,  a dodatkowa pamięć może się przydać,  zwłaszcza, że brak slotu na kartę SD. 

Edytowane przez Janczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Swoją drogą, czy to nie jest trochę dziwne, że mamy wersję 4/32 a nie ma wersji 4/64? Z czego to wynika? Czy 4/32 różni się od 4/128 czymkolwiek więcej oprócz pamięci ROM?

 

Bo cena za 4/32 (270$) jest lepiej niż bardzo dobra :)

Edytowane przez Davaeorn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 godzin temu, Davaeorn napisał:

Swoją drogą, czy to nie jest trochę dziwne, że mamy wersję 4/32 a nie ma wersji 4/64? Z czego to wynika? Czy 4/32 różni się od 4/128 czymkolwiek więcej oprócz pamięci ROM?

 

Bo cena za 4/32 (270$) jest lepiej niż bardzo dobra :)

Może chodzi właśnie o cenę możesz wybrać więcej Ramu lub pamięci w podobnej cenie lub trochę droższe połączenie obu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam serdecznie,

czy różnica w pamięci w Mi5s między wersją 4GB RAM i wersją z 3GB RAM jest zauważalna jak na przykładzie Note'a?:

Pytam ponieważ na ibuygou napisali że wersja z 3GB ram i 64GB pojemności się wyczerpała i dostawa będzie w następnym tygodniu, zamiast czekać oferują mi zwrot nadpłaty i sprzedaż wersji z 4GB RAM i 32GB pojemności. Telefon nie będzie używany do gier, zależy mi na informacji czy w codziennym użytkowaniu, kilka aplikacji, komunikator, telefon z 3GB RAM da radę i czy nie będzie przycinał w porównaniu do wersji z 4GB RAM, gdzie tak jak ludzie piszą że zostaje 2GB wolnego ramu a w wersji z 3GB RAM wolnej pamięci zostaje tylko 1GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...