Skocz do zawartości

Global ROM dla Mi5s


raven18

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma 7ki. Zainstalowałem. Trochę lepiej na pierwszy rzut oka działa czytnik ale założyłem nowe odciski może dokładniej. 

 

Edit

Nie ma powiadomień z Facebooka ale może reset cache pomoże i co dziwne w paneli sterowania pokazuje że ekran jest ciągle włączony mimo że telefon leży nieużywany

Edytowane przez naver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy komuś po aktualizacji też zepsuł się motyw domyślny i pojawiły się mu białe tła/ramki przy mniejszych ikonach?
Ktoś może się orientuje jak to naprawić i usunąć te tła, dodam, że wszystkie motywy które testowałem dodają teraz ramki różnego koloru(białe, szare, granatowe). 77448185ef162cc96dc4dd0623fa8eb8.jpg8629116babbd62ef8ec762718f8a13bd.jpg

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też takowe posiadam już wysłałem prośbę o odblokowanie a nawet jak coś źle zrobię to wyśle do MiCenter. To co się dzieje z global domem przechodzi ludzkie pojęcie, jedyne co na plus to czytnik który zaczął czytać palec nawet bokiem. Ale te białe ramki to dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem jakieś ikony i jest ok, w sumie to nie wiem czemu robią betę dla kogoś kto się nie zgłaszał, ale przynajmniej nie mam problemów z niczym prócz ikonami a niektóre rzeczy jak np. skaner linii działa lepiej niż wcześniej.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A którego global dev instalujesz? Zasada jest taka, że jako zip w updater możesz instalować tylko aktualnie wiszące do pobrania wersje dev na aktualne stable dostępne na en.miui.com. Jak to nie idzie to... odblokuj bootloader. Serio to otwiera drzwi do wszystkiego. Potem wgrasz co chcesz i jak do czegoś potrzebujesz zablokowanego bl to sobie zablokujesz ponownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie aktualny global dev 7.9.22 z ich strony, Czytałem na forum że można tak robić a tu klops. Zapytanie o odblok wysłąłem 3 dni temu i jak narazie żadnego oddzewu. No nic bede musiał siedzieć na tym co mam.

A w trybie recovery da sie zaktualizowac? Nic nie zepsuje.

Edytowane przez jcvda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był ciekawy, to jako świeży użytkownik 8.5.3.0 Global Stable mogę powiedzieć, że wszystko mi działa: NFC, GPS, BT, internet, wifi, nawet Android Auto.
Największy problem mam z czytnikiem linii, bo zdarza mu się nie złapać za pierwszym razem, ale chyba jest coraz lepiej (dopracowuję skanowanie palca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2017 o 14:40, kamil4862 napisał:

Może ktoś poleci jakiś motyw, w którym tych białych ramek nie będzie? Przy ciemnym tle aż bije po oczach...

Polecam ikony z motywu "Early summer". W sumie to cały motyw nie jest zły, chociaż używam tylko ikon.

Ewentualnie ze starszych motywów: Marvelous HD, MiLeaf V5, Nightshade

Edytowane przez Segor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...