Jump to content

MI5 Brick

Zazigi
 Share

Recommended Posts

Witam, ni z tego ni z owego wyjąłem martwego Mi 5 z kieszeni, kupiony kilka miesięcy temu na Bangood z Chin.

Ekran czarny, brak reakcji na przyciski, bateria grzeje się przy ładowaniu. 

Po podłączeniu do Windows przez standardowy kabel USB wyświetla się w Device Manager jako 'Android Bootloader Interface'

Dostałem kod odblokowujący jednak Mi Unlock dochodzi do 50% i mówi\; 'Couldn't verify device. Current account is different from the account info on the device'

Da się coś z tym jeszcze zrobić?

Dzięki za pomoc,

xiaomi-mi5-unlock.jpg

Czyli prawdopodobnie syfMIUI. 

Patrząc na fakt że konto na forum masz od wczoraj, to wcześniej w ogóle nie obchodziła Cię kwestia oprogramowania w telefonie swym... I wynik masz jaki masz. 

Innymi słowy, gdybyś miał .eu telefon by działał normalnie. No ale to gdybanie. Nie mam pojęcia jak go odratować ale życzę powodzenia. 

Dzięki za pomoc, niestety ta wersia również wyrzuca mi 'device is locked', Mi Unlock staje na 50% z komunikatem 'Coudn't verify device'

Co do trybu EDL to czy się da w niego wejść jeśli telefon nie odpowiada?

mi5.jpg

@Zazigi moim zdaniem nie wykrywa Ci telefonu w poprawnie w trybie fastboot. W menadżerze urządzeń wybierz aktualizację sterownika tego Android Bootloader interface, kliknij opcje bodajże wskazywania ich ręcznie i wybierz starszy sterownik z listy. Wtedy powinien dać się odblokować bootloader.

Edited by Hexia

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...