Skocz do zawartości

Nie działa MTP


toster

Rekomendowane odpowiedzi

Po podłączeniu telefonu do komputera mogę go tylko naładować. Nie pojawia się opcja przełączenia na MTP jak to jest na MI4. Zmieniałem gniazda usb i przewody ale nic to nie daje. Nie ma nawet próby instalowania jakichkolwiek sterowników. Trochę to uciążliwe bo nie mogę przegrać plików z i do telefonu. Opcje programistyczne są wyłączone, tryb debugowania również. Miał ktoś taki problem i wie jak go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam nadal problem z widocznością Redmi 4 Pro pod Win10. Po podlączeniu telefonu do komputera tylko ładowanie. Zrobiłem wszystko jak powyżej i nadal nic. Telefon kupiłem od polskiego sprzedawcy, załącze zdjęcie wersji (którą pewnie i tak muszę zmienić, bo z tego co czytam to coś nagrane na "szybko"). Bardzo proszę o pomoc.

Screenshot_2017-01-14-11-46-18-215_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

mam podobny problem obecnie tyle ze na MI5. Do tej pory wszystko chodziło jak należy, zainstalowana wersja miuipolska z przed 2 tygodni i nagle tel po podłączeniu do komputer przechodzi do ładowania i nic więcej... są jakieś pomysły jak to naprawić?

Sprawdzane na 2 komputerach, na różnych kabelkach. W opcjach oczywiście włączone debugowanie zresztą jak tak jak wspominałem do tej pory wszystko śmigało jak należy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...