Skocz do zawartości

Redmi 4 / 4 Pro - wątek zakupowy


mariusz5891

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się powoli do wymiany mojego jeszcze w sumie niedawno kupionego Redmi3S Pro na Redmi4 Pro, dlatego zacząłem się przyglądać cenom, promocjom, itp. Nie widzę tutaj takiego wątku więc myślę, że można taki rozpocząć. Tak więc gdzie kupiliście, kupujecie, zamierzacie zakupić swojego Redmi4 Pro?
Ja ze swojej strony pierwsze kroki skierowałem do swojego ostatnio ulubionego sprzedawcy czyli Goldway na ali oczywiście, który ten telefon w wersji black wycenia na $159.99 + ewentualnie wysyłka bezvatowa za $11,61
Jeżeli ktoś by zdecydował się na zakup tego telefonu właśnie z ali to trwa właśnie promocja na https://www.planetplus.pl/sklep/aliexpress dzięki której możemy odzyskać 7% wartości telefonu (nie wiem niestety do kiedy jest ona aktualna)
Wczoraj na wykopie pojawiła się ciekawa okazja na zakup R4Pro przy użyciu kodu ze sklepu gearbest za $148,99. Kilka godzin potem pojawiła się również na pepper i wkrótce potem kod stracił ważność :-( Gearbest z tego co wiem nie oferuje wysyłki gwarantującej brak vatu, ale zawsze kilka procentów można zaoszczędzić na jakimś cashbacku (np. GA czy topcashback).
Piszę to dlatego, że to może być dobre odniesienie do jakiego poziomu cena może na tą chwilę zejść.
Gdyby ktoś miał na oku jakąś fajną ofertę to będę zobowiązany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mariusz5891 napisał:

Przymierzam się powoli do wymiany mojego jeszcze w sumie niedawno kupionego Redmi3S Pro na Redmi4 Pro, dlatego zacząłem się przyglądać cenom, promocjom, itp. Nie widzę tutaj takiego wątku więc myślę, że można taki rozpocząć. Tak więc gdzie kupiliście, kupujecie, zamierzacie zakupić swojego Redmi4 Pro?
Ja ze swojej strony pierwsze kroki skierowałem do swojego ostatnio ulubionego sprzedawcy czyli Goldway na ali oczywiście, który ten telefon w wersji black wycenia na $160.99 + ewentualnie wysyłka bezvatowa za $11,61 [...]

U goldiego sumarycznie wychodzi 172$.

Sprawdzajac na ibg, za 2 lata (czesciowej) gwarancji w PL dostawe kurierem i ubezpieczenie od VAT mamy 211$.

r4p_ibg.JPG

W grudniu na ten model byl kupon -21$ i pewnie cos pojawi sie niedlugo na styczen, wiec sumarycznie wyjdzie ~190$. 

Moim zdaniem biorac pod uwage roznice tylko 18$ goldi vs ibg warto skorzystac z tej drugiej oferty. 

Edytowane przez PurpleHaze
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, razax napisał:

Jeśli ktoś chce z allego to polecam http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4-pro-3-32-gb-snapdragon-625-z-polski-i6606139106.html

Bootloader zablokowany, a soft Chiński oryginalny. Gwarancja 12 miesięcy, przesyłka doszła w dwa dni. Wiem, że niby drogo ale sprawnie i szybko.

Również polecam, zaufany sprzedawca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01/05/2017 o 21:12, cuben1ty napisał:

kupiłem właśnie czarny u goldwaya za 169,46$ (714 zł)

mam nadzieję że się nie zawiodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Z fona będziesz jak najbardziej zadowolony, tylko wgraj na nim oryginalny china dev (Developer) rom, ewentualnie china stable rom, a później miuipolska/ xiaomi.eu

Edytowane przez Bishop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem telefon 26 grudnia u Goldwaya za ok 155 $ z wysyłką sellers shipping method (płatność poprzez przelewy24 i w przeliczeniu na zł wyszło 658,46zł - miałem kupon 10$ na aliexpress za założenie nowego konta na aplikacji mobilnej). Telefon aktualnie jest w Niemczech i czekam na paczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tpawel napisał:

Jest opcja wysłać dwa telefony w jednej paczce z jedną opłatą.
Wejdź na telchine, tam jest obszerny temat o Goldwayu i w pierwszym poście jest napisane co i jak zrobić

