Sign in to follow this  
lukasz1992

redmi note 3 pro vs redmi note 4

Recommended Posts

Czy opłaca się kupić redmi note 4 ? Obecnie mam redmi note 3 pro

Snap 650 vs  Helio X20 ??

Adreno 510  vs   Mali-T880 ??

Edited by madmax86

A co byś chciał żeby się poprawiło w RN4 względem RN3P? Na co narzekasz, co cię denerwuje w obecnym telefonie? Jeśli nic to nie zmieniaj, co nie znaczy że RN4 jest złym telefonem. Sobie kupiłem "trójkę" a synowi "czwórkę" i obaj jesteśmy bardzo zadowoleni.

+++I have nothing to do with this text above. CozzY+++

Też tak miałem, ale aktualnie telefony osiągnęły taki pułap, że poza ściganiem się na wyniki w antutu niewiele więcej dają. Mówimy oczywiście o jakiejś tam średniej półce, bez schodzenia w totalny budżet. Poza wspomnianymi wcześniej telefonami Xiaomi kupiłem żonie pod choinkę Leeco Le Max 2, bo taki duży, różowo-złoty, ekran 2K i ponad 140k w antutu i... nie widzę różnicy w stosunku do mojego RN3PP :) Serio. Android jak Android, RAMu też dość, aplikacje wszystkie chodzą, w gry nie gram (no czasem z synem w Mobile Legends) ale też działają tak samo, dźwięk i obraz bez widocznych różnic, GPS bez zarzutu. Może jedynie tam jest QuickCharge 3.0 ale to też niewielka korzyść, bo u mnie lepsza bateria... Pozostaje puste pompowanie ego benchmarkami. Wyleczyłem się z tego po latach zmian na coraz to nowsze Samsungi czy LG, czego i Tobie życzę :)

• Like 2

Twoja decyzja. Ani nie zniechęcam ani nie namawiam. Będziesz mieć po prostu nowy telefon co jest oczywiście jakąś tam frajdą ale nie spodziewaj się uczucia całkowitego zaskoczenia, szczęścia, spełnienia czy doświadczenia nowej rzeczywistości. Sam bym chciał jeszcze kiedyś powtórzyć to uczucie które mi towarzyszyło przy otwarciu pudełka z nowym Galaxy S i zobaczeniu Androida Eclair ale to se ne vrati :) Ale jeśli sprawi Ci to przyjemność to czemu nie. Najwyżej sprzedasz znów i kupisz następny ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this