Acid

MIUI 6.12.29

Recommended Posts

Moze restart pomoze? Bo "u mnie dziala", ale ogolnie tez nie mam kolorowo z motywami --> np na innym motywie niz domyslny nie wyswietla mi powiadomien na "lock screenie" (na domyslnym wszsytko dziala jak ta lala)

Ja mam pytanie odnośnie zegara ze screena którego wrzucił acid, ktoś wie jak się nazywa?

Temat to Nightshade tego samego autora Xeymoire , w tym Android N już nie ma tego zegarka
f54b41eecbdd891e41a2de8544588e67.jpg
f5414359a71d9c83c31f5e8be9c6b1ae.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c

• Like 2

32 minuty temu, slimdick napisał:

Temat to Nightshade tego samego autora Xeymoire , w tym Android N już nie ma tego zegarka emoji6.png
f54b41eecbdd891e41a2de8544588e67.jpg
f5414359a71d9c83c31f5e8be9c6b1ae.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c

Tak to jest to :D dzięki wielkie, a już myślałem że coś mam nie halo :P

Czy na tym Romie działa OTG w Xiaomi Mi5S? Aktualnie posiadam 6.12.22 i przy podłączeniu pendrive telefon go nie wykrywa.

Nie wiem czy dobry w dobrym miejscu piszę o pomoc, ale czy ktoś ma pomysł jak ustawić, aby po odblokowaniu telefonu poprzez odcisk palca telefon zawibrował? W syfmiui dostarczanym od Goldwaya było to domyślnie a tutaj nie ma

1 godzinę temu, Darek08 napisał:

Nie wiem czy dobry w dobrym miejscu piszę o pomoc, ale czy ktoś ma pomysł jak ustawić, aby po odblokowaniu telefonu poprzez odcisk palca telefon zawibrował? W syfmiui dostarczanym od Goldwaya było to domyślnie a tutaj nie ma

Już od dłuższego czasu tego nie ma.

1 godzinę temu, Darek08 napisał:

od Goldwaya było to domyślnie a tutaj nie ma

Tu jest ale odwrotnie, jak nie rozpozna to wibruje i niestety tego nie zmienisz. Można się przyzwyczaić, a w zasadzie na razie trzeba.

Czy u was też ta aktualizacja najnowsza jest tragiczna? Resetuje 1-2 razy dziennie przeglądarke, nie łapie fixa gps, mam Mi 4. U was też to wystepuje?

Z góry przepraszam za offtop, ale nie miałem pojęcia gdzie napisać ten post, a tu jest najwięcej odbiorców. Mam pytanie odnośnie baterii, czy urządzenia xiaomi posiadają licznik cyklów ładowania baterii? Słyszałem, że niektóre często flagowe modele mają ten licznik i po przekroczeniu np. 1500 cykli bateria mimo, że jeszcze sprawna to będzie już słabiej działać. (i nawet są ludzie którzy kasują to) 

Edited by Fugens

Panowie. Zastrzelcie mnie! Może późna pora, może człowiek dostał zaćmienia. GDZIE mogę wejść w ustawienia launchera, żeby odblokować edycję pulpitu. Normalnie padło mi na oczy, nie widzę tego!
Bo zablokowałem sobie kilka wydań w tył, a teraz muszę kilka widgetów rozciągnąć i nie mogę.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Kulig, chłopaki coś tam wcześniej wspominali że z tą aktualizacją została wyłączona zakładka ustawień ekranu głównego w opcjach. Było wiele głosów i narzekania że ludzie poblokowali sobie ikony na poprzednich romach i po ostatniej aktualizacji nie są w stanie nic pozmieniać. Czy jest jakieś rozwiązanie to już niestety nie powiem Ci, nie zaglebialem się w temat bo nie robię aktualizacji =)

• Like 1

kulig007

Najpewniej nic Ci nie padło na nic tylko w ostatnim ROM ne ma takiej opcji. Przewertuj forum albowiem nie jestem pewien czy to dotyczy Twego phona ale głośno o tym było. Radzono cafnąć się do starszych ROM-ów.

