Skocz do zawartości

[7.1.1] minz1's LineageOS 14.1 [Zapomniany]


Daviteusz

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie podobnie, instalacja jakiejkolwiek wersji CM 14.1 uwala telefon. Jedynie ResurrectionRemix 5.8.0[OFFICIAL][VoLTE] instaluje się i działa bez większych problemów - może dlatego, że nie wymaga instalacji CM 14.1 firmware.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra kompletnie nie warta świeczki. Ten system nie oferuje nic więcej ponad to co oferuje najnowsze MIUI, a z opisu wynika że nawet mniej bo część funkcji nie działa po prostu. Chyba tylko dla ludzi uzależnionych od zmiany romów co tydzień.

+++I have nothing to do with this text above. CozzY+++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić skoro cm(lineage) 14.1 nie dawno ujrzało światło dzienne. Ja osobiście korzystam tylko z MIUI. Co do waszych "ucegleń" to ja miałem już tak wiele razy i już w sumie sobie nic z tego nie robię bo i tak wszystkie dane mam na karcie sd :) 

Aktualnie ten Rom niczym się nie różni od ostatniego nightly cm14.1 no może jedynie w niektórych miejscach pisać lineageos zamiast cyanogenmod. Bugi są takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKTUALIZACJA 02.01.2017

LISTA ZMIAN

  • Added final missing Vulkan library
  • Updated MEGAX91's kernel with latest commits
  • A few other misc. things that can be found on my github

DOWNLOAD

 

- Jeśli na wersji GOODIX czytnik linii papilarnych nie będzie działał, fix znajdziecie w sekcji DOWNLOAD

Edytowane przez Daviteusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2017 o 13:46, mariusz.ur napisał:

Testuję od paru dni , na razie wszystko ok , aparat czasami się wysypuje przy przełączaniu przód - tył i odwrotnie i latarka nieraz zadziała dopiero za drugim lub trzecim razem , ogólnie nadaje się do codziennego użytku .


Hmm czyli na lineage'u też problemy są z aparatem.. Próbuję już któryś z kolei rom i z aparatem na 7.1 nadal żadnego kroku w przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bluur Nie mam o to pretensji ;)  Po prostu nie wszyscy śledzą XDA a żeby jeszcze przeczytali pierwszy post to dopiero by był wyczyn :P.

Jak dla mnie te problemy są nie do przyjęcia i niestety nie mogę używać ROMu. Aparat i Latarka to u mnie jedne z wymagań które muszą być spełnione. No cóż. Jeśli naprawią to rozważę przesiadkę.

Edytowane przez Daviteusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Horpah napisał:

a z google camera też nie działa poprawnie ?

To samo na google camera I nextbit camera , czasami potrafi przełączyć z pięć razy tył- przód zanim się posypie , tragedii nie ma . Ja praktycznie nie używam przedniej kamery więc mi to nie przeszkadza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Daviteusz napisał:

@bluur Nie mam o to pretensji ;)  Po prostu nie wszyscy śledzą XDA a żeby jeszcze przeczytali pierwszy post to dopiero by był wyczyn :P.

Jak dla mnie te problemy są nie do przyjęcia i niestety nie mogę używać ROMu. Aparat i Latarka to u mnie jedne z wymagań które muszą być spełnione. No cóż. Jeśli naprawią to rozważę przesiadkę.

Polecam właśnie lineage os 13 (ten po CM13). Tutaj z aparatem nie ma ŻADNYCH problemów, jedynie trzeba ustawić nagrywanie na 720p bo przy 1080 kiedy odtwarzamy na komputerze to obraz jest w połowie czarny. Nie wiem czy to nie wina mojego telefonu, zauważyłem to dość dawno. Marshmallow nie jest tak responsywny i intuicyjny jak Nougat ale coś za coś. Jak bardzo szkoda tego interfejsu z 7.1 to można wgrać Androidify z xposed.
Dodatkowo jest mod który znacznie polepsza jakość robionych zdjęć https://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/themes/cameranextmoddenoise-feature-v7-t3404832

@mariusz.ur  xiaomi nie opublikowało żadnego source aparatu z tego modelu pod nowszy OS dlatego takie są problemy, deweloperzy nic nie zrobią.

Edytowane przez bluur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie LineageOS 14.1 , oprócz znanych problemów z przełączaniem aparatu tył-przód , to mi całkowicie nie działa nagrywanie filmów . Więc po 5 dniach użytkowania stwierdzam że telefon , gps , odtwarzanie muzyki i filmów działa niezawodnie . Problem to aparat , ale to narazie dotyczy wszystkich romów na androidzie nougat . Oprócz tego nie działa substratum z wbudowanym superuserem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mariusz.ur napisał:

Odnośnie LineageOS 14.1 , oprócz znanych problemów z przełączaniem aparatu tył-przód , to mi całkowicie nie działa nagrywanie filmów . Więc po 5 dniach użytkowania stwierdzam że telefon , gps , odtwarzanie muzyki i filmów działa niezawodnie . Problem to aparat , ale to narazie dotyczy wszystkich romów na androidzie nougat . Oprócz tego nie działa substratum z wbudowanym superuserem . 

Dziwne bo ja na Moim Mi Max - Hydrogen (model mało popularny) mam działający aparat i nagrywanie na LineageOS 14.1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Daviteusz zmienił(a) tytuł na [7.1.1][NIEOFICJALNY] minz1's LineageOS 14.1
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...