Sign in to follow this  
Maly_Szu

Emulator MIUI na PC?

Recommended Posts

Witam.

Czy istnieje jakiś emulator MIUI na PC, żeby móc sobie zainstalować i np. przetestować nową wersję w emulatorze zanim się ją wgra na telefon?

A może da się to zrobić w jakimś emulatorze Androida?

I co będziesz testował czy GPS poprawnie działa albo czy apka sms się nie wysypuje? haha Coraz to głupsze pomysły .. :shock:

• Like 2

Sorry, ale dlaczego głupie? Gdyby emulatory były głupie to nikt by ich nie robił. A może piszę aplikacje na Androida i chcę potestować jak działają na różnych wersjach? To co mam kupić 20 telefonów czy zmieniać ROM co parę minut?

Mam taki zwyczaj, że każdą nową wersję Windowsa, Linuksa czy innego systemu testuję najpierw na maszynie wirtualnej i to samo chciałem zrobić z MIUI. Dzięki temu uniknąłbym przykrego rozczarowania po aktualizacji. Wiadomo, że w emulatorze czy maszynie wirtualnej nie sprawdzisz wszystkiego, ale zawsze coś tam sprawdzisz najważniejszego dla siebie.

To zainstaluj zwykły emulator androida i wgraj miui, nie wiem czy pójdzie i z jakiego pliku. Może fastboot, może zip, próbuj.

Takiego czegoś nie ma i najprawdopodobniej nie będzie. Nie ma to największego sensu. Każdy telefon ma swoje kompilacje MIUI i na jednym coś działa a na innym już może nie działać. Taki emulator nie odda tego samego co konkretny telefon.

Ale że tak jeszcze zapytam. Dodali np. Nowe ustawienia hotspota. To co. Instalujesz i sprawdzasz czy hotspot działa?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this