Skocz do zawartości

redmi 3s - play


Goodgulf

Rekomendowane odpowiedzi

IMHO dla "Kowalskiego" 2GB ramu wystarcza w zupełności. Natomiast z zapisem na karcie nie jest łatwo więc 32GB storage jest lepszym rozwiązaniem niż 16GB.
Jak dla siebie szukałem telefonu 3 mies. temu to na opcję 2/32 nie trafiłem.

konec@Redmi 3S &Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tuż przed świętami szukałem dla ojca 2/16 z oficjalnej dystrybucji i nigdzie nie mieli, tylko 3/32.


16.12 zamówiłem dwie sztuki 2/16 z X-Kom. Na stronie widniała tylko wersja 3/32 natomiast zadzwoniłem na infolinię i okazało się że mają możliwość ściągnięcia z magazynu.
Otrzymałem po 2 dniach.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Mychemi napisał:

16.12 zamówiłem dwie sztuki 2/16 z X-Kom. Na stronie widniała tylko wersja 3/32 natomiast zadzwoniłem na infolinię i okazało się że mają możliwość ściągnięcia z magazynu.
Otrzymałem po 2 dniach.

 

Kupiłem 3/32, w razie czego wymienię się z ojcem  (mam 2/16, a on tak subtelnej różnicy nawet nie zauważy). Ale wersji 2/32 to prawie na pewno nie mieli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się to wydaje dziwne z pół dnia pogadałem z konsultantem i twierdzi że o pracę niema mowy więc tym bardziej się dziwię tej wersji czy to nie jakiś odrzut z produkcji,ehh chyba zainteresuje się P9 podobne parametry tylko baterią mniejszą ale to już nie to forum, dziękuję wszystkim za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2016 o 17:03, FromWP napisał:

Możliwe też że się po prostu pomylili i jest to wersja 3/32. Tuż przed świętami szukałem dla ojca 2/16 z oficjalnej dystrybucji i nigdzie nie mieli, tylko 3/32.

Rzeczywiście była to pomyłka na ich stronie. W wszystkich informacjach / aneksach itp. od play jest już podana poprawna wersja - 3/32 i taką otrzymujemy po zakupie telefonu. Z tego co teraz sprawdzam już nawet poprawili informacje na stronie z ofertą.

Edytowane przez xWangan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2016 o 20:19, Mychemi napisał:

 


16.12 zamówiłem dwie sztuki 2/16 z X-Kom. Na stronie widniała tylko wersja 3/32 natomiast zadzwoniłem na infolinię i okazało się że mają możliwość ściągnięcia z magazynu.
Otrzymałem po 2 dniach.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 

 

A sprawdziłeś jakie taktowanie ma procesor? Zgodne z opisem na stronie? Bo x twierdzi że ma specjalną wersję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś jakie taktowanie ma procesor? Zgodne z opisem na stronie? Bo x twierdzi że ma specjalną wersję...


Nie sprawdziłem. Telefony poszły na prezent. Zakładam, że po prostu uchowały się na magazynie z początków dystrybucji, kiedy to X-Kom oferował tylko 2/16, później, gdy wprowadzili 3/32, opis (poza pamięcią) się nie zmienił więc taktowanie powinno być ok, ale tak jak mówiłem - nie sprawdziłem.

BTW, nie sądzę by mieli specjalną wersję.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...