Skocz do zawartości

Xiaomi Mi S


michaelwaut

Rekomendowane odpowiedzi

@galakty, dużo zależy od trybu życia i podejścia. Jak ktoś np.: pracuje w biurze i jest mało aktywny fizycznie albo może być offline przez część dnia to OK. Mi Max się sprawdzi, ale wyobraź sobie coś takiego dla serwisanta, który musi mieć zawsze telefon przy sobie i często włazi pod biurka czy w inne miejsca. Wtedy lepiej mieć coś czego nie czuć w kieszeni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, hackmaniak napisał:

@galakty, dużo zależy od trybu życia i podejścia. Jak ktoś np.: pracuje w biurze i jest mało aktywny fizycznie albo może być offline przez część dnia to OK. Mi Max się sprawdzi, ale wyobraź sobie coś takiego dla serwisanta, który musi mieć zawsze telefon przy sobie i często włazi pod biurka czy w inne miejsca. Wtedy lepiej mieć coś czego nie czuć w kieszeni.

Pracowałem jako serwisant CO i wiem, że do takiej pracy bym nie kupił żadnego typowego smartfona, bo po tygodniu by był do wyrzucenia :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję na budowie od wielu lat i od kilku mam Xiaomi (mi4, teraz Mi5) i powiem tak szkielko na szybke oraz dobre mocne etui naprawdę zabezpiecza telefon. 

A wracając do tematu to ostatnio żałuję że nie ma nic mniejszego niż 5'' - ba nawet 4,5''. I moze nie najnowszy snapdragon ale też w miarę porządny procek by się przydał plus oczywiście szybkie ładowanie (nie wyobrażam sobie telefonu bez szybkiego ładowania). Dlaczego dobry procek ? bo przy otwarciu mapy, chroma endomondo itd zeby nie przycinało na czymś tam jeszcze. mam 3 karty sim a muszę używać służbowego huawei y5 II i szlag mnie trafia jest wielkości mi5, no troszkę może krótszy. 

Zainteresował mnie samsung A3 ale cenaaa. może kiedys xiaomi tą niszę załata. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...