Skocz do zawartości

Opoźniony dotyk MI5


Kwasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem siostrze MI5 z racji, że sam jestem bardzo zadowolony z MI4 ;) No i po 2 dniach użytkowania jest pewien problem, mianowicie dotyk działa z pewnym opóźnieniem, dobrze widać to w grach, gdzie trzeba kliknąć przed lecącym elementem np. żeby w niego trafić. Zaraz po kupnie też już mi się wydawało, że coś sporadycznie się tak jak by wiesza, ale teraz już jest tak cały czas :/ Włączyłem pokazywanie stuknięcia i wydaje mi się, że to działa bez opóźnienia, jednak klikając w cokolwiek widać tą zwłokę :/ Zaktualizowałem soft do najnowszego globala ale to nie pomogło :/ Jakieś pomysły od czego to może być??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, udało mi się wkońcu po 3 próbie uzyskać pozwolenie na odblokowanie bootloadera. Bootloader odblokowałem i zabrałem się za wgrywanie miui polska. Wrzuciłem najnowsze twrp i mam problem bo po restarcie telefon wisi na logo MI i na dole jest tylko na czerwono bootloader unlock :/ Do twrp normalnie mogę wejść. Ktoś pomoże i podpowie czemu wisi mi na logo?? Co teraz?? Jakieś sugestie jak go wskrzesić??

Telefonu nie mogę też wyłączyć, od razu restartuje się i wisi na logo :/

Edytowane przez Kwasiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, postawiłem go na nogi miflashem chodź teraz dalej jestem na globalu... Z chęcią przeszedłbym na nasze miui ale nie wiem co ostatnio zrobiłem źle :/ Wrzuciłem tylko najnowsze twrp, zrobiłem kopię zapasową i po tej operacji system już nie chciał wstać tylko wieszał się na logo :/ Może po wgraniu twpr powinienem zrobić wipedata??

 

Przepraszam za post pod postem, na przyszłość będę edytował.

Edytowane przez Kwasiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Kwasiu napisał:

Dobra, postawiłem go na nogi miflashem chodź teraz dalej jestem na globalu... Z chęcią przeszedłbym na nasze miui ale nie wiem co ostatnio zrobiłem źle :/ Wrzuciłem tylko najnowsze twrp, zrobiłem kopię zapasową i po tej operacji system już nie chciał wstać tylko wieszał się na logo :/ Może po wgraniu twpr powinienem zrobić wipedata??

Edytuj swoje wpisy, a nie pisz jednego pod drugim. Podbijanie wątku i pisanie posta pod postem grozi konsekwencjami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...