Skocz do zawartości

Czy LTE działa na obydwu kartach sim?


bartez1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w tytule zastanawia mnie czy obydwa sloty sim obsługują LTE ? Coś nie mogę znaleźć info o tym, nigdy nie miałem dual sima więc nie wiem jak to to działa. Wiem, że Note 3 Pro (interesuje mnie wersja International B20) ma dual sim standby wiem, że wersja B20 obsługuje tutaj nasze pasma LTE tylko zastanawia mnie czy obydwa sloty obsługują LTE czy nie jest tak, że tylko sim1 jest LTE a sim2 np 2G. Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, ja mam internet na obydwu kartach (służbowa i prywatna) i właśnie chciałem mieć pełny dostęp do tego i do tego czyli rozumiem, że skoro obydwa sloty obsługują LTE to tylko w ustawieniach wybieram z której w danym momencie będę ciągnąc neta tak? I tak zapytam jeszcze jak sytuacja taka wygląda w telefonie z aktywnym dualsim tak samo ? I czy ktoś poleci mi tel z aktywnym dualsim coś pokroju tego Note 3 Pro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bartez1 napisał:

rozumiem, że skoro obydwa sloty obsługują LTE to tylko w ustawieniach wybieram z której w danym momencie będę ciągnąc neta tak?

Tak sam to ustawiasz, a czy któryś Xiaomi ma aktywny dual sim to nie wiem, ale chyba nie. Nawet jakby miał to też chyba równolegle z dwóch kart jednocześnie to nie musi działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tam z Xiaomi styczności jeszcze nie miałem tak, że dla mnie ten minus nie istnieje ;p A możesz coś więcej powiedzieć o nim, jak to działa ? A i czy nie wiesz może czy on obsługuje lte na obydwu slotach sim tak jak ten Note 3 Pro czy jeden slot ma na 2G?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...