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

 To już nieaktualne niestety:
 

Cytat

Jak zauważyliście obniżyliśmy cenę wysyłki Seller’s shipping method.
Jednym z powodów obniżki jest chęć rozwiązania problemu zamieszania związanego z modyfikacją cen zamówień w sytuacji gdy potrzebna była wysyłka 2 urządzeń w jednej paczce, a urządzenia te znajdowały się w różnych magazynach.
INFORMACJA – Nie wysyłamy już 2 lub więcej urządzeń w 1 przesyłce SSM. 
1 przesyłka SSM = 1 urządzenie.
Przesyłka SSM będzie kosztować do 10$ co jest świetną ceną ze względu na jej szybkość oraz oszczędność na kosztach odprawy celnej od których ubezpiecza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dwa Redmi 4 Pro z IBG (Black i Silver). Cóż teraz czekać!

Z ubezpieczeniem vat, ubezpieczonym DHL wyszło ok 384 USD

Akurat w trakcie zamawiania na allegro poszła moja G3... zostanę na parę dni bez telefonu....

Edytowane przez Sulfur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie widzę straszny zastój, więc pozwolę sobie podzielić z Wami ciekawą promocją, która została dzisiaj udostępniona przez jeden z najpopularniejszych serwisów cashbackowych, tj Planet Plus a dokładniej podwójny Cashback w aliexpress dzięki, której możemy uzyskać cashback w wysokości 14% od wartości zamówienia.

Ja przed chwilą zamówiłem Redmi4Prime od goldwaya korzystając z tego cashbacku i teraz czekam na jego naliczenie.

Promocja trwa do 8-ej rano

EDIT: pozwolę sobie na krótkie podsumowanie: telefon zakupiony od Goldwaya z użyciem kuponu rabatowego dla nowego użytkownika aplikacji mobilnej aliexpress ($10 zniżki przy zakupach za min $150)

cena: $157.99 + $9.47 (SSM) - $10.00 = $157,46 * 4,1316 (kurs PEKAO SA) = 650,56 zł (tyle pobrało mi z rachunku)
Dzisiaj rano pojawił się cashback na PlanetPlus w wysokości 92,03 zł (14% od $157.99) więc ostateczny koszt zakupu Redmi4Prime wyniesie mnie 558,53 zł
Jestem zadowolony z tej cebuli :-P

Edytowane przez mariusz5891
podsumowanie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Goldenos napisał:

Zamówiłem czarna wersja z ibg, wyszło mnie mnie to ~860zl. Trochę drogo chyba, ale wolę raczej mieć tą 2 letnia gwarancję. Zamówienie złożyłem w czwartek, kiedy mógłbym się spodziewać telefonu? 

Zależy jaką opcje wysyłki wybrałeś. Jeśli DHL to 3-5 dni roboczych + jeszcze przekazanie przez nich telefonu do kuriera, to też im niestety zajmuje niekiedy nawet do 3 dni roboczych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, grzechu1226 napisał:

Pytanie , dlaczego telefon z hk jest tańszy niż z china ta sama specyfikacja a jest tanszy

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

[obrazek wycialem]

Zebys jeszcze podal nazwe sklepu i jakiekolwiek info, to by bylo super.

Z tego co widze to sklep gearbest, a teraz przyjrzyj sie dobrze screenowi ktory wrzuciles juz widzisz roznice? Delikatna podpowiedz, taka czerwona wstazka w rogu. 

Telefon jest w jakies promocji tu akurat flash sale, gearbest ma tych promocji od cholery, rozne dla roznych magazynow, uzytkownikow, kody kupony i cala reszta. Tam co chwila cena sie zmienia, stad wynika ta roznica. Byc moze (ostro gdybam) w magazynie w HK maja ich od cholery i chca sie pozbyc. To jest chinski sklep, tego nie ogarniesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem czarna wersja z ibg, wyszło mnie mnie to ~860zl. Trochę drogo chyba, ale wolę raczej mieć tą 2 letnia gwarancję. Zamówienie złożyłem w czwartek, kiedy mógłbym się spodziewać telefonu? 

Kupiłem w Polsce u aze z ipaky zapłaciłem 850 zł z 2letnia gwarancja.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...