Skocz do zawartości

Global Stable 8.1.4.0 zmiana na miui polska


szambelan

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, szambelan napisał:

Witam kupiłem mi maxa 3/32 ma wgrany rom global Stable 8.1.4.0 MBCMIDI. wszystko działa jak należy ale nie wiem czy wgrywać miui polska czy nie. Czy ten rom to jakiś syf czy ok?

Zainstaluj Xiaomi.eu będziesz zadowolony ale wiedź że można jeszcze lepiej wykorzystać ten telefon instalując inny system,ale to w odpowiednim dziale jest temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, majdan12 napisał:

Zainstaluj Xiaomi.eu będziesz zadowolony ale wiedź że można jeszcze lepiej wykorzystać ten telefon instalując inny system,ale to w odpowiednim dziale jest temat :)

Nie chcę mi się już bawić z tym wszystkim miałem już parę tel xiaomi i ciągle problemy z odblokowaniem wgrywaniem itd. Dlatego pytam czy ten rom co mam jest ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, szambelan napisał:

Nie chcę mi się już bawić z tym wszystkim miałem już parę tel xiaomi i ciągle problemy z odblokowaniem wgrywaniem itd. Dlatego pytam czy ten rom co mam jest ok 

Ale niby jakie mogą być problemy na komputerze który ma dobre sterowniki?

Jak wykonywałeś już wcześniej odblokowanie bootloader + instalacja twrp + xiaomu.eu + dodatki MIUI Polska to w czym problem jak znasz to?

Jak masz oryginalnego globala to odblokuj bootloader przez MiFlashUnlock a następnie instalacja twrp przez komendy adb i na koniec czyszczenie partycji w twrp + instalacja xiaomi.eu + dodatki MIUI Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, majdan12 napisał:

Ale niby jakie mogą być problemy na komputerze który ma dobre sterowniki?

Jak wykonywałeś już wcześniej odblokowanie bootloader + instalacja twrp + xiaomu.eu + dodatki MIUI Polska to w czym problem jak znasz to?

Jak masz oryginalnego globala to odblokuj bootloader przez MiFlashUnlock a następnie instalacja twrp przez komendy adb i na koniec czyszczenie partycji w twrp + instalacja xiaomi.eu + dodatki MIUI Polska.

Ok dzięki za odpowiedź ale chciałbym wiedzieć co to za rom który m am czy to syf czy ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szambelan napisał:

Witam kupiłem mi maxa 3/32 ma wgrany rom global Stable 8.1.4.0 MBCMIDI. wszystko działa jak należy ale nie wiem czy wgrywać miui polska czy nie. Czy ten rom to jakiś syf czy ok?

To jest oficjalny global stable od xiaomi,jest na ich stronie internetowej tak więc nie martw się,to nie jest żaden syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maszkara72 napisał:

To jest oficjalny global stable od xiaomi,jest na ich stronie internetowej tak więc nie martw się,to nie jest żaden syf.

Syf to nie jest,ale Xiaomi.eu jest lepsze,bo chyba taki jest zamysł tego projektu,bo kto by tworzył gorszy system bez aktualizacji OTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, majdan12 napisał:

Zainstaluj Xiaomi.eu będziesz zadowolony ale wiedź że można jeszcze lepiej wykorzystać ten telefon instalując inny system,ale to w odpowiednim dziale jest temat :)

A jaką dużą przewagę ma miui.eu nad globalem?Ja jadę na global dev i jestem cholernie zadowolony z działania mi maxa.Nie wiem,czy warto jest zmieniać dla mnie na coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, maszkara72 napisał:

A jaką dużą przewagę ma miui.eu nad globalem?Ja jadę na global dev i jestem cholernie zadowolony z działania mi maxa.Nie wiem,czy warto jest zmieniać dla mnie na coś innego.

No są różnice o których ci teraz nie jestem w stanie powiedzieć,ale możesz się udać do @Acid i zapytać czy warto zainstalować Xiaomi.eu

Ja MIUI używałem rok i zawsze Xiaomi.eu najlepiej się spisywał na Xiaomi (trzy modele miałem) na Mi Max używałem MIUI półtora miesiąca chyba i przesiadłem się na alternatywne systemy o który trochę napisałem w innym temacie który jest w dziale Mi Max.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, szambelan napisał:

Powiedzcie jeszcze czy pod folią ta ochronna jest jeszcze na wyswietlaczu folia fabryczna? 

Jeśli masz na myśli tą folie ochroną na czas transportu,to pod tą folią już nie ma drugiej,bo masz szkło hartowane które jest zamontowane na wyświetlaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2016 o 19:47, majdan12 napisał:

Jak byś chciał nałożyć jakieś dodatkowe szkło hartowane to zapraszam do 


https://miuipolska.pl/forum/topic/13351-szklo-hartowana-z-allegro-do-mi-maxa

 

Zamowilemnna Allegro polecane z tego tematu jak przyjdzie to napiszę czy pasuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszlo szkło no najlepsze jakie do tej pory zamowilemnna zakrywa cała czarna ramkę nie zachodzi na zaokrąglenia podaje linka do aukcji http://allegro.pl/xiaomi-mi-max-szklo-flexibleglass-i6259983998.html?snapshot=MjAxNi0xMi0yOVQxMDozMzo1M1o7YnV5ZXI7OTdjZDc5YzlmMDBhOGNkNzdjYmU1ZjI0ODA2ZjEwNDBiZjg1MjM1MDlhMTU4MjU1ODIyYzBkYjZmMzkwOTc4NQ==

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...