Skocz do zawartości

HongMi 1S


latet

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie dzialal troche szybciej, malo ramu bedzie efektem, ze nie odpalimy gier typu cod, deusex, ridge racer. Ale z tego co czytalem ma androida 4.3. Miui v6 ciekawe kiedy bedzie, na en.miui.com ciagle przedluzanie typu ankiety o nowej bazie miui itp. Graja na czas, ludzie sie nie cierpliwia, juz mamy polowe marca.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a co powiecie o tym?

http://www.gsmmaniak.pl/288012/premiera-red-rice-2/

i http://www.gsmmaniak.pl/286144/xiaomi-hongmi-2/

Nie ma nigdzie plotek więc podpinam się tutaj.

Jeżeli Xiaomi wyda coś ala Note z ekranem 5,5 cala - zamawiam od razu ;)

Która wersja byłaby lepsza?

8-rdzeniowy MediaTek MT6592 o częstotliwości taktowania 1.7 GHz VS 4-rdzeniowy Qualcomm Snapdragon (400) o taktowaniu 1.4 GHz?

Pytam na zaś bo jestem ciekaw co Wy o tym sądzicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 rdzeniowy mtk bedzie szybszy niz snapdragon 400 (w przypadku rr 1s 4x1,6ghz).

Niby juz mial byc Hongmi 2 nie widac nie slychac.

Jak nie jak tak. Przecież Hongmi 2 to właśnie zapowiadany 5,5 calowy RedMi, o którym sam piszesz.

Trochę namieszali z nazewnictwem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jak tak. Przecież Hongmi 2 to właśnie zapowiadany 5,5 calowy RedMi, o którym sam piszesz.

Trochę namieszali z nazewnictwem...

Troche nie rozumiem co napisales xD.

Redmi to nazwa red rice dla xiaomi singapore... Slyszalem info o hongmi 2 5,5" ale do dzis nie ujrzal swiatla dziennego.

http://www.xiaomi.com/sg/redmi/

Na dzien dzisiejszy xiaomi oferuje

M3, M2S, M2A, Red Rice/Hongmi/Redmi, M1S

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalo, za 2 dni ma być premiera lub też już ma wtedy wyjść na rynek.

Dzięki za link, jeżeli chodzi o sam zakup to poczekam na jakieś pewne źródełko z Aliexpress, tak jak to miałem z Hongmi brata ;) Ibuygou za dużą prowizję biorą dla siebie.

Xiaomi trochę namieszali z nazewnictwem i z datą premiery.

Jestem ciekaw jakie wymiary faktycznie będzie miał ten 5.5 Hongmi Note, bo 4.7 jest wielkości pięciocalowców, oby nie przesadzili.

PS. Nowe info: http://androidcommunity.com/xiaomi-hongmi-note-spotted-in-pre-order-promo-20140317/

Niby ten lepszy wariant ma mieć octa-core MediaTek MT6592 1.7 GHz, 2 GB RAM, and 16 GB of storage.

No i już wtedy cena w górę, o 1GB RAM i 12GB wewnętrznej więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem zdjęcia Redmi 2, i o ile były prawdziwe, to ramki będą dużo cieńsze niż w jedynce, choć telefon będzie bardzo podobny. Aparat z tyłu 13mp, z przodu 5mp lub 8mp. Fajnie że będzie na octa-core, ale 5,5 to już nie dla mnie...

A Redmi 1S na Quallcommie wyciąga ponad 21k pkt w antutu, Redmi 1 dla porównania ponad 16k. Wzrost wydajności głównie dzięki Adreno 305. Czekam na wersję wcdma, chyba warto będzie dopłacić, nie tyle za wydajność, co za sam fakt że procesor jest Quallcomma (MIUI v6 / Kitkat, lepszy GPS, być może lepsze wsparcie...)

edit: @up: właśnie m.in te zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, chodziło mi o RedMi Note:

Na jutro chińska firma Xiaomi zapowiedziała konferencję prasową, która odbędzie się w Pekinie – zadebiutuje druga generacja jednego z najciekawszych smartfonów z Państwa Środka, mając oczywiście na uwadze stosunek ceny, do zaimplementowanych podzespołów. Mowa o phablecie znanym wcześniej jako Red Rice 2, który na półkach sklepowych zadebiutować powinien jako Sun Rice, a także Redmi Note, w przypadku wariantu międzynarodowego.

http://www.gsmmaniak.pl/288012/premiera-red-rice-2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tego się dowiem jak telefon do mnie przyjdzie. Już leci z Chin. Recovery powinno być oryginalne MI Recovery czyli takie jak mają MI3/MI2. Widziałem ze 1S dostało Miflash więc po tym sądzę że jest recovery MI.

Wysłane z MI3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Antutu jest szybszy. Ale tak ogólnie to poza nowszym Androidem 4.3 wiele zmian nie ma. Moim zdaniem jeśli ktoś dopiero chce kupić to warto 1S. Jak juz ktoś ma Redmi i wystarczy mu to co jest (i pewnie brak aktualizacji do nowych Androidow) to może zostać. Poczekaj na nasze opinie. Jak dostane 1S to napiszę na stronie trochę informacji.

Wysłane z MI3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedMi na Gaga Deals po obniżkach też można było kupić za niecałe 150$. U innych sprzedawców 1s można zamowić za 169$. Tak więc to promocja czy masowa wyprzedaż fake-ów?. Niech każdy sam sobie oceni. W każdym razie jak przyjdzie od razu zweryfikuje czy to fake czy oryginał.

Wysłane z mojego Onda V975m przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko w sprawie redmi 1s. Mam problemy z moim mi2s, myslę o zmianie. Cena tego redmi bardzo kusząca. W gry nie gram, chodzi mi o płynne działane aplikacji, nie koniecznie wymagających, i nawigacja. Ta wersja obsługuje GLONASS, więc super.

Nie interesowałem sie do tej pory redmi, więc nie wiem jak to wygląda z aktualizacjami, błędami itp. No i trochę większy wyświetlacz, który by mi odpowiadał.

Warto zmieniać na słabszy model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że lepiej jakbyś poczekał, aż trochę sztuk zawita na nasz rynek. Bedziesz mógł wtedy posiłkować się trochę opiniami. Bo chyba nadal to nie jest czołowy model Xiaomi, a skoro na ich high endach jest różnie, to na HongMi nie musi być lepiej.

Tapatalk + MI2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mi2s mam taki problem, że po upadku musiałem wymienić wyświetlacz, i na aliexpress dostałem chyba jakiś odrzut. Po reklamacji dostalem kolejny, jeszcze gorszy.. Dodać nalezy, że telefon był w Ibuygou na naprawie gwarancyjnej - właśnie ze względu na wyświetlacz. Naprawiono go, po czym mi spadł i musiałem sam wymieniać.

Telefon mam ubezpieczony, wiec jest szansa odzyskać za niego kase. Ale co dalej? Albo brac HTC One - ale tu nie jest lekko wgrać miui lub google edition, więc brał bym ten sam telefon. Ale chętniej wziął bym coś z większym wyświetlaczem. MI3 jest za duży, i droższy. Parametry na papierze redmi 1s są wystarczające dla mnie, dało by rade. Do tego miui działa dużo lepiej niż inne androidy. No i jest ładniejszy.

Tylko jak to jest z funkcjonalnością redmi?

Redmi 1s jest nowością, pare osób może go już ma. Więcej osób posiada starszą wersję redmi, na temat któej nie mam pojęcia. Do tego dual sim by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...