Skocz do zawartości

Redmi 4 pro


razax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem redmi 4 pro (allegro). Sprawdzam właśnie czy tel jest oryginalny. Czy redmi 4 i redmi 4 pro mają taką samą obudowę? Pasują szkła i etui z redmi 4 do redmi 4 pro?

Jest jakiś sposób określenia oryginalności telefonu? Soft mam Chińsko/Angielski. Skoro język eng mi nie przeszkadza to jest sens wgrywania miui pl eu lub global? I czy mogę spokojnie aktualizować soft Chiński gdyby nowy był dostępny?

Gdy odblokuje bootloader i np będzie aktualizacja softu to bootloader znów wskoczy na telefon (soft Chiński)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R4PRO ma diode przy aparacie z drugiej strony niż zwykły R4 także są podobne ale nie do końca :-) Jak odwrócisz telefon i diodę lampy błyskowej masz po lewej stronie to R4PRO. Wchodząc w Informacje o telefonie w Ustawieniach masz ilość pamięci - jak 3,00 GB to PRO ;-) Czy jest sens wgrywania... Hmm moim zdaniem zdecydowanie tak bo nie wiadomo do końca co ten Fake'owy Global którego masz zainstalowanego robi z telefonem - zapoznaj sie z właściwym działem odnośnie odblokowania i wgrywania softu EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam romu global, do wyboru był angielski i 4 razy krzaczki. Wiec to jest global czy nie? Zainstalowałem sklep play z NewGoogleInstaller2.0MS i sklep jest angielski apki też ściąga angielskie. Jest na to sposób by był pl i ściągał pl? A da się rozpoznać czy to podróbka (chodzi mi o smartfon nie soft)? Mam już złożony wniosek o zgodę na ściągnięcie bootloadera i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wrzut. Najbardziej mnie boli eng google play (apki też ściąga eng).. Sam język w systemie 'eng' nie sprawia mi problemów. Sam system Chiński też działa fajnie, przyjemny dla oka, szybki itp. Trochę tam Chińskich apek więc czasem jakaś o coś pyta, a nie wiadomo nawet gdzie jest no i yes. Jak sprawdzić bootloader czy jest? Mam aktualizacje systemu ale jeszcze jej nie włączałem.

Screenshot_2016-12-30-10-26-21-726_com.android.settings.png

Screenshot_2016-12-30-10-26-30-230_com.android.settings.png

Edytowane przez razax
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, razax napisał:

Jest wrzut. Najbardziej mnie boli eng google play (apki też ściąga eng).. Sam język w systemie 'eng' nie sprawia mi problemów. Sam system Chiński też działa fajnie, przyjemny dla oka, szybki itp. Trochę tam Chińskich apek więc czasem jakaś o coś pyta, a nie wiadomo nawet gdzie jest no i yes. Jak sprawdzić bootloader czy jest? Mam aktualizacje systemu ale jeszcze jej nie włączałem.

Screenshot_2016-12-30-10-26-21-726_com.android.settings.png

Screenshot_2016-12-30-10-26-30-230_com.android.settings.png

Na pewno są apki do zmiany języka w google play tzn. (zmienia ci domyślną lokalizację ściąganych aplikacji na polską), aczkolwiek nie jestem pewny/ nie pamiętam czy czasem nie jest do tego potrzebny root. Można tak zmienić język, bo kiedyś miałem podobny problem, ale na innym telefonie i apka z google play pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Nazaara napisał:

Hej. Trochę z innej beczki ale nie chciałem robić nowego wątku. Gdzie znajdę sterowniki na windowsa? Szukam ich już parę godziny i nic nie działa.

A do czego ci one są potrzebne ??

Nie ma i nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...