Skocz do zawartości

Usługi Google Play


bular

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) dzis przyszedl do mnie MI4 z Ibugoy, od razu zabralem sie za aktualizacje metoda1 (Faq) czyli przez system.

Po aktualizacji wywala mi blad ( Niestety aplikacja Uslugi Google Play zostala zatrzymana) czy moze ktos na to cos poradzic?

 

103sx2r.jpg

 

5jwggk.jpg

 

Ps. sorry za brak polskich znakow :)

Edytowane przez bular
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób reset do ustawień fabrycznych. To pomaga przy przechodzeniu do niższej wersji. Sprawdź potem, czy masz te wszystkie googlowe wynalazki zaktualizowane.

7 minut temu, zielonyBB napisał:

Jak się cofasz z wersją softu to tak się dzieje. Rób upgrade a nie downgrowade.

Wysłane z MI5
 

A skąd wiesz, że bular zrobił downgrade?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tomasz Petrycki napisał:

zrób reset do ustawień fabrycznych. To pomaga przy przechodzeniu do niższej wersji. Sprawdź potem, czy masz te wszystkie googlowe wynalazki zaktualizowane.

A skąd wiesz, że bular zrobił downgrade?

Przeczucie.Tak naprawdę to nie wiadomo do końca co kolega @bular wykonał. Jak dla mnie trochę dziwne że pisze o aktualizacji a wersja na SS przedpotopowa. Podejrzewam więc że wrzucił jakiś archaik na coś co było w miarę współczesne i stąd FC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system tylko aktualizowalem

zrobilem to jak jest opisane w poradniku 

Metoda 1

Podstawowa metoda przy aktualizacji MIUI na urządzeniach kupionych u sprawdzonych i zaufanych sprzedawców jak ibuygou, xiaomiforsale, Accessories4you czy prosto ze strony i.mi.com.
Xiaomi z tych sklepów posiadają naszą odmianę systemu MIUI w wersji wielojęzykowej (xiaomi.eu) i z pomocą aplikacji Updater (Aktualizacje) bez problemu zaktualizujemy system do najnowszej wersji Xiaomi.eu (Pobierz aktualizację Xiaomi.eu). Sposób ten jest najłatwiejszy i odbywa się jak zwykła aktualizacja tygodniowa.
Uwaga: metoda zakłada obecność aplikacji Updater (Aktualizacje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bular napisał:

taka wersje wgrala mi aktualizacja

 

Kolego, sorki ale coś tu nie pasuje. Nawet jakbyś robił zgodnie z tą instrukcją, to punkty 7 i 8 mówią:

7. Wybieramy 3 kropki w prawym górnym rogu i Select installation pack (Zainstaluj aktualizację),

8. Przechodzimy do lokalizacji romu (.zip) i klikamy na plik,

Więc aktualizacja "sama" nic nie zrobiła.

Poczytaj trochę jeszcze i zwróć uwagę że mamy już (jeszcze) rok 2016, MIUI V8 i Androida 6 na Mi4. Zwróć również uwagę, że aby przejść na V8 na Andku 6, to obowiązkowo trzeba wgrać wersję pośrednią 6.12.17 bodajże, bo inaczej może być cegła zamiast telefonu.

Oczywiście możesz zostać na tej wersji 5.12.11 ale zrób reset do ustawień fabrycznych żeby pozbyć się FC, tylko że to jest staroć i nie licz na support w razie problemów.

Edytowane przez zielonyBB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...