Jump to content

pomylone kenzo i kate: wisi na logo "powered by android"

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Mam taki problem: miałem redmi note 3 pro, który byłem pewien, że jest 'kenzo'. NIe chciałem czekać na zgodę na zdjęcie locka od xiaomi, więc zdjąłem metodą nieoficjalną. Potem wgrałem xiaomi.eu i zaczęły się schody - nie uruchomił się poprawnie. Potem wgrałem CM 14.1 (nougat) - "prawie działał", nie uruchomiły się karty sim. Potem kolejny flash i telefon wylądował w stanie, z którego pomogło go wybudzić tylko zrobienie kabla 'deep flash'. Potem dowiedziałem się, że to jest 'kate', a nie 'kenzo'...

Aktualna sytuacja jest taka:

• mogę włączyć fastboot i z niego EDL
  • zflaszowałem wszystkie znalezione stabilne i developerskie oficjalne ROMy dla kate,
  • w każdym z nich telefon zaczyna sie uruchamiać, ale zostaje na zawsze na ekranie z logo xiaomi i napisem 'powered by andoid' i latającą kropką :(

Czytałem gdzieś, że na ten porgram pomaga facotry reset, ale nie jestem w stanie urochomić żadnego romu, jedynie fastboot. Czy ktoś ma jakiś pomysł?

Przy okazji zrób OTA fix przy wgrywaniu oryginalnego romu od Kate... Może przez wgranie Kenzo napisałeś partycje cust której ze względu na błąd w skrypcie nie nadpisuje ROM od Kate wgrywany Miflash em.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...