Skocz do zawartości

Redmi 4 / 4 Pro - wątek zakupowy


mariusz5891

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam dylemat. Mam okazje kupić Xiaomi Redmi Note 4 na MTK x20 za 450 zł. Porysowany i obdrapany troche. Kusi to mnie ale ten helio już nie do końca. Chcę kupić używkę żeby było taniej. Ma on gwarancje w Warszawie jeszcze rok. wersja 3/64. Albo Xiaomi redmi note 4x ale za 600 zł nigdzie nie ma używek ale to już w wersji 3/16 Oczywiście snap 625. I mam dylemat którego brać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dylemat. Mam okazje kupić Xiaomi Redmi Note 4 na MTK x20 za 450 zł. Porysowany i obdrapany troche. Kusi to mnie ale ten helio już nie do końca. Chcę kupić używkę żeby było taniej. Ma on gwarancje w Warszawie jeszcze rok. wersja 3/64. Albo Xiaomi redmi note 4x ale za 600 zł nigdzie nie ma używek ale to już w wersji 3/16 Oczywiście snap 625. I mam dylemat którego brać ? 
Nie ten dział, ale za tyle to kupisz nowke z Chin 3/32
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Blest Narazie dostałem numer śledzenia przesyłki i coś tam płynie, zobaczymy jak dopłynie. W sumie się trochę przestraszyłem czytająć opinie o sklepie, ale płaciłem PayPalem, więc w razie W powinienem odzyskać pieniądze.

PS. Muszę ustawić powiadomienia na maila, bo przez tydzień nie wiedziałem, że napisałeś :)

 

@Blest Mój brat odebrał telefon i działa, wygląda ok, na nowy, ma wszystkie naklejki i folie. Osobiście sprawdzę dopiero po powrocie do Polski, czyli za półtora tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Dnia 15.04.2017 o 10:07, Voodoo napisał:

Ostatnio zapytałem o gwarancję dwa wspomniane wcześniej sklepy. Sam przymierzam się do zakupu Redmi 4 Pro i szukam najlepszej opcji. W obu przypadkach oferują gwarancję na 2lata. Mam jeszcze na oku inny sklep z Warszawy, który ma wiele pozytywnych opinii ale niestety oferują 12 miesięcy gwarancji. 

Oto odpowiedzi jakie uzyskałem.

Empix.pl

Smarttel.pl

 
 

O ile zakup w tym sklepie mojego mi8pro przebiegł bezproblemowo to juz ich serwis po gwarancyjny to żenada !!

Telefonu nie mam juz dwa miesiace po czym lada dzień zostanie odesłany i to nie naprawiony z orzeczeniem mojej winy :)
NIE POLECAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...