Acid

MIUI 6.12.29

Recommended Posts

Nadal nie poprawili błędu z BT w monitorze baterii
Do tego pobierane pliki nie są wyświetlane w aplikacji Pobrane.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

może i były zmiany dla GPS ale za to nie da się nic oglądać na YouTube, straszne lagi, wróciłem do wersji z 29 grudnia i jest z YouTube OK

Szczęśliwego Nowego update'u :)

Jak u was wyglada sprawa z uzyciem baterii przez system android i android? Bo u mnie znów sa na dwoch pierwszych miejscach

241f14f7f9d9d42b63a3650712c1a8d5.jpg

rn3pro

6 godzin temu, Lex Luthor napisał:

Nadal nie poprawili błędu z BT w monitorze baterii emoji52.png

Jeśli ściągasz przez chrome to nie będzie w pobranych. Musisz przez chrome wejść w pobrane.

1 godzinę temu, mihail1 napisał:

Jak u was wyglada sprawa z uzyciem baterii przez system android i android? Bo u mnie znów sa na 1 miejscu

241f14f7f9d9d42b63a3650712c1a8d5.jpg

rn3pro

Mam podobnie cały czas. Tylko co w tym takiego dziwnego?

• Like 1

@Mariusz Kowalski aktualnego nie wgrasz bo nie ma, aktualizacja wstrzymana w związku z pracami nad 7.0  Możesz zaktualizować do ostatniego dostępnego z obecnego twrp które masz zainstalowane.

Mam podobnie cały czas. Tylko co w tym takiego dziwnego?

To, że dochodzi prawie do 20 % na jeden proces.
W aktualizacjach z września i października były te procesy wyciszone, jeden maks do 10% dochodziły

rn3pro

7 godzin temu, Lex Luthor napisał:

Nadal nie poprawili błędu z BT w monitorze baterii emoji52.png

Dzięki za info. A tego błędu z BT to już chyba nigdy nie naprawią. Się trzeba przyzwyczajać ;)

@Mariusz Kowalski aktualnego nie wgrasz bo nie ma, aktualizacja wstrzymana w związku z pracami nad 7.0  Możesz zaktualizować do ostatniego dostępnego z obecnego twrp które masz zainstalowane.

Dziękuje i o to mi właśnie chodziło. Jak będzie 7 to i tak nie zamierzam aktualizować. Poczekam jak to ogarnia. Ja mogę sobie eksperymentować na swoim mi5. Żonie ma fon przede wszystkim działać.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

6 godzin temu, conti napisał:

może i były zmiany dla GPS ale za to nie da się nic oglądać na YouTube, straszne lagi, wróciłem do wersji z 29 grudnia i jest z YouTube OK

Szczęśliwego Nowego update'u :)

Zainstalowałem YouTube i działa bez problemu. Nic nie tnie. Testowałem na 3G

Zgłaszałem ostatnio, że w stockowej aplikacji internetu mam reklamy, mimo zainstalowania dodatków MIUI Polska. Ktoś może sprawdzić, potwierdzić, zaprzeczyć?

Nie mam roota w razie czego.

Nie masz root = nie masz addaway, bo nie możesz nadpisać pliku hosts

Plik hosts można wgrać przez twrp jest w dodatku miui polska i nie potrzebny root.

Wysłane z mojego Mi-4c

• Like 2

3 minuty temu, slimdick napisał:

Plik hosts można wgrać przez twrp jest w dodatku miui polska i nie potrzebny root. emoji6.png

Wysłane z mojego Mi-4c

Ot, człowiek się całe życie uczy. Ale czy tto faktycznie tak działa, w wypadku "naszych" dodatków? ;>

Na moim Mi4 bardzo niechętnie działa GPS :( nie wiem czy to kwestia sprzętu, czy ROMu, ale sprawa wygląda tak
Screenshot_2017-01-01-21-42-58-494_com.miui.cit.png

462s do złapania lokalizacji. Dawniej było max minutę. Zauważyłem również, że to co ewentualnie zadziała w Diagnostyce, to już niekoniecznie np. w apce GPS Status:
Screenshot_2016-12-21-08-58-39-158_com.eclipsim.gpsstatus2.png
Ten screen jest akurat z poprzedniej wersji, ale teraz jak sprawdzałem to nawet nie chciał pojedynczej satelity złapać. Czyste niebo, a nic nie łapie. Czy ktoś miał podobnie? Jakieś sugestie?

