Skocz do zawartości

Redmi Note 3 i zasięg LTE


Gawelson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! chciałem się na początku przywitać jako nowy członek forum :) Posiadam Xiaomi Redmi Note 3, numer mam w sieci Play od 2 tygodni i mimo tego, że według ich mapki jestem w zasięgu LTE (a nawet prawie w LTE Ultra) to na telefonie jest 3G, a po włączeniu internetu spada do H, H+. W ustawieniach karty sim mam preferowany typ sieci LTE Automatyczny, a w informacji o urządzeniu GSM Only (Przełączałem na LTE/GSM auto PRL ale po restarcie telefonu znowu się ustawiło GSM Only...)

Ktoś wie co zrobić, żeby było te LTE?

15822058_715488518605722_75659231_n.png

15782414_715488501939057_56095016_n.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gawelson napisał:

Myślałem, że problemy techniczne to dobry dział :/

Wersja MIUI to 8.2 by xiaomi.eu, kupiony w technosie od razu z MIUI Polska

Przypatrz się jaki masz dział a jaki masz telefon :)

Nie odpowiedziałeś na pytanie jaką masz konkretnie wersje telefonu,bo jak masz wersje chińską to możesz mieć średni zasięg LTE a zwłaszcza w Play...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gawelson napisał:

Ło panie... rzeczywiście. Da się to jakoś przenieść?

Jak to sprawdzić?

Sprawdziłem ich stronę i jak się nie chwalą nigdzie o tym że to jest międzynarodowa wersje to masz chińską.

Czemu chcesz mieć 4G LTE? masz jakiś ogromny pakiet internetowy że możesz pobierać coś i oglądać filmy 1080p jednocześnie?

Ja nawet jak bym miał pakiet 100 GB i oglądambym filmiki 1080p na YT to bym używał 3G bo prędkość by wystarczała aby oglądać filmy bez buforowania a czas pracy na baterii na 3G jest sporo lepszy niż na LTE.

LTE jest dobre do domu a nie w telefonie.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gawelson napisał:

3G mam tylko jak nie włączam internetu, jak go włączam mam H, H+ a zdarza się, że E.. Własnie w tym tkwi problem, jak korzystam z internetu to o 3G/4G mogę zapomnieć :( Praktycznie wszędzie tak mam

Dziwne to jest.

Możesz ustawić sobie nadajnik T-Mobile 3G?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gawelson napisał:

Witam! chciałem się na początku przywitać jako nowy członek forum :) Posiadam Xiaomi Redmi Note 3, numer mam w sieci Play od 2 tygodni i mimo tego, że według ich mapki jestem w zasięgu LTE (a nawet prawie w LTE Ultra) to na telefonie jest 3G, a po włączeniu internetu spada do H, H+. W ustawieniach karty sim mam preferowany typ sieci LTE Automatyczny, a w informacji o urządzeniu GSM Only (Przełączałem na LTE/GSM auto PRL ale po restarcie telefonu znowu się ustawiło GSM Only...)

Ktoś wie co zrobić, żeby było te LTE?

Jesteś pewien, że masz kartę SIM obsługującą LTE...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gawelson napisał:

Jeśli chodzi o operatorzy sieci to mam tylko wybór automatyczny. To o to chodzi z tym nadajnikiem?

Też mi się wydaje, że karta obsługuje LTE, ale jeśli nie to jak to sprawdzić? Usługe LTE mam włączoną, to sprawdzałem

Musisz mieć drugą opcje do ustawienia ręcznie nadajnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...