Skocz do zawartości

Folia i etui - Redmi 4 Pro


Kali M

Rekomendowane odpowiedzi

Co do szkła to polecam firmę PZOZ z aliexpress. Przeczytałem sporo opinii nt złych wymiarowo szkeł i problemu 2,5d i widziałem z kilkaset zdjęć dotyczących szkieł różnych firm i wg mnie lepszego niż tego od chińczyków nie znajdziecie. Tak to się prezentuje i wg mnie lepiej nie będzie. 

Minusami szkła jest to, że nie jest przezroczyste (wybieramy wersję dla modelu białe, czarne, złote) i to, że trzeba czekać na nie troszkę dłużej. No i niestety palcuje się gorzej od ekranu ale tego się spodziewałem. 

 

20217297_1613953438615213_251985147_n.jpg20271957_1613953461948544_1261827120_n.jpg20289629_1613953385281885_416349493_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym przedmiocie - LINK ?

Zastanawiam się nad jednym, w moim telefonie(Redmi 4 PRO 32 GB) z przodu u góry jest tylko głośnik + kamera i dioda(tak jak tu LINK) a tutaj widzę każde szkło ma jeszcze jedno wycięcie.

Ty widzę też masz taką wersję - co tam się znajduje oprócz diody, kamerki i głośnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pejta napisał:

W tym miejscu jest dioda sygnalizująca (ładowanie, nieodebrana rozmowę, itp.)

Dioda sygnalizująca jest po prawej stronie w moim przypadku i jest praktycznie niewidoczna a chodziło mi o lewą stronę.

9 godzin temu, Senshi napisał:

Tak to szkło które dałem na zdjęciach to dokładnie to. Ja mam redmi 4 pro/prime. To po lewej to jest czujnik światła. Zobacz sobie zdjęcia w google. Na czarnej wersji po prostu chyba nie jest widoczny. 

 

I o to mi chodziło :) Skusze się i zamówię czarną wersję, zobaczymy jak się będzie trzymać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie etui jest dobrej jakości: https://www.etuo.pl/xiaomi-redmi-4a-etui-na-telefon-ipaky-szary.html

Wprawdzie link dotyczy modelu 4A, ale pewnie identyczne jest do innych modeli.

 

Oryginalny Bumper Premium na telefon

 

Jeszcze skuteczniejsza ochrona smartfonu

Oryginalny pokrowiec firmy Ipaky to etui klasy premium. Dwuwarstwowa obudowa została wykonana z wytrzymałego i elastycznego TPU oraz poliwęglanowej, twardej ramki. Case dobrze absorbuje energię podczas upadków urządzenia, a także zabezpiecza go przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak na przykład zarysowania czy otarcia. Delikatnie dłuższe brzegi pokrowca osłaniają wyświetlacz LCD. Doskonałe dopasowanie bumpera sprawia, że telefon nie wypada z niego, nawet przy dużej sile uderzenia.

 

Trwały pokrowiec z poliwęglanu i TPU

Etui Ipaky to wysokiej jakości osłona na smartfon stworzona z myślą o niezawodnym zabezpieczeniu urządzenia i nadaniu mu eleganckiego wyglądu. Case ma stylowe wzornictwo, podkreślające klasę premium. Odpowiednio zaprojektowane wycięcia na komponenty telefonu są dostosowane do konkretnego modelu, więc korzystanie z portu USB lub aparatu nie wymaga ściągania osłony. Produkt jest zapakowany w usztywnione i oryginalne pudełko.

Edytowane przez Robinson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od tygodnia posiadam na swoim Redmi folię 3mk ARC 3D High-Grip na przód i tył. Zaraz po założeniu na przodzie było bardzo dużo bąbelków a na tyle smugi kleju, już myślałem że nic z tego nie będzie. Jednak po kilku dniach wszystkie bąbelki zniknęły a na tyle klej się wyrównał i nie ma już tych smug.

Nakleja się ją dość łatwo ale trzeba się trochę przyłożyć żeby było ładnie bo tej folii nie da się ponownie nałożyć czy usunąć paproszki. Mi został pod folią tylko jeden pyłek.

Folia trzyma się całkiem dobrze, palcuje się strasznie, poprawia trochę chwyt i zabezpiecza największy obszar z wszystkich innych folii/szkieł. Jest trochę gumowa w dotyku.

Ogólnie polecam.

Edytowane przez Danios512
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Folia i etui - Redmi 4 Pro
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 29.10.2017 o 20:40, MIUIuser napisał:

Witam, nie chcę reklamować, a jedynie polecić etui Msvii link. Kupiłem je (niebieski mat) swojej połówce, w kwietniu i z tego co widzę jest zadowolona. Nic się nie wytarło, telefon siedzi stabilnie. Bardzo dobre wykonanie.

Kupiłem ostatnio, wygląd rzeczywiście fajny, ale po niecałych 2 tyg użytkowania odłamała się część od przycisku power :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 2/15/2018 o 14:20, Gokulo napisał:

Kupiłem ostatnio, wygląd rzeczywiście fajny, ale po niecałych 2 tyg użytkowania odłamała się część od przycisku power :/

Teraz widzę że jest jakaś inna wersja tego etui, ja mam starszą wersję, w której nie ma tych drobnych nakładek na przyciski, więc nie ma co odpaść. Tak czy inaczej, dziewczyna gdzieś upuściła telefon i ułamał się kawałek rogu. Etui dalej "działa", ale muszę chyba poszukać czegoś innego (bo Msii już nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...