Skocz do zawartości

Redmi3s nie łączy się z internetem


mirela

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z redmi 3s. Kupiony w oficjalnej dystrybucji w Polsce. Mam internet moblilny, natomiast telefon nie łączy się z nim. Internet mam tylko przez wifi. Restarowanie telefonu też nie pomaga. Czy ktoś miał podobny problem??

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, mirela napisał:

 

Mam problem z redmi 3s. Kupiony w oficjalnej dystrybucji w Polsce. Mam internet moblilny, natomiast telefon nie łączy się z nim. Internet mam tylko przez wifi. Restarowanie telefonu też nie pomaga. Czy ktoś miał podobny problem?

Najprawdopodobniej kwestia ustawień, ewentualnie zbyt starej karty sim (przy braku LTE). Nie napisałaś jaki rom i jaka sieć, bo niektóre sieci wymagają ręcznej konfiguracji APN-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4395f3bbc1120b65b74fa17ab8309cd4.jpg

Najprawdopodobniej kwestia ustawień, ewentualnie zbyt starej karty sim (przy braku LTE). Nie napisałaś jaki rom i jaka sieć, bo niektóre sieci wymagają ręcznej konfiguracji APN-ów.



Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

4395f3bbc1120b65b74fa17ab8309cd4.jpg



Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka





Sieć Plus

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sieć? Masz niby najnowszy global stable, nie powinno być problemu z danymi mobilnymi na tym romie (niektórzy mają problem z przejściem z 2G do 3G lub 4G ale to inna kwestia). Musisz sprawdzić ustawienia karty sim czy włączone dane mobilne i ewentualnie APN.

5 minut temu, mirela napisał:

4395f3bbc1120b65b74fa17ab8309cd4.jpg

 

 


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka





Sieć Plus

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

To w Plusie trzeba chyba ręcznie APN-y ustawić, musisz poszukać, było na forum i na ich stronach też powinno być. W Play to się samo konfiguruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sieć? Masz niby najnowszy global stable, nie powinno być problemu z danymi mobilnymi na tym romie (niektórzy mają problem z przejściem z 2G do 3G lub 4G ale to inna kwestia). Musisz sprawdzić ustawienia karty sim czy włączone dane mobilne i ewentualnie APN.
To w Plusie trzeba chyba ręcznie APN-y ustawić, musisz poszukać, było na forum i na ich stronach też powinno być. W Play to się samo konfiguruje.

To znaczy do salonu Plusa mam przejść, czy na obsługę kluenta dzwonić?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, mirela napisał:


To znaczy do salonu Plusa mam przejść, czy na obsługę kluenta dzwonić?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Nie ustawić ręcznie jak tu napisane: http://ustaw.plus.pl/konfiguruj-telefon Jakby nadal nie działało to wtedy trzeba do nich uderzyć po wyjaśnienie dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam zgodnie z podanymi krokami.... Odpowiedź: brak ustawień dla telefonu. Przejdź do konfiguracji ręcznej.
Wg kroków podanych w konfiguracji ręcznej nie mogę skonfigurować telefonu, bo w xiaomi nie ma tych opcji. Przynajmniej nie widzę ich.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń wszystkie APN jakie masz, zrestartuj, i skonfiguruj jeszcze raz. 
aha, gdzieś mi się obiło o oczy, że w nazwie APN "Plus" musi być na końcu spacja, żeby działało. 

I nic.... Idę jutro do plusa

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...