Jump to content

Połączenie Mi3 z Sony SW2

xmobile
 Share

Recommended Posts

Próbowałem połączyć Mi3 z zegarkiem Sony SmartWatch 2 ? ...

U mnie objaw był taki że Mi3 łączy się z SW2 ale w aplikacji SmartConect / SmartWatch, po zainstalowaniu aplikacji nie ma ich w menu zainstalowane.

Objaw... brak reakcji zegarka na połączenia, sms-y itp.

Bawiłem się też uprawnieniami ale bez zmian...

Ja już sobie sam pomogłem ;-)

A teraz postaram się Wam wszystkim pomóc ...

Według naszego kolegi z Hiszpanii sposób ten działa na wszystkich urządzeniach z MIUI.

Ja sprawdzałem tylko łącząc Mi3 z Sony SmartWatch 2 ...

Chcąc połączyć urządzenie z zegarkiem najsampierw:

1. Pobieramy aplikację:

- dla starszego androida LiveView - ale to już tak na wszelki wypadek jak ktoś będzie miał niższą wersję,

- dla wersji androida 4.... pobieramy i instalujemy ze Sklepu Play - Smart Conect i SmartWatch 2;

2. Żeby się nie narobić po zainstalowaniu powyższych aplikacji łączymy poprzez aplikację SmartConect urządzenie z zegarkiem poprzez BT (NFC u mnie nie zadziałało);

3. Jak mamy już połączone oba urządzenia pobieramy i instalujemy wszystkie aplikacje potrzebne do obsługi informacji pomiędzy urządzeniami;

4. "Niestety" nie widzimy żadnych zainstalowanych aplikacji w SmartConect -> obsługa SmartWatch 2 ;-( i tym się nie przejmujemy - wykonujemy teraz magiczną rzecz .... ;

5. Wykonujemy Kopia MIUI (BackUp);

6. Po wykonanej kopii nic więcej nie robimy tylko się cieszymy aplikacjami, które mamy w Smart Conect w miejscu "Zainstalowane aplikacje" oraz mamy je w zegarku (NIE PRZYWRACAMY KOPII - tylko ją wykonujemy akceptując odpowiednie potwierdzenia jakie pojawią się w czasie wykonywania kopii);

7. Opcję kopii powtarzamy każdorazowo po dodaniu nowej aplikacji ... dlatego warto zastanowić się wcześniej i zainstalować jak najwięcej za pierwszym razem.

U mnie wreszcie działa ...

Czasami po rozłączeniu należy odpalić SmartConect i wybrać obsługę SmartWatch - odświeża to połączenie ...

Jak dłużej poużywam dopiszę dodatkowe informacje ...

Pierwsze spostrzeżenia:

- nie zadziałała mi obsługa aparatu (tylko sprzęt Sonego),

- nie zadziałała mi obsługa zwykłej poczty (gmail - OK),

- resztę opiszę przy okazji ...

Pozdrawiam

-- 18 mar 2014, o 12:22 --

-- 28 mar 2014, o 11:43 --

Niestety na razie jeżeli ktoś planuje zakup Sony Watch 2 - to chyba powinien się powstrzymać.

Stabilność współpracy pomiędzy Mi3 i SW2, zwłaszcza po ostatniej aktualizacji , pozostawia dużo do życzenia.

Do czasu potwierdzenia współdziałania obu urządzeń proponuję się wstrzymać żeby nie robić sobie niepotrzebnych kosztów i oszczędzić nerwów.

• 2 months later...

Niestety - ta metoda na KitKat nie działa....

Niestety - SW2 miałem przed Mi3.... teraz mam kulawego SW2 i sumer Mi3.... 

A liczyłem, że SW2 będzie działał super lepiej z Mi3 niż z moim stary Galaxy S3 - a tu taka niespodziewanka.

Pozdrowienia

Mike

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...