Skocz do zawartości

Redmi 4 / 4 Pro - wątek zakupowy


mariusz5891

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie: czym roznia sie sluchawki z obu aukcji poza kolorem? Bo roznica w cenia to prawie 30$ a zalezy mi na białym/srebrnym
 
https://www.ibuygou.com/p-black-xiaomi-redmi4-qualcomm-snapdragon-625-20ghz-3gb-ram-32gb-rom-8679.html
https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi4-qualcomm-snapdragon-625-20ghz-3gb-ram-32gb-rom-8651.html

Fota porównawcza wrzucona została przez Ibuygou Poland, i ten srebrny na aukcji jest właśnie z nowej serii :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎02‎-‎22 o 21:50, Hellz napisał:

slyszalem  tym, ale od 2017 xiaomi produkje wikesze obudowy niwelujace te czarne ramki

 

Dnia ‎2017‎-‎02‎-‎23 o 07:36, PurpleHaze napisał:

Ja tez slyszalem o tych nowych modelach, nawet masz fote na forum telchina.pl - tylko skad wiesz, ktore sklepy juz oferuja zmodyfikowa wersje, a ktore sprzedaja stara?

aaa.jpg

W zeszłym tygodniu oglądałem Redmi 4 Pro u jednego ze sprzedawców z allegro i byłem zdziwiony o co chodzi z tymi grubymi ramkami, bo ten co ja widziałem były ledwo dostrzegalne, a zdjęcia z sieci jakby wyolbrzymiały. Teraz by się zgadzało. Sądzę, że miałem w ręku nowa wersję z cienkimi czarnymi ramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, rag napisał:

Redmi 4 3/32 to chyba Pro/Prime/High Edition. Czy Redmi 4X to też jeszcze jedna nazwa na to samo?

Nie redmi 4x z tego co wczoraj pokazali na konferencji ma snapa 435.
Zrobil sie z tego cyrk niezly, bo teraz sa 4 modele tego telefonu.
Redmi 4a, Redmi 4, Redmi 4pro, Redmi 4x.

Redmi 4a -     snap 425 2/16GB

Redmi 4 -       snap 430 2/16GB

Redmi 4 pro - snap 625 3/32GB

Redmi 4x -      snap 435 2/16 i 3/32GB

Badz tu teraz czlowieku madry :)

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PurpleHaze napisał:

Zrobil sie z tego cyrk niezly, bo teraz sa 4 modele tego telefonu.

Dobrze chociaż, że się nazwami tak konkretnie różnią, bo inaczej ktoś by się mógł pomylić przy wyszukiwaniu w sklepie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ma mieć, ale będą pewnie specjalne wersje international. Tak jest z note 4X. Są wersje które wspierają B20 i nie wspierają.

Redmi PRO by TT


to do pełni szczęścia brakuje tylko troszkę innego rozmiaru i innego położenia flasha/obiektywu, wtedy już nikt tego nie ogarnie i nawet kreatywność sprzedawców na allegro będzie wystawiona na ciężką próbę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy te wersje z poprawionymi ramkami dotyczą też r4p gray?

Edit: Jeśli kogoś to interesuje to z IBG otrzymałem info, że nowa wersja tyczy się tylko koloru złotego i srebrnego.

Edytowane przez rogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie teraz najtaniej kupię Redmi 4 prime grey? Mogę zapłacić te 50zl więcej jeśli telefon przyjdzie w ciągu tygodnia.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka



Żeby przyszedł szybciej musisz wziąć DHL, niektórzy sprzedawcy na Ali tak wysylają, ET ma DHL chyba za 6$, ale przy DHL trzeba liczyć się z VAT, co prawda przeważnie wartość biorą z deklaracji z paczki, ale to też parę groszy

Redmi PRO by TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do kwestii Redmi 4X. Chciałem zamówić żonie Redmi 4A lub 3S/4, ale stwierdziłem, że poczekam na premierę 4X (nie potrzebny jej czytnik lini papilarnych a bateria 4100 bardzo chętnie, więc sądziłem, że to będzie kompromis...).

Po premierze i pierwszych wystawionych na alli... jestem nieco zawiedziony. bo:

B20 nie ma pewnie póki co, ale pierwsze wrażenie najważniejsze... a drugie to cena, która wcale nie powala (zwłaszcza za wersję 2GB+16GB ) jeszcze Goldi daje na dwóch aukcjach ten sam model a różnica 20$ :shock:... brak jakiegokolwiek sensownego romu jakoś przeżyję, dostępny tylko kolor złoty też bo taki chce. Natomiast teraz jestem w kropce. bo nie wiem czy poczekać jeszcze trochę na rozbudowane wersje czy olać i brać już to co jest.... Zwłaszcza, że zaczyna marudzić...

Nie mniej ja czuję niesmak tak zapowiadanej premiery... Także chyba zamówię dla niej zwykłe Redmi 4 (4A wg. mnie się nie opłaca bo różnica nieznaczna w cenie, chyba, że nie warto dopłacać a bateria wytrzyma podobnie lub dłużej - ona tylko rozmawia, smsuje, czasem sprawdzi poczte i jakdojade) a dla siebie Redmi 4 prime jako alternatywa do obecnego S6, który mam jako służbowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taka oferta jest w ogóle realna?

http://www.yoshop.com/item/xiaomi-redmi-4-miui-8-5-0-p_661676.html
Odejmując od tej ceny jeszcze -20$ otrzymujemy jakąś kosmicznie niską cenę (ok. 128$), nawet doliczając ewentualny VAT wychodzi taniej niż np u Golda

Edytowane przez mariusz5891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie teraz najtaniej kupię Redmi 4 prime grey? Mogę zapłacić te 50zl więcej jeśli telefon przyjdzie w ciągu tygodnia.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka



Na ibuygou.com

W dziale Promocje masz przyklejony wątek z kuponami :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tpawel napisał:

Co do małego 4X, to jest model, który będzie miał w ofercie abc data, za chwilę pojawi się zatem ROM global i wersja z B20, pewnie Goldway będzie ją miał z opóźnieniem.

