Skocz do zawartości

Redmi 4 Pro jakie szkło na ekran i jakie etui polecacie


grzegorzp4

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie: jakie szkło na wyświetlacz i etui (np silikonowe lub podobne) polecanie. Etui i szkło zamawiać lepiej na ali***ss.com czy oferty na słynnym portalu aukcyjnym all***ro.pl też są godne uwagi?Telefon aktualnie zamówiony i czekam na dostawę także byłbym wdzięczny za uwagi dot. używanych przez was etui i zabezpieczeń ekranu - czy szkło dobrze dolega i nie odkleja się na rogach, jak działa dotyk, czy etui jest dobrze spasowane itp

Edytowane przez grzegorzp4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem z tej aukcji -> http://allegro.pl/szklo-hartowane-folia-9h-do-xiaomi-redmi-4-prime-i6629560059.html?snapshot=MjAxNi0xMi0yNVQxMjo0MDozOVo7YnV5ZXI7ZTczMzlhN2E0OTYzYzFiNTNiODkyZGE3ZDExNTM0ZTliZGNiNDJhYTMwM2IyYmUzNTdjMzAwNTVmNDBmZTI0Zg==

Tragedia. Szkło odstaje z każdej strony po 1-2 mm. Do wyrzucenia. Czekam na info jak sprawuje się to z Nillkin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem to samo szkoło co @QuattroStagioni i mam dokładnie ten sam efekt. Na szczęście sprzedawca obiecał dosłać nowe szkło. Przy czym teraz myślę, że skoro mój przypadek nie jest odosobniony to i drugie będzie do wyrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@newyk22 to raczej będzie to -> http://allegro.pl/szklo-hartowane-nillkin-0-3mm-9h-xiaomi-redmi-4-i6652316778.html

@okulowiec masz je wrzucone konkretnie na redmi 4 i dobrze leży?

 

btw. posiada ktoś etui od nich? warto brać? bo plecy niby metal, ale jeden upadek zaliczyły i drobny ślad pozostał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi etui Nillkin shield/frosted leży bardzo dobrze choć odsłania górę i dół fona. Szkło Nillkin Amazing h+ leży ładnie lecz gdzieś 1.5 do 2 mm nie zakrywa ekranu dookoła. To przez technologie ekranu redmi 2.5d producent Nillkin zmniejszył szkło. Całość czyli Nillkin etui i szkło wyglądają na fonie ładnie i dają dobry mocny chwyt. Już się nie boję podnosić z biurka fona (taki był śliski bez etui)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem etui z aliexpress. Czekałem niecały miesiąc, ale opłacało się. Koszt to około 15 zł i jest spasowane idealnie do telefonu. Wybrałem niebieski mat. Link niżej

 

https://pl.aliexpress.com/item/MSVII-Coque-For-Xiaomi-Redmi-4-4-Pro-prime-Case-360-Full-body-cases-Hard-Frosted/32770590729.html?spm=2114.13010608.0.0.boOhux&detailNewVersion=&categoryId=380230

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.01.2017 o 21:36, grzegorzp4 napisał:

Tak jak w temacie: jakie szkło na wyświetlacz i etui (np silikonowe lub podobne) polecanie. Etui i szkło zamawiać lepiej na ali***ss.com czy oferty na słynnym portalu aukcyjnym all***ro.pl też są godne uwagi?Telefon aktualnie zamówiony i czekam na dostawę także byłbym wdzięczny za uwagi dot. używanych przez was etui i zabezpieczeń ekranu - czy szkło dobrze dolega i nie odkleja się na rogach, jak działa dotyk, czy etui jest dobrze spasowane itp

Został już założony wątek o szkłach/foliach do tego modelu.

Czytaj Forum i ostrożnie zakładaj nowe tematy, bo otrzymasz ostrzeżenie za spam.

Kosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...