Skocz do zawartości

Folia i etui - Redmi 4 Pro


Kali M

Rekomendowane odpowiedzi

On 23/01/2017 at 0:07 PM, etaks said:

@andw77, jak dostaniesz szkło koniecznie podeślij fotki. Choć osobiście jestem zdania, że żadne szkło nie będzie idealnie wyglądać dopóki ktoś nie wyprodukuje zagiętego na brzegach pasującego na całe 2,5D. Wtedy będzie można je nazwać "od krawędzi do krawędzi"...

Tak to wygląda, ja jestem zadowolony :-)

IMG_0258.JPG

IMG_0262.JPG

IMG_0263.JPG

IMG_0264.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci, że całkiem fajnie to wygląda. To chyba najlepsza jak do tej pory opcja dla R4P. Nawet jeśli szkło odstaje na brzegach to tego nie widać.

Chyba się skuszę na takie szkiełko.

Nie ma żadnych problemów z dotykiem?

Edytowane przez etaks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest to szkło na cały ekran z czarnym dołem i górą?

Edit: już ogarnąłem, że na cały tylko tam nie ma koloru złotego.

Zamówię to MOFI na aliexpress złote, a na allegro jakieś do czasu aż z ALI nie przyjdzie.
Dzięki za fotki :)

Edytowane przez dudusik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, andw77 napisał:

Tak to wygląda, ja jestem zadowolony :-)

IMG_0258.JPG

IMG_0262.JPG

IMG_0263.JPG

IMG_0264.JPG

Jak myślicie, czy to szkło z czarną ramką będzie na białym Redmi dobrze wyglądać? Po cichu liczę że dzięki temu będę miał czarny front :-P

Edytowane przez Bishop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 31/01/2017 at 2:35 PM, Bishop said:

@andw77 Chyba najlepiej spasowane szkło do R4P jakie do tej pory widziałem, z przyciskami funkcyjnymi nie masz problemu?

Jakoś tak ciężko mi trafić bez podświetlenia, wydaje mi się że ich obszar mógłby być większy, ale czekałem na poważną zabawę z telefonem aź nakleję szkło więc nie mam porównania jak było przed :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do pytania ;D Jestem obecnie na etapie szukania ofert i zależy mi na czarnym kolorze ;/ Szkoda jest jednak dopłacać sto pare złotych tylko żeby nie miećbiałęgo tylko czarny front. Jeśli da się to załatwić fajnym szkłem to można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu ;D Wypowie się ktoś jak to wygląda z tym kolorem czarnym szkła? Zasłoniłby biały front telefonu? Zdjęcia pomocne ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, andw77 napisał:

Jakoś tak ciężko mi trafić bez podświetlenia, wydaje mi się że ich obszar mógłby być większy, ale czekałem na poważną zabawę z telefonem aź nakleję szkło więc nie mam porównania jak było przed :/

Fakt na białym to, aż tak bardzo to nie przeszkadza, bo widać te klawisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem etui Nillkin Shield, wrzucam fotki, może komuś się przydadzą. Rant mały, ale jest. Na ekranie mam na razie folię, która przyszła z telefonem, niestety była zagięta, stąd ten bąbel w górnej części. 

052863530205916.jpg 761efb530205923.jpg 0909d8530205933.jpg 554b97530205946.jpg c4aec2530205953.jpg 48f275530205962.jpg 4446ac530205967.jpg 98b59a530205974.jpg a1f3f0530205985.jpg 

 

Edytowane przez lemefeaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek- a które szkło od 3mk masz założone? Flexible glass? Czy jakieś bardziej tradycyjne?

U mnie flexible glass nie odstaje tak jak u Ciebie widać; wymiary pewnie sa podobne- nie pokrywa ładnie całego wyświetlacza, ale zadowalającą powierzchnię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego też nie kupujcie....

 

https://pl.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-2-Tempered-Glass-100-New-High-Quality-Screen-Protector-Film-for-Xiaomi-Redmi/32502526699.html?isOrigTitle=true

Sorry za link PL. Straszna lipa.

 

973f40f0c4eb80e7med.jpg 476e2cbe3d514229med.jpg d8d4cff529e17a38med.jpg

 

Zamawiałem miesiąc temu, nie wiedząc jeszcze, że Redmi 4, ma delikatnie zagięty wyświetlacz. Teraz bym tego nie kupił.

Założyłem spór, zobaczymy, czy AliExpress przychyli się do moich roszczeń?

Edytowane przez dudek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.02.2017 o 22:27, pabjaq napisał:

arek- a które szkło od 3mk masz założone? Flexible glass? Czy jakieś bardziej tradycyjne?

U mnie flexible glass nie odstaje tak jak u Ciebie widać; wymiary pewnie sa podobne- nie pokrywa ładnie całego wyświetlacza, ale zadowalającą powierzchnię

Flexible Glass, może być też tak, że ekrany do redmi 4 się różnią między sobą, a Xiaomi jest znany ze stosowania różnego hardware`u w swoich słuchawkach. Zobaczymy co wykaże dochodzenie, spróbuję porównać z wersją bez pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarło etui MSVII (takie jak na tej aukcji- zamawiałem z innej: https://tinyurl.com/z8jrjn5 ;

Etui jest dobrze spasowane, wygląda ładnie, elegancko (zamówiłem niebieski, bez chropowatej powierzchni), nie łapie jakoś za dużo odcisków.

Nigdzie nie odstaje, nie lata. Jedyny minusik dla mnie- nie ma wspominanego "rantu" wystającego ponad wyświetlacz- telefon trzeba kłaść na "plecach", jeśli kładzie się "na wyświetlaczu" to bezpośrednio na wyświetlaczu ;). Niemniej jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy etui Ipaky jak i innych w sumie też:

Czy etui wystaje ponad ekran? Tzn. jak położymy telefon ekranem do dołu, to ekran "szura" po powierzchni, czy etui wystaje na tyle, że ekran jej nie dotyka?

Sam mam obecnie takie etui. Początkowo wydawało się OK - "szczupłe", fajna nakładka na boczne przyciski, przycisk Power chropowaty, aby go łatwiej wyczuć. Przeszkadza trochę ta przerwa na rogach - wbija się w dłoń. A najbardziej przeszkadza to, że nakładka na przycisk Power urwała się po 3 tygodniach. ;)

Możliwe, że to podróba MSVII (chociaż wygląda identycznie na zdjęciach), dlatego się urwało. Do wczoraj bym złego słowa nie powiedział o tym etui.

Mam też najtańsze szkiełko (poniżej dolara) odstaje na brzegach jakieś 3mm - wygląda ohydnie, ale widząc po zdjęciach dobrze, że nie dopłacałem do droższego, bo efekt podobny. Dlatego rozważam Mofi, wygląda najbardziej obiecująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...