Skocz do zawartości

Aktualizacja z Global 8.1 do MIUIPolska ?


DonFG

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Nie wiem, do którego działu będzie to najlepiej pasować, więc w razie błędu dproszę o przeniesienie. 

Zdecydowałem się na zakup drugiego Mi4 z IBG. Ten jednak przyszedł z MIUI8 Global, a nie jak poprzedni z MIUIPolska. Aktualna wersja to 8.1.3.0. Czy mogę teraz bezproblemowo wgrać z zipa przez aplikację akutualizacji paczkę z działu download ? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DonFG napisał:

Cześć. 

Nie wiem, do którego działu będzie to najlepiej pasować, więc w razie błędu dproszę o przeniesienie. 

Zdecydowałem się na zakup drugiego Mi4 z IBG. Ten jednak przyszedł z MIUI8 Global, a nie jak poprzedni z MIUIPolska. Aktualna wersja to 8.1.3.0. Czy mogę teraz bezproblemowo wgrać z zipa przez aplikację akutualizacji paczkę z działu download ? 

 

 

 

Odblokuj bootlader, nastepnie wgraj TWRP, nastepnie z poziomu TWRP wgraj xiaomi.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 
Nie wiem, do którego działu będzie to najlepiej pasować, więc w razie błędu dproszę o przeniesienie. 
Zdecydowałem się na zakup drugiego Mi4 z IBG. Ten jednak przyszedł z MIUI8 Global, a nie jak poprzedni z MIUIPolska. Aktualna wersja to 8.1.3.0. Czy mogę teraz bezproblemowo wgrać z zipa przez aplikację akutualizacji paczkę z działu download ? 
 
 
 

Rób co chcesz. Przecież softy można wgrywać jakie się chce. Byleby przez brak wiedzy nie uceglić telefonu.

Wysłane z mojego MI 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...