Skocz do zawartości

Redmi 4 / 4 Pro - wątek zakupowy


mariusz5891

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, grogmir napisał:

Hej, witam wszystkich na forum.

Noszę się z zamiarem kupna Redmi 4 Pro - przejrzałem cały wątek zakupowy i kilka innych w tym dziale. Jako, że bardziej cenię bezpieczeństwo i gwarancję niż kilka dych w portfelu więcej, postanowiłem zamówić z IBG z DHL i ubezpieczeniem od VAT.

Nie mogę znaleźć żadnych super promocji na ten telefon (pomijając wspomniany wczesniej yoshop, o którym nikt nic nie wie) - czy to jest dobra oferta? https://www.ibuygou.com/p-black-xiaomi-redmi4-3gb-ram-32gb-rom-smartphone-plus-tempered-glass-screen-protector-and-xiaomi-ring-style-antiskid-stand-and-protective-case-8710.html

Szkło i jakiegoś kejsa i tak bym dokupił, więc chyba równie dobrze mogę wziąć taki zestaw - wydaje się być całkiem tanio. Ktoś może korzystał z tych akcesoriów i może powiedzieć coś o jakości? ;) 

Czy z dostępnych kuponów można do tego zestawu wykorzystać jakiś inny niż ten ogólny na 5$?

Wybaczcie ilość pytań, ale planuję zakup Xiaomi już co najmniej 2 miesiąc i chciałbym się wreszcie zdecydować i zamówić. ;)

Dzięki i pozdrawiam

Do samego telefonu kupon znajdziesz tutaj w pierwszym poscie jest link do excela.

https://miuipolska.pl/forum/topic/12778-luty-2017-kupony-na-ibuygoucom/

Co do akcesriow, to nie wiem na ile ich kupno na  ibg ma sens. Sprawdz czy na allegro interesujace cie etui i sensowne szklo nie bedzie taniej. Sporo firm sprzedaje teraz akcesoria do xiaomi i czesto maja ceny porownywalne, badz lepsze niz aliexpress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, grogmir napisał:

Hej, witam wszystkich na forum.

Noszę się z zamiarem kupna Redmi 4 Pro - przejrzałem cały wątek zakupowy i kilka innych w tym dziale. Jako, że bardziej cenię bezpieczeństwo i gwarancję niż kilka dych w portfelu więcej, postanowiłem zamówić z IBG z DHL i ubezpieczeniem od VAT.

Nie mogę znaleźć żadnych super promocji na ten telefon (pomijając wspomniany wczesniej yoshop, o którym nikt nic nie wie) - czy to jest dobra oferta? https://www.ibuygou.com/p-black-xiaomi-redmi4-3gb-ram-32gb-rom-smartphone-plus-tempered-glass-screen-protector-and-xiaomi-ring-style-antiskid-stand-and-protective-case-8710.html

Szkło i jakiegoś kejsa i tak bym dokupił, więc chyba równie dobrze mogę wziąć taki zestaw - wydaje się być całkiem tanio. Ktoś może korzystał z tych akcesoriów i może powiedzieć coś o jakości? ;) 

Czy z dostępnych kuponów można do tego zestawu wykorzystać jakiś inny niż ten ogólny na 5$?

Wybaczcie ilość pytań, ale planuję zakup Xiaomi już co najmniej 2 miesiąc i chciałbym się wreszcie zdecydować i zamówić. ;)

Dzięki i pozdrawiam

Te akcesoria są dobre ale na ibg zdecydowanie za drogie.

Jakby dawali gwarancję to byłaby dobra cena :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za odpowiedzi.

23 godziny temu, PurpleHaze napisał:

Do samego telefonu kupon znajdziesz tutaj w pierwszym poscie jest link do excela.

https://miuipolska.pl/forum/topic/12778-luty-2017-kupony-na-ibuygoucom/

Co do akcesriow, to nie wiem na ile ich kupno na  ibg ma sens. Sprawdz czy na allegro interesujace cie etui i sensowne szklo nie bedzie taniej. Sporo firm sprzedaje teraz akcesoria do xiaomi i czesto maja ceny porownywalne, badz lepsze niz aliexpress.

