Skocz do zawartości

Xiaomi Soocare x3 - soniczna szczotka do zębów


Maecht

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10/31/2017 o 10:11, pavco1 napisał:

UWAGA na Gearbest.com jest promocja na końcówki. 2 sztuki za 30 zł pocztą rejestrowaną, ale tylko jedna para do kupienia za tą sumę,
 

Przy białych od wczoraj cena po dodaniu do koszyka rosła prawie 2x, ale czarne się udało w promocyjnej cenie zamówić.

Tak przy okazji udało mi się rozwalić końcówkę, to fioletowe zostało mi na szczoteczce. Ta końcówka która była ze szczoteczką jest minimalnie lepiej dopasowana i jakoś lżej się nakłada i schodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy białych od wczoraj cena po dodaniu do koszyka rosła prawie 2x, ale czarne się udało w promocyjnej cenie zamówić.
Tak przy okazji udało mi się rozwalić końcówkę, to fioletowe zostało mi na szczoteczce. Ta końcówka która była ze szczoteczką jest minimalnie lepiej dopasowana i jakoś lżej się nakłada i schodzi.
Potwierdzam, też chciałem kupić białe ale cena po podliczeniu prawie x2. Prawdopodobnie dlatego że wcześniej kupowałem już zapas końcówek

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem szczoteczkę i chciałem się pociąć nim udało mi się ją skonfigurować. Mi Home tylko na chińskiej lokalizacja po chińsku.

Zainstalowałem apke soocas international (w polskim play store nie dostępna dlatego pobrałem z apk pure https://apkpure.com/soocas/com.soocare.international ). Aplikacja nie chciała się łączyć i jak już prawie się poddałem to znalazłem w necie rozwiązanie :)

Trzeba wbić do ustawień aplikacji w androidzie i przyznać jej uprawnienia do lokalizacji. Po tej zmianie aplikacja łączy się bez problemu, jest po angielsku i ma dużo fajniejsze UI niż MI Home. Mam nadzieję, że komuś się to pomoże :)

 

Btw. Nie mam pojęcia po co jej lokalizacja...ale działa

Telefon: Galaxy S8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem szczoteczkę i chciałem się pociąć nim udało mi się ją skonfigurować. Mi Home tylko na chińskiej lokalizacja po chińsku.
Zainstalowałem apke soocas international (w polskim play store nie dostępna dlatego pobrałem z apk pure https://apkpure.com/soocas/com.soocare.international ). Aplikacja nie chciała się łączyć i jak już prawie się poddałem to znalazłem w necie rozwiązanie
Trzeba wbić do ustawień aplikacji w androidzie i przyznać jej uprawnienia do lokalizacji. Po tej zmianie aplikacja łączy się bez problemu, jest po angielsku i ma dużo fajniejsze UI niż MI Home. Mam nadzieję, że komuś się to pomoże
 
Btw. Nie mam pojęcia po co jej lokalizacja...ale działa
Telefon: Galaxy S8
Problem znany od dawna, poruszany zresztą na forum. Warto poczytać

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy zamawiałem z Gearbest różne rzeczy m.in. dwie szczoteczki i nigdy nie trafiłem na VAT. Przesyłki zawsze trafiały do WER w Warszawie. Wybierałem pocztę holenderską, czas oczekiwania do trzech tygodni.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, widzę że sporo osób jej używa. Mógłby ktoś odpowiedzieć na te pytania? 

Ile czasu wytrzymuje na baterii i przy jakim użytkowaniu?
Jaki jest czas ładowania?
Jak ją oceniacie?
Jaki kolor wybraliście, czarny czy biały?

Brać teraz za te 150zł z gearbest czy poczekać do 11.11?
Zniknęła opcja wysyłki priorityline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, widzę że sporo osób jej używa. Mógłby ktoś odpowiedzieć na te pytania? 
Ile czasu wytrzymuje na baterii i przy jakim użytkowaniu?
Jaki jest czas ładowania?
Jak ją oceniacie?
Jaki kolor wybraliście, czarny czy biały?

Brać teraz za te 150zł z gearbest czy poczekać do 11.11?
Zniknęła opcja wysyłki priorityline.
Czas na jednym ładowaniu ok. 20 dni przy myciu dwa razy dziennie.
Ładowanie trwa ok. 3-4
Myje dobrze w porównaniu do klasycznej szczoteczki

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam białą i czarną, obie z owalnym przyciskiem.

Czas ładowania, który podałem jest przybliżony. Kiedy pojawiła się tylko jedna zielona kropka podłączyłem do ładowania do momentu aż pojawiły się trzy. Nie jestem pewien czy to było 100%, trochę czasu od tego momentu minęło

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danio_96

Ja mam białą z owalnym przyciskiem. Czas ladowania, który podaje producent jest jak najbardziej realny.

Moja szczoteczka od momentu, kiedy zaświeci się na czerwono do pełnego ładowania (przestają się diody świecić) ładuje się na pewno dłużej niż 12 godzin. Od porannego mycia zębów do wieczornego nie zdąży mi się naładować, przeważnie zostawiam jeszcze do rana, więc nie wiem dokładnie, kiedy przestaje łądować.

 

Ja korzystam ze szczoteczki z żoną, więc używana jest 4 razy dziennie. Wytrzymuje ponad 3 tygodnie, ale dokładnie też nie sprawdzałem.

Wcześniej korzystałem z elektronicznej oral-b to moim zdaniem bez porównania, zdecydowanie ta lepiej czyści.

Ja swoja zamawiałem bez prioryty line, przyszła bez VAT no, ale to już loteria pewnie.

