Skocz do zawartości

Xiaomi Soocare x3 - soniczna szczotka do zębów


Maecht

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zmienił(a) tytuł na Xiaomi Soocare x3 - soniczna szczotka do zębów
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 16.12.2018 o 12:15, AdamKli napisał:

Działa Wam synchronizacja danych? Szczoteczka łączy się z aplikacją niestety zakładka z poszczególnymi dniami nie pokazuje żadnych danych.

Raz działa , raz nie ... w większości przypadków nie działa albo synchronizuje ostatni dzień tylko. Ale uważam, że ta cała synchronizacja to tylko gadżet i raczej mało potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Posiadam sooccas x3 niestety w zaden6 sposób nie mogę jej połączyć z telefonem, zaczynając od aplikacji, przy próbie utworzenia konta wyskakuję informacja, że hasło jest za słabe. Daje znaki specjalne, liczby i cyfry ale niestety ciągle to samo.....ma ktoś jakieś sugestię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry wieczór, specjalnie założyłem tu konto żeby zadać 1 podstawowe pytanie na które odpowiedzi nie znalazłem nigdzie od 3 dni gwałcąc internet.

- Czy soocas x3 posiada czujnik siły nacisku? Jeśli tak to na jakiej zasadzie to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 18.03.2019 o 00:31, parcu napisał:

Dzień dobry wieczór, specjalnie założyłem tu konto żeby zadać 1 podstawowe pytanie na które odpowiedzi nie znalazłem nigdzie od 3 dni gwałcąc internet.

- Czy soocas x3 posiada czujnik siły nacisku? Jeśli tak to na jakiej zasadzie to działa?

Nie słyszałem aby takowy posiadał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.01.2019 o 10:12, Towi napisał:

Raz działa , raz nie ... w większości przypadków nie działa albo synchronizuje ostatni dzień tylko. Ale uważam, że ta cała synchronizacja to tylko gadżet i raczej mało potrzebny.

a udało Ci się rozwiązać problem synchronizacji tylko jednego mycia dziennie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam.
Padła mi właśnie stara szczoteczka Seago i rozglądam się za nową.

Pytanie - czy pomimo tylu problemów jakie przed chwilą wyczytałem - warto kupić Oclean?

I drugie pytanie - czy warto Waszym zdaniem dopłacić do One czy grać SE?

Planuje zakup raczej z Polski bo nie mam czasu żeby czekać na przesyłki z Chin (chyba że z magazynu pl, ale na Gearbest nie widziałem) dlatego muszę w miarę szybko podjąć decyzję którą wybrać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już Oclean One.
W końcu to zakup na lata.

Wszystko fajnie, ale....
No właśnie - jest jakieś ale.
Myślałem że różnica między Oneclean a Seago będzie jakaś bardzo znacząca natomiast ja nie widzę aż takiego skoku jakościowego.

Druga rzecz - te dziwne drganie.
Nie wydaje się to być normalne.
Szczoteczka jakby.... rezonuje (ale to pewnie o tym pisaliście).
Nie wiem czy to błąd czy nie, w zasadzie to nie przeszkadza ale jest jakiś taki dyskomfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cześć! 

pojawił się problem z moją szczoteczką - najpierw się zaczęła wyłączać podczas szczotkowania i następnego dnia już się nie włączyła. Ładować też się nie da.

Soocare x3 z owalnym przyciskiem - wynika z tego, że to "poprawiona" wersja.

@kuba_ps2 @żabsko daliście radę naprawić swoje Soocare x3? lub rozwiązaliście problem jakoś inaczej (nie koniecznie wymianą na nową :P )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

moja Xiaomi x3 od wczoraj nie chce się ładować tzn.

1) Normalnie -jak włączam bazę i szczoteczkę do kontaktu to lampka po lampce zielonej się zapala- co świadczy o procesie ładowania

2) Obecnie - trzy zielone diody migają jednocześnie.

Jakieś pomysły co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, moja soocas soocare x3 niestety ale od dwóch dni zaczęła dziwnie buczeć. To nie problem w końcówce, bo po ściągnięciu jej również wydobywa się taki głośniejszy dźwięk, niż zwykle był przy myciu zębów. Mam szczoteczkę od lutego '19, czy to może być początek jej końca? Ktoś z Was miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...