Acid

MIUI 6.12.29

Recommended Posts

11 minut temu, grzegorz.lki napisał:

Ja na Redmi 3 (ido) mam na tym Romie 6.12.29

Tak na Redmi 3 wszyscy chyba mają. Zniknęło na romach z Androidem 6 i wyżej. Moim zdaniem to po prostu błąd, bo funkcja działała i bywała przydatna.

53 minuty temu, Acid napisał:

Krucha. Ramka potrafi się ukruszyc jak spadnie telefon na kant. Tylko wraz z upadkiem lubi iść pęknięcie całej szyby ekranu.

Wysłane z mojego MI 5

Na jakimś kanale youtube koleś przy prezentacji uszkodził ramkę i wyświetlacz, Mix zsunął się z takiej półki na której stawia swoje zabawki i nagrywa filmiki, na blat stołu, może 20 cm. Resztę nagrania miał już z pękniętym wyświetlaczem.

Tak że w domu tez na stacjonarny się nie nadaje chyba że wszystko wyścielisz pluszem :D Taka ciekawostka dizajner-ska chyba tylko dla prawdziwych maniaków i dla youtuberów tylko do prezentacji. Nie zabieraj go czasem na sylwestra w celu robienia zdjęć bo może nowego roku nie dożyć :D 

Edited by slimdick

Hm jeszcze poprawiłem teraz ten GPS u siebie. Na kilka prób także po reboocie łapie fixa w 4 sekundy. Może wrzucę ten rom dziś.

Wysłane z mojego MI 5

• Like 4

17 minut temu, Acid napisał:

Hm jeszcze poprawiłem teraz ten GPS u siebie. Na kilka prób także po reboocie łapie fixa w 4 sekundy. Może wrzucę ten rom dziś.

Wysłane z mojego MI 5

Super to poczekam,aż zapodasz ten poprawiony :)

Daj znaka jak wrzucisz :)

Dzięki.

2 godziny temu, FromWP napisał:

Tak na Redmi 3 wszyscy chyba mają. Zniknęło na romach z Androidem 6 i wyżej. Moim zdaniem to po prostu błąd, bo funkcja działała i bywała przydatna.

u mnie działała tylko blokada ikon, zapełnianie pustych miejsc nie działało w żaden sposób. Gdyby tam jeszcze była zmiana siatki ikon, to może bym bił brawa, a tak nie tęsknię.

- Wyciupciane z R3S na Tapatalku

8 minut temu, Blom napisał:

u mnie działała tylko blokada ikon, zapełnianie pustych miejsc nie działało w żaden sposób. Gdyby tam jeszcze była zmiana siatki ikon, to może bym bił brawa, a tak nie tęsknię.

Tęsknią ci, którzy sobie włączyli blokadę ikon, a teraz nie mają jak jej wyłączyć :)

• Like 1

Panowie 

Na moim MI5 nie działa root instalowałem przez TWRP wersje 2.79 i  2.79 SR1. Podczas próby odinstalowania np. klawiatury google krzyczy że nie ma roota.

Miui 6.12.22, obecnie 6.12.22.

Jakieś sugestie ?

Dnia 28.12.2016 o 14:32, uremytoy napisał:

Spróbuj ściągnąć jeszcze supersu z Google Play. Powinno wyskoczyć info o binariach. Za pierwszym razem mi wyskakuje info że nie udało się ich zaktualizować, po uruchomieniu telefonu za drugim razem już tak. Mam coś takiego od dwóch ostatnich wersji

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Niestety nie działa. Nie wyskakuje żadne info o binariach. Na Google Play jest chyba tylko wersja 2.79. Użycie starszego SuperSu powoduje brak karty Sim.

Sytuacja wygląda tak samo po aktualizacji do MIUI 6.12.29.

Powiedzcie jak prawidłowo odinstalować SuperSU ?

Może poprawny reinstall pomoże.

Nawet był bym skłonny wykupić wersje Pro, tylko pytanie czy to coś da ?

Edited by MartInR

9 godzin temu, Redmi2 napisał:

Jakby ktoś miał ochote zaglosowac :-) to zapraszam, jak narazie wygrywam w beta teamie :-)
SOS! I am participating in the 'MIUI Fans of the Year' campaign! Please vote for me and help me win Redmi 4:

http://api.en.miui.com/hd/en/award2016/info?userId=3305887
eb97a2dd055958e9d19dc5b4b885ad7f.jpg

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Dałem głos.

• Like 1

pobrałem nowy rom do Mi5 z alternatywnego MEGADYSK i porównuje właściwości względem tego z wczoraj i są IDEALNIE te same wielkości we właściwościach i w winrarze. Mam pobrać z głównego czy faktycznie nie zmieniła się wielkość ani o bita ?

