Skocz do zawartości

Xiaomi Soocare x3 - soniczna szczotka do zębów


Maecht

Rekomendowane odpowiedzi

Mam białą i ona ma oddzielna apke Soocast po ENG. Ale po za pierwszym uruchomieniem to jej nie używam. Praktycznie to samo jest w apce Mi Home tylko, że po chińsku, ale do podglądu stanu baterii to w ogole nie przeszkadza. Z tym, że ja jej używam z żoną, z racji tego odrzuciłem na wstępie funkcje Smart, być może jest to fajny gadżet.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.06.2017 o 16:56, Mielcar napisał:

ładowałem caly dzien ale nadal nic nie swiecilo, wrecz zrobila sie ciepla od ladowania. Polozylem na biurku i sama sie nagle uruchomila. Teraz dziala dobrze.

teraz chyba przycisk umarl na dobre, naciskalem z dwie minuty pod roznym katem, w roznym miejscu, rozna sila nacisku i nic.  Wczoraj to samo, czas na nowa. Czarnej nie zamawiam bo ten sam przycisk, zamowie nowa biala  - inny przycisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kumpel_ napisał:

@Mielcar a z którą to miałeś takie problemy?

Ja mam tą: http://www.gearbest.com/tooth-care/pp_616635.html 

Troche nakręciłem siostrę na tą szczoteczkę, bo póki co jestem bardzo zadowolony, ale po waszych przejściach już sam nie wiem czy dalej to taki dobry sprzęt.

 

Wlasnie ta która pokzalaes, mi się zepsuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeże troche temat, jak tam Panowie się sprawuje występują jeszcze jakieś problemy?
Z tego co wczytałem są dwa rodzaje pierwsza biała i druga poprawiona czarna tak?

czy te wkłady do niej mają jakiś stopień twardości "soft" "medium" czy jest jeden rodzaj? nie są za twarde?

Będę wdzięczny za wszelkie opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje.

Dodam pewne spostrzeżenie od siebie. Jak już wyżej pisałem i moją szczoteczka dopadły problemy z brakiem reakcji na naciśniecie przycisku. Przez 3-4 dni nie dała się wcale uruchomić bądź było to jednorazowe. Winę za to ponosi najprawdopodobniej nieszczelność na wejściu metalowej końcówki. Najpewniej do środka dostaje się trochę wody i pozostałości po szczotkowaniu. Od około tygodnia odkąd to odkryłem i szczoteczka dała się uruchomić, zawsze po myciu ząbków płukam ten element i co najważniejsze pozostawiam szczoteczkę w pozycji poziomej(pionowa pozycja powoduje zalewanie szczoteczki). Od tego momentu znów działa prawidłowo i za każdym razem.

Dodam jeszcze ze pisałem do GB i sklep całkiem fajnie się zachował proponując różne opcje rozwiązania tego problemu jak choćby zwrot w wysokości 20$ w postaci punktów GB

Warto zatem pisać, reklamować towar,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze biała też jest z tym podłużnym przyciskiem (takim samym jak w czarnej podłużnej)  czy to jest ten sam model a tylko różnią się kolorem?
Czy jednak czarna podłużna nowszy?

Panowie proszę o opinie, chciałem dziś-jutro zamówić :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszła moja szczoteczka i nijak nie wiem jak rozwiązać problem z blutufem - kontrolka nie świeci. Czyżby popsuta? Normalnie przyciskiem przełączam między programami, ale dioda od blutufa jest niezmieniona...

EDIT: Ok, telefon widzi szczoteczkę, ale Mi Home już nie, popsuli do końca aplikację? 
Ktoś wyżej pisał, że jest apka soocare po angielsku, skąd ją wziać?

Edytowane przez żabsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka po angielsku: https://m.apkpure.com/soocas/com.soocare.international spróbuj czy uda Ci się połączyć. Ja ostatnio zamawiałem dla siostry i też się nie mogłem z MiHome połączyć ale nie mailem więcej czasu żeby próbować się połączyć z Soocast. Daj znać czy udało Ci się połączyć z jakąś apka.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Ewentualnie stąd możesz jeszcze pobrać Soocast po chińsku http://en.miui.com/thread-574917-1-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także na początku nie mogłem się połączyć z angielskim Soocast, z mi home i chińskim Soocast bez problemu.

Problem z ang Soocast rozwiązało nadania w ustawieniach telefonu - aplikacje - uprawnienia lokalizacji i przy włączonym sparowanym blueutooth trzeba też włączyć lokalizacje telefonu :D   no i po tym działa, normalnie się łączy i synchronizuje

A sama apka Soocast bardzo fajna :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2017 o 20:09, kumpel_ napisał:

Apka po angielsku: https://m.apkpure.com/soocas/com.soocare.international spróbuj czy uda Ci się połączyć. Ja ostatnio zamawiałem dla siostry i też się nie mogłem z MiHome połączyć ale nie mailem więcej czasu żeby próbować się połączyć z Soocast. Daj znać czy udało Ci się połączyć z jakąś apka.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Ewentualnie stąd możesz jeszcze pobrać Soocast po chińsku http://en.miui.com/thread-574917-1-1.html

Super, wszystko działa z tą angielską aplikacją, tylko trzeba tak jak Fanek napisał włączyć lokalizację i uprawnienia. :D  
Chińska też działa, ale napociłam się przy tłumaczeniu. :D 
Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób pyta się o rodzaje tych szczoteczek. Są dwa:

- przycisk okrągły - starsza wersja z nazwą Soocare

- przycisk podłużny - nowsza wersja z nazwą Soocas

Jak pisałem wcześniej, moja przestała działać. GearBest zwrócił mi pieniądze, ale odesłałem ją na swój koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

to jest jakiś dramat...

czekałem miesiąc, dzisiaj przyszła, uruchomiła się

połączyłem z aplikacją, później się rozłączyła i przestała działać...

na początku myślałem, że pewnie jest połączona z innym( moim kontem, na innym serwerze), ale z tego co widzę to chyba jest wadliwa...

a może zaszkodziła jej aktualizacja oprogramowania?;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tekjow napisał:

to jest jakiś dramat...

czekałem miesiąc, dzisiaj przyszła, uruchomiła się

połączyłem z aplikacją, później się rozłączyła i przestała działać...

na początku myślałem, że pewnie jest połączona z innym( moim kontem, na innym serwerze), ale z tego co widzę to chyba jest wadliwa...

a może zaszkodziła jej aktualizacja oprogramowania?;/

Gdzie zamawiałeś? Ja kupiłem w Gearbest białą z owalnym włącznikiem. Ktoś wcześniej pisał, że reklamował tam.

Po zsynchronizowaniu z MiHome poszła aktualizacja firmware z 1.03 na 1.10. Na razie działa.

Może trzeba podładować?

Edytowane przez pavco1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GB, czarną z okrągłym. Po aktualizacji wyskoczyły chińskie krzaki, kliknąłem w obie opcje, ale nic się nie stało. Nie mogła się połączyć, to ją, tj szczotkę usunąłem z aplikacji i już na nowo nie dało się połączyć. Jeszcze kiedy działała pokazywała prawie pełną baterię, teraz po podłączeniu nic się nie dzieje...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...