Skocz do zawartości

xiaomi.eu Stable vs xiaomi.eu DEV


Gość fanxiaomi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Nie da się wgrać globala na xiaomi.eu, ale można wgrać globala przez twrp, tyle że wymaga to modyfikacji recovery, normalnie złapiesz bootloopa. Lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest miflash, ale tracisz wtedy twrp. 

Edytowane przez CryRek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Rozumiem, że potem normalnie twrp wrzucam przez fastboot i z powrotem jest OK.

Czy mógł byś jeszcze tylko napisać- czy żeby w razie czego powrócić do xiaomi.eu muszę ponownie zrobić miflasch ( na rom china dev), wgrać twrp i wtedy wrzucić najnowsze xiaomi.eu ? 

 

Edytowane przez maq203
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucenie twrp nic Ci nie da, bo global z nim nie wystartuje, można to obejść modyfikując pliki w recovery, są do tego poradniki.

Żeby wrócić na xiaomi.eu potrzebujesz jedynie jeszcze raz wgrać twrp (na globalu go nie będzie) i mieć pobrany/skopiowany system(miuipolska lub customrom).

Miflash mocno zalecany jest jedynie przy wgrywaniu oryginalnego globala i oficjalnego chińskiego romu.

Edytowane przez CryRek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na większości modeli wystarczy po romie wgrać przez TWRP "lazy flasher" (łatwo wygooglać). Tak możesz wgrać Global na xiaomi.eu czy na jakikolwiek inny rom. Natomiast nie jestem w stanie zagwarantować czy na mi5 też to ruszy, nie testowałem. Oczywiście wipe data silnie zalecany. Gdybyś spróbował tego triku to daj znać czy się udało, będzie to cenna informacja dla innych :).

Edytowane przez Karls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...