9 godzin temu, slimdick napisał:

Nie masz co kombinować mam tak samo na 6.12.22 przestały działać, są tylko dwie domyślne. Nie pobierają żadnych online ani nie wczytują tych offline, na poprzednich wersjach dev działały ale nie powiem Ci teraz który numerek nie pamiętam ;) 

A ja mam 14 tapet na Mi4c?

13 minut temu, witek_77 napisał:

pobrałem nowy rom do Mi5 z alternatywnego MEGADYSK i porównuje właściwości względem tego z wczoraj i są IDEALNIE te same wielkości we właściwościach i w winrarze. Mam pobrać z głównego czy faktycznie nie zmieniła się wielkość ani o bita ?

Oblicz sumy kontrolne i zobaczysz, że jednak to różne pliki, pomimo identycznego rozmiaru. I dzięki za zwrócenie mi uwagi, że pojawiła się poprawiona wersja :)

Pozdrawiam

Edited by kruczysko
  • Like 1

Jakby ktoś miał ochote zaglosowac :-) to zapraszam, jak narazie wygrywam w beta teamie :-)

SOS! I am participating in the 'MIUI Fans of the Year' campaign! Please vote for me and help me win Redmi 4:

http://api.en.miui.com/hd/en/award2016/info?userId=3305887

eb97a2dd055958e9d19dc5b4b885ad7f.jpg

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Głos oddany

Na MiuiPolska również

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Mógłby mi ktoś podpowiedzieć do czego jest ta opcja? Ustawienia/ekran blokady i odcisk palca/ekran blokady i odcisk palca/uzyj odcisku palca do/druga przestrzeń co to jest ta druga przestrzeń?

rn3pro

To tak zwany drugi profil, na którym możesz mieć całkowicie inną zawartość, albo jak dwa telefony w jednym. Włączasz go w Ustawienia/ Profile.

• Haha 1

3 minuty temu, kaudii napisał:

To tak zwany drugi profil, na którym możesz mieć całkowicie inną zawartość, albo jak dwa telefony w jedbym

Bardziej obrazowo, to tak jak w twoim awatarze:-D jedna osoba a dwie twarze!

Edited by FromWP
  • Like 2

Bardziej obrazowo, to tak jak w twoim awatarze:-D jedna osoba a dwie twarze!

Jestem Twoim fanem ! Super porównanie i w dodatku rymowany post

Wysłane z MI5

• Like 1

Przed chwilą, zielonyBB napisał:

Jestem Twoim fanem ! Super porównanie i w dodatku rymowany post emoji3.png

Wysłane z MI5

Rymowankę dopisałem, ale aż się prosiło o to

• Like 1

No i natrafłem na problem, ktory jednak przeszkadza... Brak powiadomień LED. Zwyczajnie przestały działać :/ MI5

No i natrafłem na problem, ktory jednak przeszkadza... Brak powiadomień LED. Zwyczajnie przestały działać :/ MI5

U mnie jest ok. Spróbuj ustawić je ponownie.

Wysłane z MI5

U mnie również jest ok, więc problemu raczej nie można nazwać ogólnym

Już nrazy ustawiałem. :/ Włączam wyłączam restartuje... Nic :/

¯\_(ツ)_/¯

To z takich nieszkodliwych działań. Wrzuć ROM ponownie, zrób wipe cache w TWRP, może zaskoczy.

Wysłane z MI5

A czy ktoś mądry mi powie jak wymusić przywrócenie sms'ów z konta mi? ;)

2 godziny temu, kruczysko napisał:

Oblicz sumy kontrolne i zobaczysz, że jednak to różne pliki, pomimo identycznego rozmiaru. I dzięki za zwrócenie mi uwagi, że pojawiła się poprawiona wersja :)

Pozdrawiam

Jednak w chmura pl była ta sama suma co wczoraj. Z serwera glownego poszla juz nowa wersja

1 minutę temu, zimex napisał:

samo sie zrobi. czekaj cierpliwie

Jest już ten nowy poprawiony rom z gps?

bo widzę na stronie że nowe wrzucone dziś 30 grudnia po godzinie 15. Testował już ktoś, fixa łapie?

15 minut temu, witek_77 napisał:

Jednak w chmura pl była ta sama suma co wczoraj. Z serwera glownego poszla juz nowa wersja

samo sie zrobi. czekaj cierpliwie

A widzisz, ja pociągnąłem z głównego i dlatego miałem różne. 

A przechodząc do GPS'a to pierwszy fix po aktualizacji łapał ok 2min. Kolejny po wyłączeniu nawigacji/testu i jakiś 5 min wygaszonego ekranu 6 sek. Zobaczymy jak to dalej będzie działać.

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.