Skocz do zawartości

MiPilot


kycek75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam podobny problem co kolega wyżej. Mój telewizor to MANTA LED4004. Przeszukałem całe google play w poszukiwaniu aplikacji która go obsłuży i nic. w samsungu S6 i LG G3 jest apka która obsługuje mój telewizor. Może jest ktoś kto dysponuje kodami do pilota manty? xD Znalazłem jedynie kody do dwóch odtwarzaczy dvd manty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Czy Pilot Mi może sterować tunerem dvbt WIWA HD 95?

W dostępnych urządzeniach nie ma "polskich" sprzętów firm takich jak WIWA czy Manta.

Może ktoś wie jakie inne urządzenie można wybrać z listy aby sterować wym tunerem (najprawdopodobniej są to klony urządzeń, które mogą już być w bazie Mi Pilota pod inną marką).

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oglądając recenzję Mi 5x zauważyłem zupełnie inną aplikację pilot mi - obsługuje więcej urządzeń w tym żarówki oraz oczyszczacz powietrza. 

Nie orientujecie się co to za wersja aplikacji? Obecnie mam najnowszą ze sklepu play a widzę ,że ta ma o wiele większą funkcjonalność.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, abc00 napisał:

@osxman https://play.google.com/store/apps/details?id=com.duokan.phone.remotecontroller&hl=pl

I w sumie to jest dawny Mi Pilot - ew. po uruchomieniu tapnij plusik (na górze po lewej) i jest więcej...

Mam to zainstalowany, chodziło mi o ten program. Mimo wszystko w wersji z filmu jest kilka przydatnych kategorii sprzętów więcej. Właśnie po kliknięci plusa brakuje u mnie m.in żarówki, odświeżacza, podgrzewacza oraz sam wygląd aplikacji się różni. Piszę o tym gdyż mam u siebie kilka żarówek z IR i kontrola ich z poziomu aplikacji byłaby świetna. 

 

Zreszta to widać po filmie i po zdjęciach z google play ,że aplikacje się dosyć znacząco różnią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Po aktualizacji MIUI Polska v9.1.4.0 do v9.2.1.0 (stabilny) na Mi5 Pro próba dodania bądź użycia pilota w Mi Pilot kończy się cofką do poprzedniej aktywności (listy producentów lub w przypadku istniejącego pilota cofką do listy pilotów).

Mi Pilot jest tam aktualnie w wersji v5.4.7, czyszczenie danych tej aplikacji nie pomogło.

W końcu sobie poradziłem instalując tą samą wersję Mi Pilota z pliku APK ze sklepu Google Play (wyłuskany APK). Aplikacja wgrała się jako aktualizacja systemowej i działa.

Nie zmienia to faktu, że coś jest z nią nie tak w ROMie v9.2.1.0 (stable)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • 3 miesiące temu...

Temat już stary, ale może komuś się przyda. Zauważyłem jedną ciekawostkę. Przy ustawieniu regionu na "Polska" nie mogłem się dogadać z telewizorem Samsunga. Działało zmienianie kanałów i głośności, poza tym nic. Część przycisków była nieaktywna (szara) a pozostałe mimo próby zmiany ich kodów przez "napraw" niczego nie zmieniała. Jako że kraje UE mają zablokowaną lokalizację w aplikacji pogody, zmieniłem na kraj poza UE (na używaną chyba przez wielu Szwajcarię) i ku mojemu zdziwieniu Mi Pilot uaktywnił wszystkie przyciski na zapisanej konfiguracji i wszystkie funkcje zaczęły działać poprawnie. Wydało mi się to strasznie dziwne więc usunąłem i dodałem tv będąc w Szwajcarii - wszystko ok. Zmieniłem region na Polskę i ta sama operacja znowu spowodowała że większość przycisków nie działała (TV dodany poza UE działa nadal po zmianie regionu, ale dodany na tej samej konfiguracji w regionie "Polska" już nie). Ciekawe ile jeszcze jest takich niespodzianek.

MIUI Global 12.0.8.8, Mi Pilot 6.0.2G

 

mipilot.jpg

Edytowane przez martinezcb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...