Dzięki - z tego co widzę kupon można dodać tylko do telefonu bez akcesoriów, więc może faktycznie z nich zrezygnuję.

2 godziny temu, XiaoRén napisał:

Te akcesoria są dobre ale na ibg zdecydowanie za drogie.

Jakby dawali gwarancję to byłaby dobra cena :P.

Z tego co widzę, to ta wersja bundle akcesoriami jest tylko 5 dolców droższa niż zwykła black bez niczego. Z drugiej strony, chyba nie można do niej dodać kuponu, więc wychodzi już $15...

Co masz na myśli mówiąc o braku gwarancji? To IBG nie daje rocznej, którą można przedłużyć za $5?

edit: ok, już doczytałem, że na takie akcesoria gwarancji nie ma. Warto wiedzieć. ;)

Edytowane przez grogmir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czarny. Niestety zapomniałem, że standardowo IBG oferuje tylko 1 rok gwarancji i nie dokupiłem dodatkowych 12 miesięcy. Cóż, mam nadzieję, że nie będę tego żałował. ;)

edit: napisalem do supportu IBG i nie ma problem, zebym po fakcie dokupil ten rok gwarancji. Wielki plus dla IBG. ;)

Edytowane przez grogmir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy gdzie obecnie polecacie zakup R4 pro (prime), bo muszę kupić jeszcze jedna sztuke- zawsze brałem od goldwaya ale przekonałem się  ze pojecie gwarancji nie istnieje u nich...zero, spychologia.
 mysłalem o ibuygo ale tam ceny kosmos, 169zł telefon, dhl, ubezpieczenie i gwarancja w PL i wychodzi o zgrozo 840zł... bo zmienili sobie gwarancje i teraz trzeba płacic za 2 lata 15 $...

gdzie obecnie najkorzystniej kupic z globalem?

Edytowane przez niedzwiedz1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przecież pisze że goldway mnie zaraził bo kolega z pracy walczył teraz z 3s z gwarancją z nimi i nic nie wywalczył, zero odpowiedzi a jak już łaskawie odpisali bo generalnie bzdury...Byle temat odsunąć. Z tego powodu  odpada nie mam zamiaru się męczyć a wiem że w redmi 4 potrafią się przydarzyć dziwne przypadki...

Edytowane przez niedzwiedz1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dodatkowo widze z e goldway seller shipping method to teraz minimum 27 dni??

To jest deklaracja.
Zobacz statystyki w aukcji, przeważnie przychodzi w dwa tygodnie.
A ten kolega to kiedy próbował realizować tą gwarancję? Na telchinie jest ich Polski przedstawiciel, pomaga załatwić takie rzeczy.

Redmi PRO by TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie jestem na bieżąco jeśli chodzi o zakup w sklepach chińskich, czytam że doliczają czasami VAT/CŁO itp.

Co myślicie o tej aukcji czy cena jest dobra, i czy nie zmieni się ze względu na VAT/CŁO ?

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4-pro-3-32gb-global-wersja-pl-menu-i6645234445.html

czy ktoś kupił tel z tej aukcji, jakie są jego opinie ?

A cha jeszcze jedno jak z softem czy będzie z nim problem czy jest OK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Achi napisał:

Planuję kupić Redmi 4 Pro, znalazłem taką ofertę: 

http://allegro.pl/nowy-xiaomi-redmi-4-prim-32-3gb-odblok-miui-polska-i6751710990.html

Odblokowany bootloader, rom xiaomi.eu więc nie musiałbym wygrywać tego romu (a tego nie umiem :p), co myślicie o tej ofercie?

Szczerze mowiac wolalbym zamowic z 2 letnia gwarancja w EU na ibg. 

