Skocz do zawartości

Tryb cichy- alarm bez dźwięku.


Calli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem jest następujący:

Ustawiam alarm, w trybie cichym uruchamia się o zadanej godzinie z wibracją, ale bez dźwięku alarmu (w ciszy sobie wibruje). Bez trybu cichego wszystko jest ok, telefon wybudza się, słychać dźwięk alarmu. Wyczyściłam w aplikacji zegar: dane i pamięć podręczną, ustawiłam alarm jeszcze raz i nadal jest bez dźwięku w trybie "cichy"... 

Jak można to jeszcze ugryźć? Sytuacja zaczęła się po aktualizacji do 6.9.15 (nadal dla mnie aktualna, nie robiłam kolejnej aktualizacji)

Podczas alarmu w trybie cichym pojawia się ikona alarmu i systemu android, po zatrzymaniu alarmu obie ikony znikają.

 

Ps. mam wybrany dźwięk alarmu i na pewno mam ustawioną głośność jeśli chodzi o alarm.

Screenshot_2016-12-30-22-27-09-203_com.android.deskclock.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam TWPR 3.0 by Jemini (czy jakoś tak) po wyjściu z recovery mam informację: Your device does not appear to be rooted. Install SuperSu now? Robię "nie instaluj" i wracam do systemu.

Dwa pytania: 1) czy aktualizować TWPR do nowszego? Może jest to wymagane dla dalszych aktualizacji?

2) Czy brak root ma jakiś wpływ na dalsze aktualizacje. Tzn. czy bez root mogę dalej spokojnie aktualizować (Robię z poziomu trzech kropek w aktualizacje -> zainstaluj aktualizację z pliku zip.)

 

Przeglądam forum i szukam informacji ale wolę się upewnić, nie chcę uceglić telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...