Skocz do zawartości

Mi cloud zdjęcia


ajavor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Stało się, w jakiś niewyjaśniony dla mnie sposób włączyła się synchronizacja zdjęć z chmurą xiaomi. No i oczywiście chmura się zapchała.

Niby mogę wyłączyć synchronizację na urządzeniu (co zresztą uczyniłem).

Problem w tym że chciałbym jakoś usunąć te zdjęcia z chmury i zwolnić na niej miejsce. Jeśli usunę zdjęcia bezpośrednio z chmury i przez przypadek w przyszłości włączy się synchronizacja zdjęć na urządzeniu to automatycznie usunie mi moje zdjęcia na urządzeniu (karta sd).

 

Czy jest jakiś sposób na wyczyszczenie chmury żeby mi nie wykasowało zdjęć z karty sd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ajavor napisał:

Cześć wszystkim.

Stało się, w jakiś niewyjaśniony dla mnie sposób włączyła się synchronizacja zdjęć z chmurą xiaomi. No i oczywiście chmura się zapchała.

Niby mogę wyłączyć synchronizację na urządzeniu (co zresztą uczyniłem).

Problem w tym że chciałbym jakoś usunąć te zdjęcia z chmury i zwolnić na niej miejsce. Jeśli usunę zdjęcia bezpośrednio z chmury i przez przypadek w przyszłości włączy się synchronizacja zdjęć na urządzeniu to automatycznie usunie mi moje zdjęcia na urządzeniu (karta sd).

 

Czy jest jakiś sposób na wyczyszczenie chmury żeby mi nie wykasowało zdjęć z karty sd?

Przez stronę internetową i.mi.com. Zaloguj się i usuń. Niestety nie jestem pewien, czy operacja nie usunie danych również z talafonu. Na pewno usuwa sms i rejestry połączeń oraz kontakty, tym bardziej, że synchronizacja odbywa się w czasie rzeczywistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie usunąłem kilka sztuk zdjęć przez i.mi.com. Ponowne włączenie synchronizacji zdjęć na telefonie powoduje że usuwa mi te zdjęcia z karty sd.

Hmmm, Zdjęcia Google działają tak samo.

Chętnie bym wyłączył synchronizację zdjęć, ale obawiam się że jak mi się sama włączy (lub ktoś z domowników) to wyśle mi wszystkie zdjęcia w kosmos z telefonu.

 

Jest w ogóle coś takiego jak miejsce na backup zdjęć w sieci ale nie typowa synchronizacja?

Edytowane przez ajavor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Siema,

Jeśli temat już był to wybaczcie, próbowałem znaleźć ale ku mojemu zaskoczeniu chyba nikt nie miał jeszcze takiego problemu.

Zamówiłem sobie Redmi Note 4 Global Version, teortycznie mogę się zalogować na swoje konto Mi aby uruchomić synchronizację. Ale...

Na telefonie wyświetla mi się, że synchronizacja galerii jest włączona, gdy chce ją wyłączyć, wklikuję się standardowo w Settings -> Mi Account -> Mi Cloud -> Gallery, no i tu pojawiają się schody. Telefon prosi mnie o podanie ponownie hasła do mojego konta Mi. Wpisuję, poprawne hasło i nie pokazuję mi się okienko z możkliwością wyłączenia synchronizacji galerii tylko cofa mnie do poprzedniego ekranu. W tym momencie albo cała synchronizacja robi się na "Off" albo nadal jest wszystko na "On. 

Nie mam możliwości wyłączenia synchronizacji galerii.

Poszperałem na innych forach i próbowałem chyba wszystkiego - zmiany ustawień gdy synchronizacja się odbywa, wylogowania i zalogowania na moje konto Mi etc.

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...