Kosztuje po kuponie itd 205$. Nie ufam sprzedawcom z allegro no i te "24 MIESIĘCY GWARANCJI W NASZEJ FIRMIE". co moze oznaczac cokolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko z Chin o coś, co będzie miało odblokowany bootloader. I to w takim wypadku raczej nie dostaniesz globala :-P.

Mam pytanie - po co ci coś, co ma odblokowany bootloader i jednocześnie global? Jak chcesz używać globala, to nie potrzebujesz odblokowanego urządzenia. A jak chcesz odblokować bootloader, to żeby zmienić system... To się kupy nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć. :)

Jestem trochę laikiem w sprawach Xiaomi dlatego proszę o wyrozumiałość. :P

Chciałbym kupić Redmi 4 Pro w wersji Global, tzn nie chce nic wgrywać itp. po wyjęciu z pudełka chce żeby był w pełni gotowy do działania. Wybór padł oczywiście na zamówienie stąd: https://www.ibuygou.com/p-black-xiaomi-redmi4-qualcomm-snapdragon-625-20ghz-3gb-ram-32gb-rom-8679.html

Mam jednak takie 2 pytania:

1. Co oznacza ten zapis " OTA upgrade is not supported at this time "? Czy telefon będzie się aktualizował normalnie? Tzn. automatycznie, bez żadnych ręcznych ingerencji?

2. Znalazłem ciekawą rzecz w internecie: http://www.gearbest.com/blog/how-to/country-based-mobile-phone-network-frequency-bands-coverage-guide-1144
Czy to oznacza, że jeśli mam plusa to na wsi nie będę mieć 4G?

3. Czy ten telefon bez problemu łączy się ze smartwatchami (a szczególnie z Moto 360 Sport)?

Z góry dzięki za wszelką pomoc. :)

 

Edytowane przez Skyler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi 4 pro nie ma pasma 800Mhz więc poza aglomeracjami może być problem z LTE, ale hspa normalnie działa. Jeśli chodzi o plusa to od ostatniego kwartału 2016 ostro dowieszają lte1800 tam gdzie się da, plan na ten rok jest taki żeby praktycznie na wszystkich ich BTSach było LTE1800, więc to dobra wiadomość dla posiadaczy Xiaomi. Trzeba mieć świadomość że jednak 1800 ma mniejszy zasięg niż 800 więc w większych odległościach od nadajnika może być slabo

 

Redmi PRO by TT

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jonah napisał:

Zamówiłem dwa dni temu w Goldiego. Dzisiaj widzę, że metody " seller shipping " już nie ma w ofercie!

Co istotne, nie ma jej również w opisie!

Pozostaje mieć nadzieję, że się jeszcze załapałem...

http://www.wykop.pl/wpis/22908601/xiaomi-goldway-aliexpress-no-pani-i-panowie-skoncz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszędzie podobne ceny. Co do ssm to wróżenie z fusów, znajdą pomysł jak to wrócić to udostępiá klientom. Na ten moment Francja jest spalona

 

U eternal team jest biały w dobrej cenie i DHL za 6$ ale też VAT prawie pewny, ale raczej w kwocie wynikającej z deklaracji na paczce

Redmi PRO by TT

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2017 o 16:28, tpawel napisał:

Jeśli czarny to i tak dobra cena za telefon z porządna gwarancja w pl a nie u Janusza

 

nie chce siac "hejtu" ale fakty sa takie ze "porzadna gwarancja wygladala tak, ze jeszcze  miesac temu serwis we wroclawiu nie mial do tego modelu czesci, czyli naprawa wiazala sie z wysylka do Chn, pomijajac dugi czas operacji, rosna koszy gdzyz paczka powracajaca moze z duzym prawdopodobienstwem byc o-VATowana, gdyz wysylki z serwisu nie sa objete ubezpieczeniem od VATu czyli sprawa robi sie dosc dorga pytanie czy oplacalna.....

u konkurencji jeszcze chwile temu ten model z wysylka i bez vatu kosztowal 160$,  niestety bez-vatowa wysylka skonczyla sie u goldwaya...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...