Skocz do zawartości

Xiaomi Soocare x3 - soniczna szczotka do zębów


Maecht

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Będę właśnie odsyłał Oclean SE bo wpada bez powodu w jakieś strasznie nieprzyjemne drgania. Zaczęło się to dziać po paru dniach użytkowania :\

Chyba jednak zostanę przy alfawise S100, może i jest trochę słabsza no ale nie ma z nią problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jako, że długo się zbierałem do zakupu szczoteczki sonicznej od xiaomi, tak teraz po zakupie 16.02.2018 nie mogę się doczekać paczki.
Długo czekaliście na paczkę ? Przy zakupie wybrałem paczkę rejestrowaną (BEEXPHQ).To  moje pierwsze zamówienie z gearbest.
xia.thumb.jpg.3b20f57b809485cb4d842731893814cd.jpgJest szansa na otrzymanie paczki w nadchodzącym tygodniu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jako, że długo się zbierałem do zakupu szczoteczki sonicznej od xiaomi, tak teraz po zakupie 16.02.2018 nie mogę się doczekać paczki.
Długo czekaliście na paczkę ? Przy zakupie wybrałem paczkę rejestrowaną (BEEXPHQ).To  moje pierwsze zamówienie z gearbest.
xia.thumb.jpg.3b20f57b809485cb4d842731893814cd.jpgJest szansa na otrzymanie paczki w nadchodzącym tygodniu? 
Jaki sklep, skąd wysyłka?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Czyli niepotrzebnie dopłaciłem do Belgium Registered.
Raczej ciężko żeby coś przyszło z Gearbest w 2 tygodnie.
Ta szczoteczka którą zamówiłeś od jakiegoś czasu jest dostępna z polskiego magazynu za jakieś 5$ więcej, wtedy dostawa w 3-5 dni.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Czyli niepotrzebnie dopłaciłem do Belgium Registered.
Nie obawiaj się o VAT na szczoteczkę, na telefony jest duże prawdopodobieństwo. Ja jeszcze nigdy nie zapłaciłem VAT choć już wiele elektroniki kupiłem z Chin

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie niestety smutna wiadomosc :-( po roku i 3 miesiacach soocare x3 wyzionela ducha. poczatkowo zacinal sie przycisk wlaczania. Trzeba bylo go wcisnac kilkukrotnie, przestala sie swiecic pierwsza ikonka trybu szczotkowania. Teraz w ogole szczoteczki nie da sie uruchomic. cos czytalem o philipsach ze sa tak skonstruowana ze niewielka ilosc wody dostaje sie do srodka i sprzet rdzewieje. moze tu jest podobnie?

jakies pomysly co z tym zrobic? jakis pomysl jak dostac sie do srodka? moze wystarczy cos przeczyscic i bedzie smigac?

Edytowane przez kuba_ps2
zauwazono blad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, co ile wymieniać końcówki w Soocas X3? Dzisiaj do mnie przyszły dwie końcówki po półtora miesięcznym oczekiwaniu. Zęby szczotkuję raz dziennie, niby co 3 miesiące się powinno wymieniać końcówki podobno ale nie wiem czy to prawda. Wpłynie to na jakość gdybym dłużej używał? Ile można ewentualnie dłużej używać? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, co ile wymieniać końcówki w Soocas X3? Dzisiaj do mnie przyszły dwie końcówki po półtora miesięcznym oczekiwaniu. Zęby szczotkuję raz dziennie, niby co 3 miesiące się powinno wymieniać końcówki podobno ale nie wiem czy to prawda. Wpłynie to na jakość gdybym dłużej używał? Ile można ewentualnie dłużej używać? Pozdrawiam.
Mogę zapytać dlaczego raz dziennie? :-D
Myślę, że po 4 miesiącach możesz wymienić przy takiej częstotliwości używania. Poza tym aplikacja sugeruje kiedy wymienić.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuja koncowki z x3 do oclean one?
A sumie mam obie szczoteczki, ale nie sprawdzałem. Tzn x3 przekazałem mamie, a mnie nie ma teraz w domu. Ale na 99 procent nie pasują. I tak, mnie też boli brak cebuli na końcówki do oclean One :3

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą moją x3 rozebrałem stosując porady do philipsa: link

szczoteczka w srodku cala mokra ;) wysuszylem ale dalej nie smiga. wroce do domu to rozlutuje plytke i sprobuje wszystkie styki przeczyscic moze ruszy. W wolnej chwili dorzuce fotki z wnetrza. Ostatnio czytajac recenzje szczoteczek xiaomi w komentarzach ktos napisal o takiej samej przypadlosci jak moja wiec widac nie tylko u mnie problem wystapil. Zreszta mowia o philipsach ze tez puszczaja wode a jakby nie patrzec soocare/soocas zerzniete zywcem z philipsa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam swoją szczoteczkę, z owalnym przyciskiem, od sierpnia i właśnie pojawił mi się z nią problem. :(
Włączyłam ją dzisiaj do ładowania, bo już umierała, naładowała się do 90% i wyjęłam ją, żeby wymienić końcówkę i umyć zęby. A tutaj psikus, bo włączała się tylko na chwilę i wyłączała zaraz, a dodatkowo ta "najwyższa" dioda cały czas migała jakby szczoteczka cały czas się ładowała. 
Teraz już nawet na chwilę się nie włącza. Normalnie się łączy z apką. Umarł przycisk? :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam taki problem z moją szczoteczką Soocare x3.

Mam już ja ponad rok i od tygodnia zaczęła mi się trząść ta cienka końcóweczka szczoteczki na, którą nakłada się końcówki od szczoteczki.

Jak ją ruszam to czuć, że ona się rusza w środku, można ją nawet delikatni unieść.

Wpływa to na mycie zębów, bo strasznie huczy i trochę gorzej czyści. Zastawiam się czy za chwile nie będzie się jeszcze bardziej unosić, przez co nie będzie szczelna.

Miał ktoś taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie do osób posiadających nieprzyjemne wibracje. Posiadam Oclean SE. U mnie występuje coś w stylu stuknięć/mocniejszych chwilowych wibracji/ bicia raz na jakiś czas podczas mycia na jednym z trybów i czasem też podczas przełączania. Też tak macie? Jeśli tak to reklamowaliście to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaliście taniego etui na szczotkę, więc macie w super cenie.

Posiadam ten kawałek plastiku, szału nie robi, bo szczoteczki nie da się włożyć na sztywno, ma trochę luzu przez co lata w środku, ale swoją funkcję spełnia.

W Gearbest za 2,75$.
Na Ali z reguły ok. 10$.
Więc brać i nie wybrzydzać.

https://m.gearbest.com/tooth-care/pp_009759926897.html?wid=1433363&lkid=15222955

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Morvi napisał:

Szukaliście taniego etui na szczotkę, więc macie w super cenie.

Posiadam ten kawałek plastiku, szału nie robi, bo szczoteczki nie da się włożyć na sztywno, ma trochę luzu przez co lata w środku, ale swoją funkcję spełnia.

W Gearbest za 2,75$.
Na Ali z reguły ok. 10$.
Więc brać i nie wybrzydzać.

https://m.gearbest.com/tooth-care/pp_009759926897.html?wid=1433363&lkid=15222955

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki .. zamówione za 10 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...