Redmi PRO by TT
 

Tak też myślę... Mnie zastanawia tylko czy ten telefon będzie wart ceny jaką sobie za niego krzyczą.... Bo szczerze to B20 to nie jest mi jakoś do szczęścia potrzebne... ROMy wiadomo prędzej czy później się pojawią. Póki co nie zachęca mnie niczym... chyba, że w Polsce coś zwojuje. Chyba jednak zdecyduje się na parę Redmi 3S (zwykły 4 nie ma pochlebnych opinii jak na razie) i 4prime. Tylko ten kurs dolara taki niekorzystny teraz...

...chyba, że ktoś mnie przekona...

Edytowane przez krum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych filmach wizualnie mi się bardziej podoba mi się 4X niż 4pro, 3 czy 3S to nie ta liga jeśli chodzi o design. Wykonania 4X nie jestem w stanie określić bo nie miałem go w ręku, natomiast porównując 3 do 4 jest spory progres.
Oczywiście to indywidualna kwestia,ale 10 czy 20$ dopłaty do czego, co jest ładniejsze moim zdaniem jest warte.
Dolar niestety nie zachęca, akcje z VAT czy CE spychają tylko w stronę przesyłek bezvatowych czy kurierskich. Nie zachęca to kompletnie do zakupu w Chinach

Redmi PRO by TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, niedzwiedz1981 napisał:

kupował ktos moze redmi 4 pro  z ibuygo?z jakim softem przychodza telefony?bo chce globala a nie wiem jak to z nimi jest

prosze o odpowiedz, dzieki

Kupiłem 2 tyg. temu., rom global. Zamówiłem w niedzielę wieczorem, w środę w południe miałem już u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim :)

Ja zamówiłem na Ibuygou dwa redmi 4 pro każdy po 169 dolców (złoty i srebrny w nowych szatach). Przyszły z ROM Global w wersji 8.1.2.0 (MBEMIDI). Zamówiłem DHLem wraz z ubezpieczeniem na wypadek VAT. Cwaniaki zapakowali telefony w opakowanie w jakieś serduszka i dali fakturę na dwie bezprzewodowe myszy za 20 dolców, więc mi nie naliczyli VATu. Przesyłka przyszła błyskawicznie jeśli patrzeć na odległość:

58beb969eed8b_Wysyka.thumb.PNG.a2da409657a414dd5fcfa41f04227803.PNG

Co do ROMu nie napotkałem jeszcze ani jednego chińskiego znaczka.

Jakby ktoś miał jakieś pytanie służę pomocą :)

Edytowane przez [email protected]
Brak obrazka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Goldway pomyślał o drogich paniach :)

I chyba mojej ślubnej zamówię:

https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-4X-4-X-Mobile-Phone-Snapdragon-435-Octa-Core-5-0-HD-2GB/311331_32796300206.html?spm=2114.12010608.0.0.B4sgdP

lub

https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-4-Mobile-Phone-Snapdragon-430-Octa-Core-CPU-2GB-RAM-16GB-ROM-5/311331_32768275192.html?spm=2114.12010615.0.0.yhJvok

i do tego słuchawki za 6$ :)

Zastanawia mnie tylko ramka... czy w 4x nie będzie szersza niż w 4.... I te plecki w 4 są po prostu ładniejsze.

Edytowane przez krum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zwykłe redmi 4 ma to samo...

no to mnie zasmuciłeś.... słabo to wygląda. A nie widzi mi się kupno 3S ani czekanie aż coś w tym temacie się zmieni...

Edytowane przez krum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż chciałem większą baterię, ale chyba skończy się na 4A. Jestem praktycznie przyciśnięty do muru bo jej telefon nie działa. A na pierwszy smartfon będzie i tak dobrze.

Gdyby nie sytuacja poczekałbym może na globala do 4x, ale widzę ceny zaczynają być sztucznie windowane do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam wszystkich na forum.

Noszę się z zamiarem kupna Redmi 4 Pro - przejrzałem cały wątek zakupowy i kilka innych w tym dziale. Jako, że bardziej cenię bezpieczeństwo i gwarancję niż kilka dych w portfelu więcej, postanowiłem zamówić z IBG z DHL i ubezpieczeniem od VAT.

Nie mogę znaleźć żadnych super promocji na ten telefon (pomijając wspomniany wczesniej yoshop, o którym nikt nic nie wie) - czy to jest dobra oferta? https://www.ibuygou.com/p-black-xiaomi-redmi4-3gb-ram-32gb-rom-smartphone-plus-tempered-glass-screen-protector-and-xiaomi-ring-style-antiskid-stand-and-protective-case-8710.html

Szkło i jakiegoś kejsa i tak bym dokupił, więc chyba równie dobrze mogę wziąć taki zestaw - wydaje się być całkiem tanio. Ktoś może korzystał z tych akcesoriów i może powiedzieć coś o jakości? ;) 

Czy z dostępnych kuponów można do tego zestawu wykorzystać jakiś inny niż ten ogólny na 5$?

Wybaczcie ilość pytań, ale planuję zakup Xiaomi już co najmniej 2 miesiąc i chciałbym się wreszcie zdecydować i zamówić. ;)

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...