Teraz widzę, jest po 40 $ to chyba bardzo dobra cena. Choć też dokładnie nie sledze, więc może po prostu potaniała.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po każdym myciu zębów odkładacie do podłączonej bazy, czy tylko wtedy jak jest potrzeba podładowania ?

Zostawialiście ustawienia domyślne szczoteczki, czy zmienialiście w aplikacji?

Jaka konfiguracja waszym zdaniem będzie najrozsądniejsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kumpel_ napisał:

@beriam Ja mam bazę normalnie schowaną, bazę używam tylko w momencie kiedy potrzebuje naładować szczoteczkę. Po naładowani chowam bazę/ładowarkę.

W sumie to chyba ustawiałem tylko na czyszczenie 2 minuty (chyba, ze to było na starcie - już nie pamiętam).

 

 

Tak tylko pytam, wcześniej miałem sonicare i cały czas doładowywałem.

W sumie to chyba, nie ma różnicy, poza ilością zajętego miejsca ;)

2 minuty, to wartość domyślna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższej chwili bawię się i wydaje mi się, ze wszytko jest ok.
Niestety, mimo wszelakich kombinacji, apka nie pokazuje, ze szczoteczka była używana.
Może nie masz sparowanej. Aby aplikacja odczytała dane ze szczoteczki, musisz odświeżyć apke poprzez przesunięcie palcem z góry do dołu. Pojawi się taka fioletowa strzała w dół, a później kilka ruchomych fioletowy kółek

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, pavco1 napisał:

Może nie masz sparowanej. Aby aplikacja odczytała dane ze szczoteczki, musisz odświeżyć apke poprzez przesunięcie palcem z góry do dołu. Pojawi się taka fioletowa strzała w dół, a później kilka ruchomych fioletowy kółek

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

 

Wszystko było poprawnie skonfigurowane, poza użyciem palców ;)

Dziękuję za pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2017 o 14:53, beriam napisał:

Czy po każdym myciu zębów odkładacie do podłączonej bazy, czy tylko wtedy jak jest potrzeba podładowania ?

Zostawialiście ustawienia domyślne szczoteczki, czy zmienialiście w aplikacji?

Jaka konfiguracja waszym zdaniem będzie najrozsądniejsza ?

każdorazowe nie ma sensu- raz, że po to jest akumulator, żeby go używać( a i pewnie ciągłe ładowanie mu szkodzi), a dwa to pobór prądu większy, bo ładowarka i kontrolki świecą
 

ja sobie zwiększyłem czas na 2,5 minuty i dodałem dodatkowe 30s na" wybielanie"

jej moc jests chyba największą wadą, bo ostro chlapie jak się myje zęby z otwartą buzią^^ język tez ciężko wyszczotkować, ale może to kwestia ustawień, dzisiaj przetestuję:_)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ustawienie 2,5 minuty, 10 sekund na język i też nyję na pierwszym trybie.

Jeśli korzystacie z aplikacji Soocas to ile dostajecie punktów za szczotkowanie ? Ja max dostaje 95 :D jak wejdę w szczegóły to zawsze mam info że Cleaning time - high ale Plaque cleaning degree - low.

Why ? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Wie ktoś może, gdzie można zlecić naprawę szczoteczki? Moja aktualna działa, ale pierwsza przyszła niedziałająca I chciałbym sprawdzić, czy da się ją wskrzesić

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Zwrot do sprzedawcy. Tak wydaje się najprościej

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na GB i dostałem zwrot części kasy. Nie chciałem wysyłać do Chin. Po prostu mam ją i chcę spróbować przywrócić do żywych

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Może być ciężko. Główny problem to brak części zamiennych. Może na ali ktoś sprzedaje

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL magazyn - bez VAT

Xiaomi SOOCAS / SOOCARE X3 Sonic Electric Toothbrush - OVAL WHITE

https://goo.gl/RzzGtR

41.99$

Kod: XMSCSW

Bezpłatna dostawa ok. 3-5 dni.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze pół strony wątku pustych wierszy...
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna opcja na tańszy zakup:

Magazyn Chiny, czas dostawy ok. 30 dni, bezpłatna przesyłka rejestrowania np. NL, lub SF. VATu brak na 99%.
Cena 40,11$, ale można zbić punktami do 27,39$!!!

https://m.gearbest.com/tooth-care/pp_640273.html

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2017 o 17:03, tekjow napisał:

Wie ktoś może, gdzie można zlecić naprawę szczoteczki? Moja aktualna działa, ale pierwsza przyszła niedziałająca I chciałbym sprawdzić, czy da się ją wskrzesićemoji2.png

Jest to sprzęt nienaprawialny. Na YouTube jeden gość rozbiera ją i nie da rady tego zrobić bez uszkodzenia obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, xRetroN napisał:

Dzisiaj będe próbował przetłumaczyć na polski tą apke soocas, bo sam na święta sobie chcę kupić tą szczoteczkę ;) Z tego co czytam, to chyba lepiej chińską wersje na polski przetłumaczyć?

Ja wczoraj sobie zamówiłem za 117zł + 5zł jakiś węgiel wybielający do niej. (Zniżka przez punkty, które się uzbierały). Przed świętami mam nadzieję, że dojdzie. Co do przetłumaczenia aplikacji z języka angielskiego, bardzo chętnie pomogę przetłumaczyć na polski. Chińskiego nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da rade ustawic w apce zeby pokazywalo  statystyki dla 2 osob? bo aktualnie uzywamy z moja kobieta  jednej elektrycznej  Oral B i tylko zakladamy swoje  koncowki przed myciem. Tak z ciekawosci bardziej pytam bo jeszcze jej nie mam ale mocno sie nad nia zastanawiam . ;)  

Edytowane przez drabollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...