Skocz do zawartości

Jaka bateria do redmi 4 prime


Rafalolsztyn1

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie.

Kupiłem używkę redmi note 4prime.

W opisie było info że bez baterii...

Teraz chce kupić gdzies  odpowiednią baterie ale nie potrafię nigdzie dorwać info dokładnie jaka ta bateria ma być.... W sensie symbolu.... Myślałem że od redmi nota 3 będzie taka sama ale wpięcie w płytę jest nie z lewej a z prawej strony  i się montam.... Czy ktoś wie jaka dokładnie  ma być? Symbol.... Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w naszym redmi 4 prime jest taka sama bateria jak w redmi note 4 prime (o którym wspomina  Rafalolsztyn1) ?

Swoją drogą łatwiej byłoby uniknąć niejasności gdyby ten post trafił do właściwego działu (redmi note 4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za niewłaściwe ulokowanie posta.... Ja swierzak świeżak jestem ;-) a co do baterii to sama w sobie może być taka sama ale taśma do podpięcia musi byc nieco inna . Wiem bo mam swój tel " rozbebeszony" i wpięcie baterii jest minimalnie w lewo od tego z filmu .doslownie  o około pół centymetra ( mniej więcej) ..widać na zdjęciu 

.p.s jak uda mi się ustalić jaka konkretnie bateria tam idzie dam znać a jak by ktoś to wiedział wcześniej .proszę o info. Dzięki 

 

IMG_20170101_021106_HDR.jpg

mrosi:// to ja tu byłem i "orta" poprawiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...