Jump to content

Nowy MI5 ... co muszę wgrywać ??


Recommended Posts

Witam

Wczoraj zakupiłem nowego MI5 3/64 w sklepie "Foster Technologies". Pytanie czy muszę coś odblokowywać, wgrywać itp ?? Język polski jest, sklep Play również ... co zauważyłem że w kontaktach przy wyborze literki od kontaktu po prawej stronie są jakieś dziwne bo nie do końca polskie ni to ruskie niewolnice to chińskie :) i za każdym razem wywala na ostatnią literę czyli Z bez względu jaka literkę wybiorę. Wklejam zrzut mojego ekranu odnośnie wersji telefonu i oprogramowania. Wczoraj po wifi niby ściągnęła się aktualizacja jakaś ...Ale chyba stara :(https://cloud.tapatalk.com/s/58650818dfbc8/Screenshot_2016-12-29-12-17-13-299_com.android.settings.png?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie, dopisek Beta jest jak najbardziej ok i świadczy o tym, że jest wgrany po prostu legalny Global tyle że w wersji dev z aktualizacjami tygodniowymi.

Co do pytania kolegi @P4Y. My oczywiście polecamy ROM'y EU/PL, TWRP i inne dobrodziejstwa, ale żeby z nich skorzystać to odblokowanie BL obowiązkowo.

Link to post
Share on other sites
Yyyyy czyli jednak odblokowywać BL i wgrywać wszystko od nowa mogę prosić o link do tej procedury krok po kroku dla nowicjusza

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu TapatalkaNo nie musisz. Możesz siedzieć przecież na tym globalu. Informacje o tym czym się różni global od eu są na stronie MIUI Polska, procedura odblokowania BL jest opisana na forum w dedykowanym temacie.

Wysłane z MI5

Link to post
Share on other sites
5 minut temu, P4Y napisał:

To może napisz mi znaczące różnice?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Kolego, litości, naprawdę. Za chwilę i tak przyjdzie moment kiedy będziesz musiał sam usiąść do klawiatury i co wtedy ? Kto będzie Twoimi oczami i rękami ? Czy jak Ci podam linki to sam przeczytasz czy mam Ci przekleić treść ?

https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/

https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik/

 

Link to post
Share on other sites
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...