PS. Wszystkiego dobrego w 2017 :)

• Like 1

Witam, czy ktoś ma podobną sytuację, że ok google lub google assistant nie odpowiada glosowo? Wyswietla wyniki a glosowo nie działa. Oczywiście opcja generowanie mowy włączona. Proszę o pomoc.

Mam to samo. Na MM działało, schody zaczęły się po aktualizacji do Nougata.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, don_kamillo napisał:

Tak to wygląda. Mam dodatki, a teraz nawet i roota.

Odkryj ukrytą treść

4ec53bf5a3c7a917d503e0c709187440.jpg

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Możesz sobie przecież aktualizować ten plik, żeby blokowało adres danej reklamy to musi być ona na liście. Albo samemu dodać ten adres do listy.

http://someonewhocares.org/hosts/

# Last updated: Mon, 02 Jan 2017 at 08:08:17 GMT
  • Like 1

5 minut temu, slimdick napisał:

Możesz sobie przecież aktualizować ten plik, żeby blokowało adres danej reklamy to musi być ona na liście. Albo samemu dodać ten adres do listy.

http://someonewhocares.org/hosts/

# Last updated: Mon, 02 Jan 2017 at 08:08:17 GMT

@Acid czy jest możliwość, aby Dodatki MIUI PL były częściej odświeżane, tzn. chodzi mi konkretnie o aktualizację listy blokowanych hostów, choćby na bazie tego http://someonewhocares.org/hosts/

@latetlenistwo przez Ciebie przemawia :D Rozpakuj sobie dodatki podmień plik hosts i spakuj zip, ale masz roboty.

9 minut temu, slimdick napisał:

@latetlenistwo przez Ciebie przemawia :D Rozpakuj sobie dodatki podmień plik hosts i spakuj zip, ale masz roboty.

Ja nie o sobie myślę, ale o dobru wszystkich innych użytkowników ;)

Poza tym może jednak nie podmiana, ale zsumowanie tych plików (nie wiem nic o kolekcji nazw domen w pliku z Dodatków, ale może jest bardziej "spolonizowana" albo "zandroidyzowana" w stosunku do tego, co oferuje  http://someonewhocares.org/hosts/ ?)

EDIT: ha, ha, widzę, że to zawsze był po prostu plik z tego źródła :)  (choć zdaje się, jeśli dobrze pamiętam, że jakieś korekty były, albo przynajmniej były dyskutowane)

Edited by latet
  • Like 1

1 godzinę temu, slimdick napisał:

Zaktualizowałem plik. Reklam brak. Polecam ten styl ;) 

EDIT: W razie czego aktualny plik z dzisiaj. Do podmiany w system/etc.

hosts

Edited by don_kamillo
  • Like 1

2 godziny temu, altowiolista napisał:

Czy ktoś miał podobnie? Jakieś sugestie?

Root i zmiana pliku gps.conf (plik znajduje się w system - etc). Podmieniłem sobie NTP Serwer na pl.pool.ntp.org a XTRA Serwery na gpsonextra.net i trochę szybciej łapie.

9 minut temu, Redmi2 napisał:

Ma ktos problem z smsami z banku bzw bk w orange na redmi 3? Na playu nie bylo problemu aji z mbanku ani z bz wbk, na orange nie dochodza lub dochodza po takim czasie ze juz sa nie wazne.
Restetowany tel, zmieniono z lte na 3g i na 2g. Apny usuwane, restartowane.itp

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

A od kiedy występuje ten problem ?

Ja co prawda mam Redmi 3 Pro .Ale ani ja, ani żona (też R3Pro) nigdy nie mieliśmy problemu w Orange z połączeniami, ani smsami z bzwbk.Jedynie to transfer danych który trzeba aktywować trybem samolotowym.Ale do tego już się przyzwyczailiśmy.

Edited by widmo1980

Ciezko powiedziec w sobote przeszelem do orange. Ogolnie dzownilem do orange to tlumacza ze nie maja problemu ani awarii nadajnika. A i ciezko polaczenia wykonywac. Niby zasieg jest a wisi na wybieranie i nic. Ale badziew to redmi 3. Wiekszego chlamu nie ma jak ten tel.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Badziew to raczej Orange a tel. Ja prawie od roku używam i nigdy nie miałem problemu z połączeniami i SMS czy bank czy inne

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

• Like 1

Pojawił się problem z WIFI. Połączony do rutera a internetu niema.

Na lapku działa , na żony samsungu też....O co tu chodzi?

Przez miflash nie da się instalować twrp, reszta zgodnie z prawdą

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.