Skocz do zawartości

HongMi 1S


latet

Rekomendowane odpowiedzi

a ja swoj wlasnie wyslalem na gwarancje bo calkiem dotyk padl, doslownie mialem tel jeden dzien, jakis wadliwy egzemplaz mi sie trafil, ale poszly listem poleconym prior same zwloki bez baterii, i teraz pozostalo czekac...ale telefon bajera jak nie wiem :D

Edytowane przez OutSideR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Jedyne czego się obawiam to tego, że z dwiema kartami sim bateria szybko padnie. No niestety aku nie grzeszy pojemnością :/

 

Amaral, to znaczy że ile wytrzymuje, 1 dzień pracy - 2?

 

OutideR, a gdzie kupowałeś?

 

wyniki z testu Vellamo Benchmark na RedMi 1S

Ktoś może skomentować wyniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem z ibuygou rr1s, mam nadzieje ze przyjdzie egzemplaz bez wad.. tym razem w razie co nie będę sie bawił w gwarancje, tylko od razu claim przez PayPal, powinno byc szybciej. Jak dostanę to podzielę sie wrażeniami. na razie minela ponad doba i status nadal tylko paid

Tap tap from MI2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafitek

 

ja swoj zakupilem na aliexpress w tym sklepie:

 

http://www.aliexpress.com/store/405007

 

sklep polecany przez miui.com, wszystkie akcesoria sa ori, kontakt znakomity, tylko model jakis ciulowy mi sie trafil, ale problemu nie bylo, przedluzyli mi czas karencji forsy i odeslalem sam tel bez baterii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tu nowy i niestety zacznę od tego że mam problem z telefonem. Otrzymałem wczoraj mojego Red Rice 1S zakupionego na Ibuy-u, sprawdziłem sobie dla pewności oryginalność telefonu po imei oraz naklejce, przeszedłem do instalacji miui polska. Wybrałem druga metodę sprawdzając jak działa mi recovery. Wszystko poszło dobrze - zainstalowane z powodzeniem, restart i telefon stanął - złapał bootloopa na logo Mi. Pytanie co teraz? Wipe w mirecovery itp nie pomogło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo, przez chwilę zwątpiłem w oryginał tego telefonu (naklejki i imei się zgadzał), ale po wgraniu miui polska telefon miał tylko fastboota i mirecovery, ale opisywaną metodą przez MiFlash uratowałem telefon, wgrałem na nowo rom miui polska i wszystko śmiga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tym ROM'em MIUIpolska dla RR S1? Już co najmniej 3 osoby mają problem z telefonem po jego wgraniu (czy raczej próbie). Jest jakaś sprawdzona metoda instalacji, która nie przysporzy kłopotów? To wina ROM'u czy sposobu działania użytkownika?

Kolego, rom MIUIPolska jest wg instrukcji wgrywany na telefony oryginalne prosto z xiaomi z 2 jezykami na pokładzie.

Takie telefony masz np. z ibuygou. Instalacja systemu na przeróbkach chińczyków to nie mój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, rom MIUIPolska jest wg instrukcji wgrywany na telefony oryginalne prosto z xiaomi z 2 jezykami na pokładzie.

Takie telefony masz np. z ibuygou. Instalacja systemu na przeróbkach chińczyków to nie mój problem.

 

Czyli rozumiem, że problemy są jedynie z telefonami, które nie pochodzą z ibuygou.com? Jako, że zamierzam kupić telefon tam, to problem mnie ominie (po wgraniu ROM'u wg. instrukcji)?

A propos zakupu @Acid sprawdź pocztę i poratuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jesli ktos nie potrafi nagrac romu bez intrukcji to po co ładuje sie w takie telefony?

1. Ładują sie w takie telefony bo są tanie.

2. Ładują sie w takie telefony bo są dobre jakościowo w stosunku do ceny.

3. Ładują się w takie telefony bo są stosunkowo szybkie z systemem MIUI.

4. Ładują się w takie telefony bo mają ambicje techniczne i wierzą ,że uda im sie samemu wgrać ROM.

5. Ładują sie w takie telefony, gdyż chcą się nauczyć jak sie wgrywa ROM.

6. Ładują się w takie telefony, gdyż wierzą ,że z pomocą tego forum uda im się wgrać polski ROM i posiadać dość dobry telefon za mniejsze pieniądze.

7. Ładuja się w takie telefony, gdyż wiedzą, że innym się udało wgrać polskiego ROMa, no to im tez musi się udać.

8. Ładują sie w takie telefony z powodu istnienia tej strony i forum MIUI Polska. Gdyby jej nie było to z pewnością wielu by sie nie zdecydowało na te telefony (w tym moja skromna osoba)

Więcej grzechów nie pamiętam.......POZDRO

Edytowane przez observer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie jeżeli nie ma się nic twórczego do napisania to się milczy. Ale taki bystrzacha jak Lalo, który swą zayebiście wielką wiedzę nabył z mlekiem matki (bo przecież nie kosztem eksperymentów innych ani też czytania instrukcji), zawsze coś wtrąci. Ale nie zawsze jest to coś mądrego.

Brawo observer.

Xiaomi RedRice by Tapatalk PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wgrywac wg instrukcji, z full wipe przed, a jak nie pomoze to miflash. Albo od razu miflash. Przez miflash mamy wgrana wersje stabilna, nie polska. z tej wersji wgrywamy pl miui. Jakbyl inny rom to bywalja problemy. Kupe problemow bywa wygrywając stary rom na nowy, nawet miui pl, na mi2s.

Jak mialem samsunga to bawilem się tylko odinem, i nikt nie rozpaczal ze sie nie da z poziomu tel wgrac innego romu prosto ..

Tap tap from MI2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ktos madry wymyslil MiFlash zeby w bardzo prosty sposob zflaszowac sobie stable od xiaomi.
Nastepnie zflaszowac MIUIPOLSKA.

Tak, mama karmiła mnie czerwonym ryzem 10 dni po porodzie.

Jesli kupujecie gdzie indziej niz na ibuygou.com chinczyk wgrywa multilangi po to zeby Kowalski nie mial problemow jak wyzej, tylko od razu uzytkowal rom w jezyku polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś już testował nowszą wersję Red Rice - "1S"?

Witam. Leci do mnie świeżynka 1S. W poniedziałek 09.06 powinien być. Jestem strasznie ciekawy tego fona. Nie jest to na pewno Mi 3, ale ....Mam przy okazji pytanie. Czy do 1s należy instalować polskie MIUI V5 ? Przepraszam za tak banalne pytanie, ale z MIUI nie miałem wcześniej do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było. Mój profesor(i jednocześnie "wychowawca") jak zobaczył mojego redmi to zakupił redmi 1s. Zamawiał dhl'em z ibuygou, przeszło bez vatu i dostarczenie chyba się zamknęło w 24h. Jestem zadowolony, wychowawca z tego co wiem to też. Redmi 1 i 1s niewiele się różnią(nie patrząc na wydajność w grach).

Edytowane przez Filo301
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin, bardzo Cię proszę pomóż mi raz jeszcze. Przymierzam się do zainstalowania pl. Ale zdębiałem. Po prostu nie wiem co kupiłem. Czy red rice 1S, czy redmi 1S. Wiem na pewno, że 1S. Chinka wytłumaczyła mi, że mi to ryż. Czyli redrice to dokładnie redmi. Ale to moja chłopska logika. Na opakowaniu jest oczywiście napis 1S, ale reszta po chińsku.Nie chcę instalować czegoś, co się nie nadaje do danego telefonu.

Przepraszam za tak banalne pytanie :)

post-2661-0-87943600-1402325138_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...