Sign in to follow this  
kernel

Jak usunąć sparowane urządzenie, które jest rozłączone (miband 2)

Recommended Posts

Słuchajcie kupiłem na ali Opaskę Miband 2 i tutaj problem, połączyłem się z opaską z poziomu Ustawień BT i sparowało urządzenia ale rozłączyło i nie chce już połączyć ponownie.

Chciałem to sparowanie usunąć, ale się nie da przyległo jak gówno do buta i nic. Nie da się tego zrobić z poziomu systemu jakieś wymuszenie zatrzymania aplikacji ?

Screenshot_2016-12-29-08-50-09-750_com.xiaomi.bluetooth.jpg

9 minut temu, wisniapl napisał:

w mifitcie jest opcja w ustawieniach do rozłączenia opaski z tel

Pokażesz ? Bo mam bielmo :-o

Ale ty mnie nie rozumiesz. Mam niby sparowaną opaskę jak powyżej na zdjęciu, ale rozłączoną i nie mogę, ani jej usunąć (rozparować), ani połączyć się z opaską/. Taki pad jak w szachach..

Edited by kernel

To walnij fabryke(reset tel do ustaw. fabrycznych) na szybko i zobacz czy to coś pomogło, bo w sumie sam nie wiem co ci więcej poradzić.
--edit--
Albo spróbuj odinstalować wszystko co związane z opaską typu mifit itp

Edited by wisniapl

U mnie zadziałało wejście w ustawienia aplikacji->wszystkie -> i wyszukalem ustawienia powiązane z bluetooth i wyczyscilem dane. Na szczęście się obyło się bez resetowanie do ustawień fabrycznych. Udało mi się wtedy odparować urządzenia i powiązać w mi fit.

• Like 1

mam pytanie jak znaleźć te " ustawienia powiązane z bluetooth " w Menu ustawienia, bo ja szukam, szukam i nie moge tego znaleźć w moim phonie (Redmi 4 Pro) ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this