mariusz5891

Redmi 4 / 4 Pro - wątek zakupowy

Recommended Posts

Panowie mam dylemat. Mam okazje kupić Xiaomi Redmi Note 4 na MTK x20 za 450 zł. Porysowany i obdrapany troche. Kusi to mnie ale ten helio już nie do końca. Chcę kupić używkę żeby było taniej. Ma on gwarancje w Warszawie jeszcze rok. wersja 3/64. Albo Xiaomi redmi note 4x ale za 600 zł nigdzie nie ma używek ale to już w wersji 3/16 Oczywiście snap 625. I mam dylemat którego brać ? 

Panowie mam dylemat. Mam okazje kupić Xiaomi Redmi Note 4 na MTK x20 za 450 zł. Porysowany i obdrapany troche. Kusi to mnie ale ten helio już nie do końca. Chcę kupić używkę żeby było taniej. Ma on gwarancje w Warszawie jeszcze rok. wersja 3/64. Albo Xiaomi redmi note 4x ale za 600 zł nigdzie nie ma używek ale to już w wersji 3/16 Oczywiście snap 625. I mam dylemat którego brać ? 
Nie ten dział, ale za tyle to kupisz nowke z Chin 3/32
  • Like 1

@Blest Narazie dostałem numer śledzenia przesyłki i coś tam płynie, zobaczymy jak dopłynie. W sumie się trochę przestraszyłem czytająć opinie o sklepie, ale płaciłem PayPalem, więc w razie W powinienem odzyskać pieniądze.

PS. Muszę ustawić powiadomienia na maila, bo przez tydzień nie wiedziałem, że napisałeś :)

@Blest Mój brat odebrał telefon i działa, wygląda ok, na nowy, ma wszystkie naklejki i folie. Osobiście sprawdzę dopiero po powrocie do Polski, czyli za półtora tygodnia.

Witam,

czy można jeszcze gdzieś kupić ten telefon? Na allegro tylko note 4 pro, a redmi 4 pro nie widzę. Tzn znalazłem jakąś jedną aukcję, ale cena z kosmosu - 1099zł, a w kwietniu kupowałem za około 800.

Podbijam pytanie , na aliexpress widzę najtaniej za jakieś 177$, czy da się go gdzieś dorwać jeszcze za w granicy 150$ ? okazuje się ze jak dotychczas to chyba najlepszy 5 calowy telefon jaki wyszedł .

To wychodzi na to że wszyscy którzy chcą max 5 cali zostali skazani na redmi 4x? A jak chce snapa 625 to muszę kupić note? Którego jakiś czas temu kupiłem zresztą nawet za 400 zł.. co za popieprzona polityka :(