Szczotek

Bootloop po aktualizacji

Recommended Posts

Hej.

To moj nie pierwszy Redmi Note3 Pro i nie pierwsze flashe.

Dostalem telefonem od Goldway z wersja 7.3 Stable. Podlaczylem do neta, poszla aktualizacja przez OTA i mam bootloopa. Co chwile sie restartuje. Wykryl wersje 8.0.6.0.

Nie balem sie niczego wiec fastboot uruchomiony, tryb download wlaczony i przez Miflash wrzucam soft. Niestety efekt identyczny. Wgrywa sie caly poprawnie i przy ponownym uruchomieniu to samo.

Wersja Dev jak i Stable

Tez o tym myślałem i zeby wgrac xiaomi.eu ale dziwna sprawa ze na Global ma problem. Telefon nówka i zastanawiam się co zrobić. Czy go odsyłać czy wymęczyć.

Chciałem odblokować bootloader ale moje konto nie ma uprawnień. Dziwne bo zapewniano mnie ze zgoda jest na konto a nie na telefon i podobno raz na 30 dni moge jeden telefon odblokować. Niestety muszę znowu prośbę o zgodę wysyłać ale chyba to najszybsze rozwiązanie

@majdan12 MiFlash daje komunikat success, jednak przy próbie włączenia Xiaomi dalej bootloop. Próbowałem już po kilka razy na różnych ROM’ach (global stable, global dev, china dev) i zawsze to samo. Pomyślałem też, że może to przez wersję MiFlash, więc pobrałem jeszcze dwie inne, jednak na nich nie chciało pójść (udaje się tylko na wersji Beta). Jedyna różnica to taka, że wcześniej tel stał na logu MI a teraz co jakiś czas zawibruje i się włączy od nowa. Podejrzewam, że płyta główna do wymiany.

Dnia 12/27/2016 o 16:27, Szczotek napisał:

Hej.

To moj nie pierwszy Redmi Note3 Pro i nie pierwsze flashe.

Dostalem telefonem od Goldway z wersja 7.3 Stable. Podlaczylem do neta, poszla aktualizacja przez OTA i mam bootloopa. Co chwile sie restartuje. Wykryl wersje 8.0.6.0.

Nie balem sie niczego wiec fastboot uruchomiony, tryb download wlaczony i przez Miflash wrzucam soft. Niestety efekt identyczny. Wgrywa sie caly poprawnie i przy ponownym uruchomieniu to samo.

Wersja Dev jak i Stable

Próbowałeś przez EDL MODE? 

http://en.miui.com/thread-290959-1-1.html 

Ściągasz pliki edl fastboot mode,  miflash ze strony xiaomi, sterowniki qualcomm, soft w wersji fastboot, włączasz debugowanie usb, zdjęcie blokady oem. Podpinasz telefon do komputera, odpalasz pliki abd fasboot edl, telefon przechodzi do trybu pracy edl i w miflash dajesz flash all i szukasz softa (wypakowany, zaznacasz folder images) i gra gitara. Ja uratowowałem tak telefon po nieudanej próbie wgrania roota gdzie miałem bootloop oraz po zakupie miałem syfmiui. 

Guest
This topic is now closed to further replies.