Skocz do zawartości

Brak ładowania i komunikacji


sezrg72

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam od dziś problem  z moim redmi note2. Telefon ładował się i doszedł do około 40% i ładowanie wyłączyło się. Nie jest to wina ładowarki czy kabla. Po podłączeniu pod kompa nic nie jest wykrywane. Ale o dziwo jak wejdę w tryb fastboot to miflash wykrywa tel i nawet dało się wgrać soft. W momencie wystąpienia problemu siedzał w tel soft global z przed świąt. Teraz jest w nim jakiś dev china z maja bo taki miałem. Niestety nie ma dalej komunikacji ani ładowania jest tylko wykrywany przez fastboot. Czy to tylko sprawa programowa czy może padło hardware? Prosze o jakieś sugestie.

Pozdrawiam 

Edytowane przez sezrg72
rowizanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany. Powodem jest zwarcie na plytce na ktorej jest gniazdo usb. Miedzy pinem 1 i 5 jest zwarcie, wylutowalem element powodujacy zwarcie i tel mozna naladowac ale bez funkcji szybkiego ladowania, komunikacji brak, rowniez w trybie fastboot ale nie ma sie co dziwic w koncu brakuje elementu. Cala plytka jest do wymiany wlasnie szukam gdzie by zakupic. Ciekawe jest to ze jestem na tym chinskim romie i rewelacyjnie trzyma bateria (w stosunku do nie chinskich romow ktorych dotychczas uzywalem) Problemem jest to ze nie moge dograc twrp poniewaz flashify nie widzi obrazu twrp(nie widzi zadnych plikow tylko same katalogi) mimo ze w eksporerze owe pliki sa widoczne. Moke ktos cos poradzi w kwestii tego twrp? Przepraszam za brak polskich liter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...