Skocz do zawartości
  • 0

Telefon do 900 zł bateria


Arus082

Pytanie

Obecnie posiadam Xiaomi Redmi Note 3 PRO SE 3/32 i jest ok ale jednak brakuje mi efektu premium... Telefon ma dobrą baterie ale aparat tragedia.
Szukam telefonu do 900 zł, który:
- będzie miał dobrą baterie (4.5-7h SOT)
- 3 gb ram to jest minimum
- Aparat mógłby być lepszy od tego w Xiaomi
- jakość dźwięku na słuchawkach musi być dobra
- czytnik linii papilarnych powinien raczej być 
900 zł to taki max choć wolałbym mniej

Myślałem nad Lenovo Zuk Z2 3/32 bardzo mi się podoba
Nie mam więcej pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

LeEco X520 można dostać od 140$, bardzo ciekawa opcja.
LeEco X527 - taka wersja global - od 160$
LeEco Cool1 od 150$ -też ciekawy "pogromca" Redmi Note
LeEco X620 (jeśli nie boisz się MediaTeka) - też od 140$
LeEco X820 od 180$ w wersji 4/32GB, od 238$ w wersji 6/64 (sam się nad tym zastanawiam)
Xiaomi Mi5 3/32GB biały od 200$ lub u Goldwaya od 210$

Poza tym jest też wysyp różnych telefonów właśnie na prockach MediaTek w cenach ~150$, typu Umi, Oukitel itd., tylko jak u nich z jakością? Nie wiem. LeEco raczej nie narzekają, jedynie spolszczenie jest niepełne, przebijają się angielskie teksty. No i niektóre modele mają wyjście słuchawkowe przez USB typu C, czyli z przejściówką (jest w zestawach).

Ten Lenovo nie wygląda na premium, jeśli w takiej kwocie można mówić o high-endzie. Mi5 powinien Cię zadowolić, w dodatku powinieneś się zmieścić w budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oczywiście chodziło mi o Zuk Z2 4/64, mogę mieć za 920 zł. Dobra cena? Warto? Telefon ma miesiąc. Nie ma śladów użytkowania, dodatki, gwarancja.

Myslalem też nad Xiaomi Mi5 3/32 u Goldway z przesyłką ubezpieczona od vat wychodzi 917 zł czyli idealnie. Tylko czy bateria daje radę? Da radę około 4h na ekranie? 

Szczerze to mam mętlik straszny w głowie :(

Nie chce raczej Leeco bo potem gorsze problemy ze sprzedaniem. Nie chce po za tym różowego. A innych nie ma już u Goldway X820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No nie powiem, jestem.. :D

Jednak nie mogę z Aliexpress ani innego Chińskiego sklepu bo nie mam konta bankowego, paypal niemożliwy... :(

Do tego też nie mogę czekać bo właśnie sprzedaje XRN3P i nie będę miał żadnego telefonu do użytku a to przecież katorga :D

Także ten tego: ZUK Z2 czy Redmi PRO?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

4h dla mnie jest wystarczające, a tyle wytrzyma ZUK jak i Redmi Pro. Mam straszny mętlik w głowie.

Może lepiej będzie jak określe szczegółowe zastosowania i wymagania:

1. Aparat - nie musi być jakiś super, nie robię zdjęć, a jeśli tak to bardzo rzadko, częściej selfie, lecz też nie za wiele(raz na 2 tyg)

2. Bateria - 4h sot minimum

3. Jakość dźwięku musi być zadawalająca, bardziej zależy mi na wyjściu słuchawkowym

4. Ekran, musi być dobry.

5. Zasięg, musi być dobry.

Myślę, że oba spełnią moje wymagania, lecz trwa batalia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Madridsta123 napisał:

Jestem napalony na Zuka, więc i tak zapewne go wezmę

Zastanów się dobrze ponieważ będziesz musiał wykazać się dużą dozą cierpliwości. Słabe wsparcie, ciężko ustawić telefon pod siebie, custom lunchery nie działają prawidłowo, stokowy dialer ma wpisane jakieś krzaczaste numery . Generalnie hardware dobry ale soft porażka. System i tak będzie prawdopodobnie do przeinstalowania i oczywiście wersja tylko english. Aczkolwiek za te około 800 pln chyba warto, jeżeli jesteś w stanie zaakceptować pewne niedogodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Umiesz czytać? Napisałem, że nie mogę zostać 2 tyg bez telefonu. Wiem, że za 917 zł z przesyłka u goldway jest Mi5...

Chce telefon z olx oczywiście pobraniowa z możliwością spr. Zawartości...

Zuk z2..gość mi może wgrać to co chce (CM13 z językiem polskim jest już tam zainstalowany) nie jestem jakiś wymagający że parę błędów mnie odrzuci.

Może jeszcze inne propozycje w tej cenie? Mogą być używki. Lekko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowałem się na Xiaomi MI5 od Goldway z przesyłką seller shipping method.

Jak to jest z płatnością? Jak płacić poprzez przelewy24? Jeżeli karta jest na bank spółdzielczy najzwyklejszy to jak to zrobić? Na prawdę jestem zielony a to musiałbym wykonać z brata konta bo ja nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...