Skocz do zawartości

Bootloop? Xiaomi Redmi Note 3 Pro


waluta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś miał podobny problem jak tutaj?

https://www.youtube.com/watch?v=QGYTQr-LIfQ

Bootloader zablokowany Wgrywałem nowy soft tą metodą: http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html

( Redmi Note 3 Qualcomm Latest China Stable Version Fastboot File Download

Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Developer Version Fastboot File Download

Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Stable Version Fastboot File Download ) Te 3 romy wgrałem ale dalej to samo

Ktoś zna jakieś rozwiązanie?Telefon od Goldway. Proszę o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mariusz.ur napisał:

To zainstaluj starszą wersję np. 8.0.6.0 lub 6.11.3 i sprawdź , jak będzie ok to zrobisz aktualizację z poziomu telefonu

Miałem po rozpakowaniu wgraną 8.0.1.0 i z poziomu telefonu aktualizowała mi się właśnie do tej 8.0.6.0, także nie wiem czy to pomoże. Spróbuję.

Zastanawia mnie czy to tylko kwestia softu czy może hardware?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mariusz.ur napisał:

Na tym 8.0.1.0 wszystko jest wporządku ?

Nie. Od początku bootloop miał miejsce. Może 2-3 minuty max pochodził i reset.

Już nawet zgodziłbym się na chiński rom, byle by tylko telefon się nie resetował, ale po wgraniu chińskiego dalej to samo.

Edytowane przez waluta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam Kenzo na 100%.

Właśnie zauważyłem, że ten rom co podałeś również instalowałem kenzo_global_images_6.12.29_20161228.0000.00_6.0_global_c5b421ba7e.tgz

 ;/ Rom instaluje się do końca normalnie, żadnych błędów, a problem i tak pozostaje :(

Pytanie jeszcze. Czy w MiFlash w Advance muszę podawać lokalizację plików czy to jest niekonieczne? Bo widziałem, w którym poradniku, że ktoś dawał?

Edytowane przez waluta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mariusz.ur napisał:

To chyba pozostaje kontakt ze sprzedającym i reklamacja telefonu  jak będzie się restartował . Dla pewności możesz sfleshować drugi raz ten sam rom tym razem bez zaznaczania flash all

No to mnie pocieszyłeś :( Goldway od 2 dni się nie odzywa Nie wiem, świętują nowy rok czy co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mariusz.ur napisał:

Chociaż tyle że sprzedawca pewny i nie powinno być problemu , nie wykupiłeś reklamacji w Polsce ?

Niestety nie :( Czy taki pewny? Jak na wiadomośc nie odpisuje?

No nic, poczekam jeszcze.

Edytowane przez waluta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Wgrałem wersję od Ciebie Mariusz i póki co, działa. Dzięki wielkie.

Mam pytanie jeszcze co do ustawienia regionu? Nie wiem czy to w ogóle potrzebne, ale przy istalacji wcześniejszych romów była opcja Polska, a teraz nie mam jej.

W sumie godzina się ustawiła sama więc nie wiem czy to mi potrzebne.

8 minut temu, mariusz.ur napisał:

A ten restart ma miejsce tylko jak wejdziesz w ustawienia , czy da się użytkować telefon normalnie , tzn odbierać rozmowy , wysyłać sms itd jak nie wchodzisz w ustawienia ?

Restart miał miejsce nawet jak przewijałem strony głowne z lewej na prawą i odwrotnie W ustawieniach, nawet przeglądając youtube'a.

Ale chyba problem się rozwiązał. Dziękuję bardzo.

Edit: No, za wcześnie się cieszyłem Dalej to samo. Podziałał z 15 minut.

Edytowane przez waluta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...