• Like 1

Ja pier#&$. No teraz to Kitajce mnie położyły na plecy.
Może jest jakaś opcja edycji plików systemowych?

Dobrze wiedzieć, że spowrotem to będzie.
Choć nie mam pewności, czy przyszłe wydanie będzie działać poprawnie... Jeszcze przed update, jutro podmienię plik miuihome.apk, może uda się wrócić opcję

Po aktualizacji w aplikacji YAATA SMS, wiadomości przychodzą mi w podwójnej wersji.(?)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

6 godzin temu, kulig007 napisał:

Jeszcze przed update, jutro podmienię plik miuihome.apk, może uda się wrócić opcję emoji14.png

Daj znać czy to pomogło (tak ewentualnie na przyszłość). Ja nie mam ciśnienia to poczekam na nowy rom, ale fakt że dużo ludzi tym zaskoczyli.

To już zrobię pewnie jakoś z wieczora. Bo dziś w pracy cały dzień. I w razie bootloopa, nie będę miał za bardzo czasu na reflash systemu. A muszę być pod telefonem. Ale wieczorem podmienię :-)

Czy u Was też w nc+go jest tylko dźwięk podczas oglądania dowolnego kanału?

Omyłkowo zadałem to pytanie w wątku poświęconym poprzedniej wersji.

4 minuty temu, sampras napisał:

Czy u Was też w nc+go jest tylko dźwięk podczas oglądania dowolnego kanału?

Omyłkowo zadałem to pytanie w wątku poświęconym poprzedniej wersji.

juz pisali wczesniej ze nie dziala

Wystarczy przeczytać pierwszy post tam jest napisane

MiMAX/MiNotePro/4c/4s wstrzymane z powodu prac nad Androidem 7

16 godzin temu, krzyzu napisał:

Po aktualizacji w aplikacji YAATA SMS, wiadomości przychodzą mi w podwójnej wersji.(?)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

U mnie wszystko jest okej. Na innych aplikacjach przychodzą pojedynczo?

4 godziny temu, waldek72 napisał:

mam pytanko ,kiedy będzie ten nowy sofcik do mi4c?

Za tydzień ruszają pierwsze, zamknięte beta testy, więc spokojnie z miesiąc, dwa, zanim trafi do szerszej publiczności.

16 minut temu, don_kamillo napisał:

Za tydzień ruszają pierwsze, zamknięte beta testy, więc spokojnie z miesiąc, dwa, zanim trafi do szerszej publiczności.

Można sprawdzić na przykładzie MI5 ile razy było wstrzymane wydanie wersji dev jak pracowali nad tą z N, może dla innych modeli zajmie im to mniej czasu. Tak że pewnie teraz też nie będzie kilku modeli na liście aktualizacji.

4 godziny temu, paveu napisał:

U mnie wszystko jest okej. Na innych aplikacjach przychodzą pojedynczo?

Na systemowej przychodzą pojedynczo. 

Zainstalowałem z ciekawości Textra - również przychodzą poprawnie. 

Dnia 2.01.2017 o 15:05, Mariusz Kowalski napisał:

Czy ktoś tak ma andku 7, że podczas rozmowy przez słuchawkę BT po jakimś czasie telefon się samoczynnie restartuje? Warunek to ja wywołuje rozmowę. Jak ktoś dzwoni do mnie to jest ok.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

No nie wiem co jest z zestawem głośnomówiącym działa ok. Słuchawka i zestaw to Jabra. Można jakoś wyczyścić dane BT. Zapominam słuchawkę i ponownie paruje ale problem nadal występuje. Może można to jakoś wyczyścić?

11 godzin temu, krzyzu napisał:

Na systemowej przychodzą pojedynczo. 

Zainstalowałem z ciekawości Textra - również przychodzą poprawnie. 

Spróbuj wyczyścić dane yaaty. Może coś się zbugowało. 

Guest
This topic is now closed to further replies.