Jump to content

PROBLEM z aktualizacją MIUI GLOBAL

Earthalign
 Share

Recommended Posts

Hej, kilka tygodni temu przyszedł mój model Xiaomi redmi note 4, który jest zbrandowany przez chińskiego operatora, china mobile 4g lte, jednak procz loga z tylu i włączania systemu nie przeszkadza mi to aż tak bardzo. Jednak, nie mogę go zaktualizować - system mam taki jak na screenach, w "Aktualizacjach" jest aktualizacja do wersji MIUI V8.1.3.0.MBFMIDI - 1.3 GB zajmująca. Ściąga się bardzo długo, po ściągnięciu i uruchomieniu ponownie jest tylko "wgrywanie nowej aktualizacji " i po chwili resetuje się telefon i wyskakuje, że aktualizacja się nie powiodła - proszę ściągnąć cały plik, czy coś podobnego, gdzie ściągałem tą aktualizacje 3 razy i nic.

Co zrobić z tym fantem?

MII1.pngMIII2.png

Postanowilem zainstalować miui polska - jednak, przy instalacji sterowników na komputerze do telefonu, pokazuje, ze nie udało się zainstalować, chociaż pliki normalnie mogę na telefon kopiować.

Nie jestem pewien czy dlatego przy 50% przy odblokowywaniu bootloadera blokuje się i nie rusza dalej.

Na telefonie jestem zalogowany kontem Xiaomi, więc nie mam pojęcia czego to wina.

EDIT:

Spróbowałem na laptopie, wszystko zainstalowało się na komputerze ok ale poszło do 50% i wyskoczyła informacja o tym, że konta zalogowane na laptopie a na telefonie się różnią. CHOCIAŻ SĄ EWIDENTNIE TAKIE SAME!

Dokładnie pojawia się informacja:

Current account is different from the account info on the device.

Dodam, że telefon jest brandowany przez chińskiego operatora CHINA MOBILE 4GLTE .

NIE IDZIE.jpg

Edited by Earthalign

• 2 weeks later...

na standardowym globalu nie odblokujesz. Zainstaluj dev global i pójdzie bez problemu. W sensie odblokowanie bootladera. Potem zainstaluj TWRP. Tu czujnie - zwykłe TWRP z dopiskiem Nikel instaluje się ale nie działa. Po starcie się zawiesza. U mnie poszło poprawnie takie: cofface_twrp_nikel_recovery1124.img do pobrania stąd: https://www.androidfilehost.com/?fid=385035244224401067. A potem już z górki. Ja zostałem czyli wgrałem global 8.1.4.0. Smiga aż miło. Oczywiście po drodze root.

• 4 weeks later...

Witam. Mam na Redmi Note 4 MTK Global 8.0.4. Wyslalem prośbę o odbolkowanie bootloadera. Czy z poziomu tego systemu go odblokuje, czy muszę przeinstalować na ten DEV Global? I czym różnią się Dev od zwykłego Globala?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

• 6 months later...

Witam, tydzień temu kupiłem w Play Xiaomi Redmi 4 Note Global Version (w załączniku wysyłam specyfikację).

Po aktualizacji do MIUI 8.5 i androida 7.0 mam następujące problemy:

- Po podłączeniu telefonu do komputera, pc nie wyszukuje go, z kolei w telefonie nie ma żadnej informacji oprócz ładowania. Nie mogę przesłać żadnych plików na komputer. 

- Bateria wcześniej ładowała się 2-3 godz, po aktualizacji ładuję się 6-8 godz.

Miał ktoś z Was podobną sytuację? Bardzo proszę o pomoc

zzzzzzzzzzzzzzzz.png

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...