Jump to content

bateria ma -2% - nie da się zaktualizować MIUI

Aras

Recommended Posts

Witam,

kupiłem nowego RN3 Pro SE od chińczyka z Aliexppress. Aktualnie jest tam MIUI 7.3 Global stable. Chciałem aktualizować do 8 ale jest problem. Telefon pokazuje cały czas stan baterii -2%. Aktualizacja przez OTA nie idzie bo telefon twierdzi że jest za mało naładowana. W rzeczywistości jest naładowana na full - sprawdzałem na appce Ampere. Próbowałem flashować wg tutka, ale wyskakuje mi taki błąd:2016-12-26.png

Próbowałem wgrać plik bezpośrednio do telefonu i aktualizować to wyskoczyło to:Screenshot_2016-12-17-21-32-04_com.android.updater.png

Do recovery też się nie umiem dostać bo wyskakuje ekran z niskim poziomem baterii...

Chińczyk twierdzi że takie pokazywanie stanu baterii to wina oprogramowania i że muszę aktualizować. Czy aby na pewno? Czy może coś jest nie tak np z baterią, płytą główną? Podpowiedzcie czy da się to zrobić w serwisie np Acid-a, czy lepiej odesłać telefon sprzedawcy?

Próbowałem to sam ogarnąć robiąc wg tutoriala kolegi Redmi2 ale wyszło na to że moja wiedza jest zerowa.:-(

Poszło, dziękuję bardzo.

Dla potomnych: do trybu edl nie dało się wejść przez power i vol+, dalej pokazywał mi że bateria jest za mało naładowana. Udało się z fastboot + skrypt:

http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/how-to/guide-reboot-to-edl-mode-fastboot-test-t3398718

potem już tylko flash z tutka Acida i działa:-D

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...